הבלוג של QueenCoach -רונה עודד רואה

queencoach

הרגע הזה שנופל לך האסימון שתמיד היית מלכה, שאת לא צריכה לרכוש את זה , להעתיק את זה, זה שלך. ההבנה שמלכלוכית הפכת לסינדרלה (מלכה) וכל זה קרה עקב שינוי הוויה, לקיחת אחריות, ושינוי התנהגות. כמלכה עליך לדרוש את מה שמגיע לך,... +עוד

הרגע הזה שנופל לך האסימון שתמיד היית מלכה, שאת לא צריכה לרכוש את זה , להעתיק את זה, זה שלך. ההבנה שמלכלוכית הפכת לסינדרלה (מלכה) וכל זה קרה עקב שינוי הוויה, לקיחת אחריות, ושינוי התנהגות. כמלכה עליך לדרוש את מה שמגיע לך, לחיות בשפע, לדעת לבקש, להסכים לקבל (פשוט כי מגיע לך)/ כשאת משדרת לעולם שאת מלכה- העולם לא יכול להתייחס אלייך אחרת. שמי רונה עודד רואה - ואני מאמנת מלכות ועוזרת להן להגשים חלום ולחיות את החיים שהן ראויות.

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מאוגוסט 2015

ובחרת בחיים

 

“נתתי לפניך את החיים ואת הטוב ואת המוות ואת הרע… ובחרת בחיים (דברים ל’/טו’)

ערב יום השואה היום, והציטוט הזה כל כך מתאים לכבד את השורדים ניצולי השואה ולזכור את אלו שלא, לאלו שלחמו כדי שלא נשכח, כדי שנבין שלחיות זוהי זכות ובחירה ואין לנו דרך אחרת.

כל השנים אנו שומעים סיפורים על אנשים שנלחמים בזכות לבחור ושלא יבחרו עבורם, נשים נלחמו לקבל זכות הצבעה בתחילת המאה ה- 20, ועדיין נלחמות לשיווין זכויות והזדמנויות בעבודה, בייצוג בכנסת, בשכר.

האפרו – אמריקאים נלחמו למען החופש ושיוויון זכויות בשנת 1861 ,כל רעיון הדמוקרטיה נועד לאפשר לעם לבחור, מכיוון שזוהי זכות בסיסית ומתנה גדולה.

איך ייתכן, שהדור שלנו שקיבל את זכות הבחירה על מגש של כסף, השפע קיים רק לבחור, מתנהג כמו ילדים בחנות גלידה או צעצועים, אנחנו לא יכולים לבחור, מתבלבלים , אבודים, חוששים להפסיד, קופאים, למה בשפע כזה שסביבנו כאשר הכל כמעט אפשרי וכל מה שנשאר לנו זה רק לבחור, לפי הרצונות שלנו, הצרכים שלנו, אנחנו מתבלבלים.

נראה שלבחור זה הדבר הטבעי לעשות, הרי מגיל ינקות עוד כשאנחנו תינוקות אנו מתעקשים לבחור: מה לאכול, מה ללבוש, עם מי לשחק, אבל תנסו לתת לילד יותר מ- 2 בחירות והוא הולך לאיבוד, כך גם אנחנו בדור השפע, שפע של אפשרויות והזדמנויות הפכו את הברכה לקללה, ואנחנו דור מבולבל.

נראה שפעם היה הרבה יותר פשוט: היה ערוץ 1 בטלוויזיה לעומת היום אינספור ערוצים. פעם היה קו אחד של טלפון של בזק, היום המון סוגים של ניידים , והטכנולוגיה כל כך מתקדמת שאנחנו בכלל מבולבלים, השפע בלבל אותנו לגמרי, אנו לא יודעים מה אנחנו רוצים, האם אנחנו באמת צריכים זאת, ואנו זקוקים לעזרה בקבלת החלטות.

הגיע הזמן לבחור מתוך צורך, מתוך חיבור, מתוך אהבה ולא מתוך אפקט העדר (לכולם יש, גם אני רוצה), בדור של שפע יש כל כך הרבה בזבוז, בזבוז של כסף, משאבים, שנחוצים לאלו שאין להם.

הגיע הזמן לבחור מתוך אמונה, מתוך חופש בחירה ולחזור לבסיס של לחיות נכון, פשוט, לבחור בחיים מתוך אמת, אז זהו האתגר של הדור שלנו. שהוא דור חכם ואוהב אתגרים, לחזור לחיים פשוטים, מתוך אהבה, לבחור נכון, לבחור פשוט, לבחור בחיים!!!

רונה עודד- מחלום למציאות כבר היום
מאמנת ומנחת קבוצות ליחידים וסדנאות טל’ 052-3748268

מוזמנים להצטרף לדף העסקי שלי:

 www.facebook.com/QueenCoach

עוד מהבלוג של QueenCoach -רונה עודד רואה

תצוגה מקדימה

בצילם של האנשים השקופים

פעמים רבות הרגשתי שקופה, הרגשתי שהחיים עוברים לידי, שאני לא שם, ומכיוון שכך התאמתי את עצמי למצב וצמצמתי את עצמי יותר ויותר כאילו לא להפריע לעולם להתנהל, שהרי ממילא הוא מתנהל בלעדי. בתקופה שהייתי ילדה ביסודי, אני זוכרת את...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מה קורה כשאני מחליטה לא להחליט?

  שנים רבות מה שהנחה אותי בחיים זה לתת למה שצריך לקרות לקרות, המשפטים המובילים אצלי היו " אני זורמת עם החיים", "מה שיהיה יהיה" "הזמן יעשה את שלו" וכ"ו...   לא שמשפטים אלו הם משפטים רעים, יש בהם המון אמונה: ביקום, בבורא...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

"לחשוב מחוץ לצלחת"

"לחשוב מחוץ לצלחת" כמה פעמים שמעתם את המושג: "לחשוב מחוץ לקופסא" ? משמעות המשפט היא לחשוב בצורה יצירתית כדי להגיע לפתרון בעיה, לשיפור מסויים, כשמשהו תקוע ולא הולך צריך להסתכל עליו בצורה אחרת. בתקופת החגים כשהכל סובב...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה