הבלוג של rachelika44

הסודות של איווט

עדכונים:

פוסטים: 44

החל מאפריל 2015

 הקיסרית

ארכיטיפים = דימויים דומים בתרבויות שונות.

הקיסרית היא ארכיטיפ לנשיות, לעוצמה נשית ולאנרגיה הנשית;. מאחורי החיוך היא חמקמקה, מסתורית וקשה לפענוח, פורייה ומינית. היא מבשרת שכדאי להתחבר לאנרגיה הנשית הפנימית, להאזין לאינטואיציה ולהעניק עדיפות עליונה לרגשות ומאוויים.

קלף הקיסרית גם מרמז על שפע מתקרב.

קלף הקיסרית מלמדת שאתה הופך למושך מאוד בעיני הבריות בכל מובן אפשרי וסביר להניח שאנשים צובאים על דלתך כדי לקבל עצה או כתף תומכת. אנשים מזהים בך איכויות מגוונות. זה יתרון עבורך כעת כי בהדרגה אתה נוכח בעצמך באיכויות שהם מזהים בך: אדם נבון עם הרבה מה להציע. חלוק עם אחרים את הצלחותיך שהושגו בעמל רב, דע כי חכמתך היא בעלת ערך עצום.

זוהי גם תקופה נהדרת לאהבה. אתה לפתע מגלה כי אתה מושך גברים ונשים באותה המידה – אם כחבר או כבן זוג.

כדאי לך לשים לב איך אתה משתמש בהלוך רוחות נוכחי זה ולהשתמש בו בתבונה ובזהירות.

אם אתה פנוי ומנסה לבנות מערכת יחסים זוגית – זו העת למצוא אהבת אמת.

אם אתה במערכת יחסים – זו העת להעמיק ולשדרג אותה מכל הבחינות כולל מבחינת מחויבות.

ראוי לשים לב לאופן בו מערכת היחסים מתהדקת ולהיות כן וגלוי בתקופה זו.

הקיסרית הפוך

בכל אדם אנרגיות נקביות ואנרגיות זכריות. קלף הקיסרית מדגיש איכויות ואנרגיות נקביות ובכללן: מסתורין, תחכום מעודן, פוריות ומיניות. כשקלף הקיסרית מופיע הפוך בקריאת קלפים הוא מצביע על שימת דגש – יתר על אנרגיות זכריות ומציע לשים לב כעת גם לצד הנקבי- הנשי.

קלף הקיסרית רומז לכך שאתה מאמין בטעות כי אינך מושך דייך. אם כך אתה חש – חשוב על כך ובדוק אמונה שגויה זו מחדש. יש לך איכויות והרבה מה להציע בכל רמה – לכן, תן לעצמך קרדיט.

קלף הקיסרית מעודד אותך להתחבר לאהבה ולאושר שמקננים בליבך.

ייתכן שאתה מוקף באוהבים סביבך ואינך מבחין בהם כעת.

אם אתה פנוי המעוניין לבנות מערכת יחסים זוגית – נסה להבחין באהבה המוצעת לך.

אם אתה במערכת יחסים – אף בהיותו הפוך הקלף מייעץ לך להעניק תשומת לב מיוחדת להקשבה לקול הפנימי האינטואיטיבי בכל הנוגע למערכת יחסים  זו.

כמו הכהנת הגדולה כך גם הקיסרית מעודדת אותך לסמוך על האינטואיציות שלך ולצעוד בעקבותיהם. אם לא – אתה עלול יום אחד להצטער על כך.

עשו במידע כטוב בעיניכם ועל אחריותכם.

עוד מהבלוג של rachelika44

הוא לא נשאר צעיר לנצח - על שכול מסוג אחר

הוא  (לא)  נשאר צעיר לנצח איווט ישבה על הספה, מעלעלת באלבום תמונות ישן, שתצלום של פרחים מעטר את  כריכתו. בתוך תאי ניילון מובנים - ניצבו תמונות של חייל במדים מחייך. למיטב הבנתי בחלק מהתמונות הוא נראה עם כמה חברים, בחלקן...

תגובות

פורסם לפני 4 years

האם הטארוט מותר על-פי היהדות? קובץ שאלות ותשובות

ברוכים הבאים לעולם המופלא של קלפי הטארוט. כל אדם רוצה להגיע לחכמת האמת. החלטתם לצאת למסע המופלא? במיוחד עבורכם גיבשתי שאלות ותשובות. איך  אפשר לדעת איזו חפיסת קלפים לבחור? בשוק של היום ישנם כל כך הרבה סוגים של חפיסות...

תגובות

פורסם לפני 4 years

מהשוטה עד מלך המטות - קלף השוטה

השוטה קלף השוטה תמיד מבשר חדשנות וגם לב טהור ותמים כשל ילד. בדרך כלל מתייחסים לקלף זה כאל קלף חיובי לצד המסר לפקוח עיניים ולדעת לאן אתה הולך. הקלף מבשר התחלות חדשות עם משמעות רוחנית עמוקה. למשל: לרכוש ידע ולהתחיל למדוט...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה