הבלוג של רחל הזנפלד

rachelhas – רחל הזנפלד משנה את כללי המשחק

מחפשת השראה ממקומות צפויים וצפויים פחות,יוצרת תקשורת שיווקית מנצחת ובעיקר אוהבת להיות עם הטובים

עדכונים:

פוסטים: 97

החל מאפריל 2013

אפשר בהחלט להגיד שכושפנו ולא רק אנחנו, עונה ראשונה של סדרת הנוער כדברא עומדת להסתיים, איזה כיף שראינו את שני הפרקים האחרונים לפני כולם. אז מה קרה מאז השקת הסדרה ועל מה כל ההתרגשות, בפוסט שלפניכם.

28/06/2017

רחל הזנפלד בהשקת כדברא

אתמול הוזמנתי להקרנת שני פרקי הסיום של סדרת הילדים כדברא.  שני פרקים שבהחלט משאירים אותך במתח נוראי לקראת העונה השניה שנכתבת בימים אלו ע”י מיכל קופר קרן . הסדרה הזו של ערוץ ניקלודיאון ו-YES היא מופת של עשיית טלוויזיונית. החל מהרעיון שהפך לתסריט סוחף עם בימוי מצוין שיוצר עולם שלם ומאוד מקורי. עלמה בתי ואני התייצבנו ואם בהשקת הסדרה, באמת לא ידענו למה לצפות והופתענו מאוד לטובה, הפעם הגענו בתור מעריצות מושבעות ועדיין שני פרקי הסיום הצליחו להפתיע אותנו.

 רחל הזנפלד בכדברא סיום עונה ראשונה

אם להשקת הסדרה נזקקו השחקנים הצעירים והלא ידועים, לחיזוק מבני משפחה סלברטאים, הפעם היה ברור שהם מוכרים ואהובים ע”י הילדים, בזכות הדמות שלהם בכדברא.  קינקי, המגנא, כדברא בעלת כוחות חזקים במיוחד,  אוג, שחר, לילה, ליבי, צ’יקה וכל שאר הדמויות בסדרה נכנסו כבר מזמן ללבם של הילדים ולא בכדי.  בסדרה הזו הכוחות הטובים והחזקים שייכים לכדבראות,  כוחות הרוע הגבריים הם בידי הגרומלים. יש גם לביאים, שהם בצד של הכדבראות ויש אהבות, אכזבות וחברויות אמת. בקיצור, יש מה לראות עם הילדים ולהרגיש בנוח שהם רואים את הסדרה המאוד ישראלית הזו.

כדברא שחר

סדרה ישראלית שמראה שאפשר לעשות פה טלווזייה טובה, גם לילדים, אם רק מקדישים את האמצעים לכך. ואת שני הפרקים האחרונים של העונה הזו ממש לא כדאי שתפסידו כי הם מותחים בטירוף.  יום המאורות מתקרב היום היחיד בו גם הכדבראות זקוקות להגנה, האם הגרמולים ינצלו זאת להשתלט על העולם? האם לילה תצליח לשכנע את שחר לחזור אליה? האם ליבי תמצא בן זוג?

אני רוצה להודות ליחצ”נית ענבל גלעדי, שדאגה לעלמה ולי בלי לחץ ועם חיוך רחב, עם מקצוענית כזו אין פלא שאירועי ההשקה של YES הם כלכך מוצלחים. ושוב, קשה שלא להתרשם מהמקצועיות, קור הרוח והסבלנות האינסופית לילדים של ה-מ-נ-ח-ה טל מוסרי. איזה כיף שאפשר להגיד שגם לנו יש טלוויזיה טובה.

רחל הזנפלד בסיום כדברא עונה ראשונה

 

 

עוד מהבלוג של רחל הזנפלד

תצוגה מקדימה

צחקתי, דמעתי,ובקיצור התרגשתי בזכות אסנת וישנסקי עם החיים זה הכל!

במוצאי שבת, ממש לפני פרוץ השנה החדשה, הוזמנו בעלי ואני לחנוכת בית של חבר ותיק של הבן זוג,  נאמר לנו שגם אסנת וישנסקי תהיה שם ותתן איזה קטע אז נא להגיע לפני תשע. צייתינו. את אסנת וישנסקי כמובן שזכרנו והכרנו, כמו כל מי שבגילנו...

תצוגה מקדימה

לעולם לא נגמרות המילים על אהבה....

בשנה הראשונה בלימודי התואר בקולנוע, אחד המרצים אמר לנו שדבר ראשון שנוציא מהראש הוא שאנחנו הולכים לכתוב משהו מקורי כי יש סיפור אחד בעולם כולו והוא מסופר מאז ימי התנ"ך. שני אנשים שרוצים להיות יחד ולא מצליחים לממש זאת,...

תצוגה מקדימה

ליידי לייק - סיפור מתח עכשיוי מאוד!

ליידי לייק של יובל אברמוביץ' הוא קודם כל ספר חמוד להפליא, עם עלילה קולחת וכייפית לקריאה. אני חייבת לציין שמי שמטריח את עצמו לכתוב הקדשה אישית  על כל ספר שנשלח לאחת הבלוגריות, בכתב ידו , כבר  מעודד מאוד לקרוא את הספר וכבר...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה