הבלוג של רחל הזנפלד

rachelhas – רחל הזנפלד משנה את כללי המשחק

מחפשת השראה ממקומות צפויים וצפויים פחות,יוצרת תקשורת שיווקית מנצחת ובעיקר אוהבת להיות עם הטובים

עדכונים:

פוסטים: 97

החל מאפריל 2013

בליידי לייק שוזר יובל אברמוביץ’ סיפור מתח עכשווי ביותר המשלב בין העולמות, הוירטואלי והאמיתי ויוצר עלילה קולחת מפתיעה ומהנה!

20/04/2015

ליידי לייק של יובל אברמוביץ’ הוא קודם כל ספר חמוד להפליא, עם עלילה קולחת וכייפית לקריאה. אני חייבת לציין שמי שמטריח את עצמו לכתוב הקדשה אישית  על כל ספר שנשלח לאחת הבלוגריות, בכתב ידו , כבר  מעודד מאוד לקרוא את הספר וכבר מעיד על עצמו כמי שיודע כמה אנשים זקוקים למגע האישי, וכן, קראתי את ליידי לייק למרות שספרים נפלאים נוספים מחכים לי בשקט בתור כבר לא מעט זמן.

מי שמכיר קצת את יובל אברמוביץ’ יודע שהבן אדם הוא חיית רשת, יודע ליצור עניין, מקבל עשרות ומאות תגובות על פוסטים שהוא מעלה, יודע לשלב היטב תוכן אישי ושיווקי ובהחלט ניתן להתייחס אליו כאל אחת מאושיות הפייסבוק הישראלי.  ליידי לייק מזכירה מאוד את יובל, לפחות על פי הדרך שבה הוא מציג את עצמו בפייסבוק . דמותה של ליידי לייק בספר,  כנראה שבגלל שהוא יצר אותה בדמותו והוא למעשה גבר,  מרויחה מצוין, מאוד פתוחה מינית והחברה הכי טובה שלה היא בעצם גבר נשוי. בנוסף לכך, גם קוראים לה אלכסנדר, שם גברי לכל הדעות. 

ליידי ליק הקדשה (Copy)

גם העלילה בספר נעה בין הוירטואליה למציאות והקשר המוזר והלא פעם הזוי ביניהם. אנשים שמגיעים לאינטימיות גדולה עם מישהו שמעולם לא פגשו ובמציאות מגיעים בעיקר, למגע מיני שאין בו הרבה מעבר לזה.  הדמויות מייצגות את מגוון הטיפוסים שנמצאים במרחב הוירטואלי, החוששים, המציצנים, הפעילים ואלו שזהו כמעט כל עולמם. את הספר הזה קראתי אחרי ספר העוסק בנושא הכבד של העבדות בארה”ב ומקומם של שתי הנשים למשפחת גרימקה במיגורה – המצאת הכנפיים, המעבר החד למאה ה-21 עם ליידי לייק, היה פתאום לא קל. אבל היה קשה שלא למצוא קווי דימיון, נשים עם קריירה מצליחה במיוחד, הם לא פעם לבד וחיות אהבה לא ממומשת.

ליידי לייק כריכה (Copy)

אז בקיצור, מה הסיפור של ליידי לייק? מנהלת דפי פייסבוק מסחרים ומבינה גדולה בתחום שהיא גם רווקה וגם מתקרבת לגיל 40. הסיפור הוא כביכול על חיפוש בעל בעזרת אימון אישי ממוקד של החבר הכי טוב של הגיבורה. אבל למעשה הוא הופך במהירות לחקירת פרשיות רצח מזעזעות שהפייסבוק רק עוזר לפרסמן והגיבורה שלנו נמצאת שם, בפייסבוק, ונחשפת לתמונות המזעזעות שמועלות לאחר הרציחות . כמובן, לא רוצה לעשות ספולייר ויש כמה חוטים שבכל זאת נשארים פרומים בעלילה אבל כן יש מתח עד הסוף והרבה הפתעות ותוך כדי המון אמיתות מאוד נכונות על המרחב הוירטואלי וההשפעה שלו על המציאות האמתית בה אנו חיים.

 

 

עוד מהבלוג של רחל הזנפלד

תצוגה מקדימה

צחקתי, דמעתי,ובקיצור התרגשתי בזכות אסנת וישנסקי עם החיים זה הכל!

במוצאי שבת, ממש לפני פרוץ השנה החדשה, הוזמנו בעלי ואני לחנוכת בית של חבר ותיק של הבן זוג,  נאמר לנו שגם אסנת וישנסקי תהיה שם ותתן איזה קטע אז נא להגיע לפני תשע. צייתינו. את אסנת וישנסקי כמובן שזכרנו והכרנו, כמו כל מי שבגילנו...

תצוגה מקדימה

לעולם לא נגמרות המילים על אהבה....

בשנה הראשונה בלימודי התואר בקולנוע, אחד המרצים אמר לנו שדבר ראשון שנוציא מהראש הוא שאנחנו הולכים לכתוב משהו מקורי כי יש סיפור אחד בעולם כולו והוא מסופר מאז ימי התנ"ך. שני אנשים שרוצים להיות יחד ולא מצליחים לממש זאת,...

הסרט זינוק בעליה - תבשיל מדויק שמתובל בדיוק במינונים הנכונים של כל קשת הרגשות!

איך אתם יודעים שאתם במסעדה טובה, אל תקפצו, זה ממש לא המחיר, אלא העובדה שכל ביס מתחיל בטעם אחד ואחר כך נהפך עם כל נגיסה לעוד ועוד טעמים שמלאים את הפה ועושים אותו שמח. זה בדיוק מה שקרה לי בצפיה בסרט 'זינוק בעליה' עם כל פרים חדש...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה