הבלוג של רחל הזנפלד

rachelhas – רחל הזנפלד משנה את כללי המשחק

מחפשת השראה ממקומות צפויים וצפויים פחות,יוצרת תקשורת שיווקית מנצחת ובעיקר אוהבת להיות עם הטובים

עדכונים:

פוסטים: 97

החל מאפריל 2013

כפי שהבטחתי, פוסט עם כל התרגילים כדי שזה יייגמר בשפגט. עשיתי, צילמתי והנה הם לפניכם. אז קדימה בואו נרד ביחד לשפגט, גם אם עכשיו זה נראה רחוק ומצריך לתרגל כמה פעמים טובות.

23/02/2017

אז כפי שהבטחתי בפוסט הקודם ( לפי שפספס לחצו כאן) החלטתי להתאמן על מנת לשפר את הגמישות שלי ולהגיע לשפגט בנות ומי יודע אולי בשל כך אני גם אהפוך לאדם גמיש ונוח יותר.  התרגולים שאני מביאה כאן הם של מורתי האהובה ליוגה. אינה יורייב. את התרגילים הבאים יש לעשות אחרי חימום כלשהו: ריצה, הליכה, ברכות שמש, מה שאתם אוהבים. צילמתי עבורכם את התרגול הראשון שלי בדרך לשפגט.  את התרגיל הראשון וגם את שני הבאים אחריו צריך לעשות לשני הצדדים, כלומר אחרי שעשיתם אותו מספר פעמים ברגל אחת, עשו אותו מספר ברגל השניה.  התרגיל הראשון הוא כיפוף ויישור של הרגל הקדמית והנה הוא לפניכם:

embedded by Embedded Video

זה יותר מעייף ממה שזה נראה ובהחלט מרגישים מתיחה. כל אחת שתבחר אם כמה פעמים היא רוצה להתחיל, לי בגלל הצילומים השתבשה קצת הספירה ויתכן שיש לי עכשיו רגל אחת ארוכה מהשניה אבל מחר אני אקפיד גם על הספירה.

התרגיל השני פותח את מפרק הירך וכמה שהוא נראה פשוט, אצלי לפחות, הוא היה ממש מורגש. שוב, יש לעשות אותו לכל רגל מספר פעמים והנה הוא לפניכם:

embedded by Embedded Video

ולקינוח התרגיל השלישי והאחרון, הוא תרגיל מעודד במיוחד כי אחרי החימום הטוב שעשו התרגילים הקודמים הוא ממש נותן תחושת התקדמות (גם אם קצת מזויפת). לפסק את הרגלים בצורה של שפגט בנות ולהשאר הכי נמוך שמגיעים למשך כמה זמן. פעם עם רגל שמאל קדימה ופעם עם רגל ימין. בדיוק כך:

רחל הזנפלד באתגר השפגט

 אלו כל התרגילים שבהם צריך להתמיד. כמובן שמומלץ לתרגל כל יום ובכל פעם להגדיל את מספר הפעמים של כל תרגיל והזמן שאתן שוהות בתנוחה האחרונה. כן,  השפגט הזה ממש לא יקרה מחר, אבל יצאתי לדרך,  מוזמנות להצטרף עד שזה ייגמר בשפגט!

עוד מהבלוג של רחל הזנפלד

תצוגה מקדימה

צחקתי, דמעתי,ובקיצור התרגשתי בזכות אסנת וישנסקי עם החיים זה הכל!

במוצאי שבת, ממש לפני פרוץ השנה החדשה, הוזמנו בעלי ואני לחנוכת בית של חבר ותיק של הבן זוג,  נאמר לנו שגם אסנת וישנסקי תהיה שם ותתן איזה קטע אז נא להגיע לפני תשע. צייתינו. את אסנת וישנסקי כמובן שזכרנו והכרנו, כמו כל מי שבגילנו...

תצוגה מקדימה

לעולם לא נגמרות המילים על אהבה....

בשנה הראשונה בלימודי התואר בקולנוע, אחד המרצים אמר לנו שדבר ראשון שנוציא מהראש הוא שאנחנו הולכים לכתוב משהו מקורי כי יש סיפור אחד בעולם כולו והוא מסופר מאז ימי התנ"ך. שני אנשים שרוצים להיות יחד ולא מצליחים לממש זאת,...

תצוגה מקדימה

ליידי לייק - סיפור מתח עכשיוי מאוד!

ליידי לייק של יובל אברמוביץ' הוא קודם כל ספר חמוד להפליא, עם עלילה קולחת וכייפית לקריאה. אני חייבת לציין שמי שמטריח את עצמו לכתוב הקדשה אישית  על כל ספר שנשלח לאחת הבלוגריות, בכתב ידו , כבר  מעודד מאוד לקרוא את הספר וכבר...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה