הבלוג של רחלי מנדלסון

רחלי מנדלסון – מהשראה לפרקטיקה

היי, אני רחלי - יועצת ארגונית ומנחת קבוצות. כבר כמעט 15 שנים אני פוגשת אנשים, ארגונים, צוותים, מנהלים ותרבויות מרגשות ומרתקות, להם אני מביאה ערך במקצועיות, כנות ושותפות מלאה. נשואה באהבה ליוסי, אמא לאלה, הדר ורתם הנהדרים.

עדכונים:

פוסטים: 4

עוקבים: 0

החל מיוני 2018

נחתנו, והפעם בפורטוגל. תוך 4 שעות (עם עצירה בסינטרה להיכרות עם העוף הצלוי שלהם), מגיעים לפורטו ומתמקמים במלון הבוטיק. את הלוקיישן הזה, טל, מנהלת ההדרכה ואני בחרנו בקפידה. כן, לפנק, לפנק – וכמה שיותר. מגיע להם ונבין אחר כך מדוע. יצאנו למסע הזה ביחד עם הקבוצה הראשונה של 20 מנהלים מחברה במרכז הארץ.

10/07/2018

נחזור רגע 6 חודשים אחורה.

Tarnegol Resized

תמונה ראשונה – 2 קבוצות מנהלים בקורס לפיתוח והעצמה אישית

מפגשים מרתקים של למידה, עבודה אישית על החוזקות בצוותים שלהם ועל אתגרים לשיפור, תרגול פתרון קונפליקטים ודילמות ניהוליות. בסיום הקורס, כל מנהל הציג בפני המנכ”ל את הפרויקט למינוף המחלקה שלו בשנה הקרובה וקיבל את התקציב לעניין הזה. מכאן – הם שמו את זה בפוקוס העשייה שלהם.

תמונה שנייה – “הם רוצים עוד”

כעבור 3 חודשים, טל מתקשרת ומפרגנת על התהליך ובהתלהבות מספרת שמהמשובים לקורס עלה דבר אחד באופן בולט מאוד – עוד סדנאות ועוד השראה ו”עשינו להם כבר המון דברים כייפים ומגבשים, אז מה עושים? אולי יש לך רעיון?”

אני? רק תני לי את המנדט וכבר תשמעי ממני. אז “זרקתי קובייה”…

Kubiot Resized

שזו פעולת קסם מחייבת שלקחתי מקורס “פרשביז בעסקים”. במילים פשוטות, אני עפה על זה ומאמינה שזה כבר כאן וזה קיים וקורה.

תמונה שלישית – “אם אני יכולה לחלום על זה, אני יכולה לעשות את זה…” (וולט דיסני)

אמר? אני מאמינה לו.

Otto Resized

קבענו לנו פגישה ודיברנו על התקציב ושברור לנו שזה יהיה שבוע עם הרבה כייף, לייף סטייל בכל פינה, מפגשים בינאישיים מגניבים, משימות “לקוח סמוי”, חוויית קנייה ושירות, שאלונים ודיוק, דיוק, דיוק – עד ש”נקפוץ את הקפיצה הקוואנטית שלנו”.

טוב, אז ישבתי עם עצמי (המבקרת הקטלנית ביותר שלי) ופיתחתי, כתבתי, הכנתי, העליתי מצגות, כל מה שלמדתי בקורס שיווק דיגיטלי והצגת תכנים ראשונה.

“מעולה, זה מה שרציתי”. ללקוחה טוב? לי מצוין.

תמונה נוכחית - אנחנו ביום החמישי לסדנאות

Porto Resized

שילבנו למידה עם סיורים ביקבים של פורטו, מוזיקת פאדו רגשנית, שיטוטי שופינג ואקססוריז, הופעות רחוב, מרקאדו דו בולאו, שוק האוכל המסוגנן ואווירת החופש (למרות “כיופי הבית”, שזה בעצם שם ‘רך’ למשימות בית).

הערב מסכמים את הימים המופלאים האלו וטסים חזרה הביתה, וביום ראשון למשרד. הרי מישהו צריך לעבוד בישראל כשהקבוצה השנייה תעשה פה חיים…

עוד מהבלוג של רחלי מנדלסון

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

למה באתי? או, מה הסיבה שהגעתי לכאן? "תכתבו".

"תכתבו". זאת הייתה המשימה הראשונה שניתנה לנו מקרין שור, בבית ספר לשיווק דיגיטלי. פ ח ד. מה לי ולשיווק דיגיטלי, ועוד בעסק שלי? פתחתי דף אישי באיחור, דף עסקי רק בשנה האחרונה, וכשופטת ומבקרת הכי קשוחה של עצמי, פשוט נמנעתי. כתבתי...

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

רחלי מנדלסון- הדרכה וייעוץ

הרגל שכזה, לפתוח את הסדנא להתמודדות עם קונפליקטים בטריגר ולבקש התייחסות. היו שבחרו להשלים את המשפט עם "מסמר", "קיר" או אפילו "שניצל". וכל זאת במטרה להרחיב בהמשך הדרך את ארגז הכלים שברשותנו מי אני "רחלי מנדלסון הדרכה וייעוץ?"...

תגובות

פורסם לפני 5 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה