הבלוג של rachelika44

הסודות של איווט

עדכונים:

פוסטים: 44

החל מאפריל 2015

השוטה

השוטה

קלף השוטה תמיד מבשר חדשנות וגם לב טהור ותמים כשל ילד. בדרך כלל מתייחסים לקלף זה כאל קלף חיובי לצד המסר לפקוח עיניים ולדעת לאן אתה הולך.

הקלף מבשר התחלות חדשות עם משמעות רוחנית עמוקה. למשל: לרכוש ידע ולהתחיל למדוט מדי יום או להתחיל מערכת יחסים חדשה בניגוד לרכישת מוצרים חומריים כמו זוג נעליים.

הופעת קלף השוטה יכולה לתאר התחלה נקיה ורעננה. בהקשר לאהבה הקלף יכול לרמוז על אהבה חדשה אולם אתה אינך בשל כרגע למחויבות, אף אם בסביבתך לוחצים עליך בנושא. זוהי בשורה חיובית לחיי האהבה עם הנאות ושעשועים מסתמנים באופק. שים לב שתשוקתך להנאה לא תוביל אותך להתעלם מהאהבה האמתית-הטהורה-העמוקה המופיעה כעת בחייך.

השוטה הפוך

קלף השוטה תמיד מבשר חדשנות וגם לב טהור ותמים כשל ילד. בדרך כלל מתייחסים לקלף זה כאל קלף חיובי לצד המסר לפקוח עיניים ולדעת לאן אתה הולך.

כשהוא מופיע הפוך קלף השוטה יכול לרמוז שיש צורך להתחיל מחדש אולם יש היסוס המעכב את הגשמת הצורך. הקלף מבשר התחלות חדשות עם משמעות רוחנית עמוקה אולם בהיותו הפוך הוא מספר כי אתה מגלה התנגדות ברמה כלשהי כלפי התחלות חדשות. לפעמים, בהקשר הרחב, מדובר על התחלה חדשה הממשמשת ובאה, בלי קשר לתחושתך לעניין.

כשקלף השוטה מופיע הפוך בשאלה בענייני הלב והתחום הרומנטי הוא עשוי להצביע על כי תשוקתך לחופש ולעצמאות יכולה בהחלט להפריע במערכות היחסים ו/או להנציח את המצב לפיו אינך מצוי ומחויב למערכת יחסים.

אם אתה מעוניין במערכת יחסים רומנטית אוהבת עליך להפתח לכך.

הדברים נכתבו בלשון זכר אך מתאימים לזכר ולנקבה כאחד.

 http://www.ima-adama.co.il/images/know_yourself/tarot/regular_deck/major_arcana/major_arcana_0_fool.jpg

עוד מהבלוג של rachelika44

הוא לא נשאר צעיר לנצח - על שכול מסוג אחר

הוא  (לא)  נשאר צעיר לנצח איווט ישבה על הספה, מעלעלת באלבום תמונות ישן, שתצלום של פרחים מעטר את  כריכתו. בתוך תאי ניילון מובנים - ניצבו תמונות של חייל במדים מחייך. למיטב הבנתי בחלק מהתמונות הוא נראה עם כמה חברים, בחלקן...

תגובות

פורסם לפני 5 years

האם הטארוט מותר על-פי היהדות? קובץ שאלות ותשובות

ברוכים הבאים לעולם המופלא של קלפי הטארוט. כל אדם רוצה להגיע לחכמת האמת. החלטתם לצאת למסע המופלא? במיוחד עבורכם גיבשתי שאלות ותשובות. איך  אפשר לדעת איזו חפיסת קלפים לבחור? בשוק של היום ישנם כל כך הרבה סוגים של חפיסות...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

קלף הקוסם

  הקוסם זהו קלף נוסף המצביע על התחלות חדשות המהולות בציפיות גבוהות. הופעת קלף הקוסם בקריאת קלפים מבשרת טובות. הקלף מזכיר לכולנו כי יש ביכולתו של כל אחד מאיתנו לחולל שינוי בחיינו הפרטיים וכן בעולם כולו - אם רק נחליט...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה