הבלוג של QueenCoach -רונה עודד רואה

queencoach

הרגע הזה שנופל לך האסימון שתמיד היית מלכה, שאת לא צריכה לרכוש את זה , להעתיק את זה, זה שלך. ההבנה שמלכלוכית הפכת לסינדרלה (מלכה) וכל זה קרה עקב שינוי הוויה, לקיחת אחריות, ושינוי התנהגות. כמלכה עליך לדרוש את מה שמגיע לך,... +עוד

הרגע הזה שנופל לך האסימון שתמיד היית מלכה, שאת לא צריכה לרכוש את זה , להעתיק את זה, זה שלך. ההבנה שמלכלוכית הפכת לסינדרלה (מלכה) וכל זה קרה עקב שינוי הוויה, לקיחת אחריות, ושינוי התנהגות. כמלכה עליך לדרוש את מה שמגיע לך, לחיות בשפע, לדעת לבקש, להסכים לקבל (פשוט כי מגיע לך)/ כשאת משדרת לעולם שאת מלכה- העולם לא יכול להתייחס אלייך אחרת. שמי רונה עודד רואה - ואני מאמנת מלכות ועוזרת להן להגשים חלום ולחיות את החיים שהן ראויות.

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מאוגוסט 2015

 

http://www.freedigitalphotos.net

Photo by marcolm. Published on 06 March 2011 http://www.freedigitalphotos.net

שנים רבות מה שהנחה אותי בחיים זה לתת למה שצריך לקרות לקרות,
המשפטים המובילים אצלי היו ” אני זורמת עם החיים”, “מה שיהיה יהיה” “הזמן יעשה את שלו” וכ”ו…

 

לא שמשפטים אלו הם משפטים רעים, יש בהם המון אמונה: ביקום, בבורא עולם, בשכר ועונש, אלו משפטים שמשדרים לכאורה אופטימיות והשלמה.

אז זהו שלא, זה היה רק לכאורה, המשפטים האלו הם משפטים שבעצם השתמשתי בהם כתירוץ כדי לא לקבל החלטות בעצמי.

אני כבת מזל מאזניים, תמיד שנאתי לקבל החלטות, אבל מה לעשות שבחיים אנחנו חייבים לקבלהחלטות כל הזמן, קטנות כגדולות, ולזרום עם החיים ללא קבלת החלטה ותכנון אסטרטגי, כמוה כתיכנות הwaze – ללא כתובת מדוייקת. הוא יקח אותי למקום שהוא מכיר ולאו דוקא לאן שאני רציתי להגיע.

(בעצם לא ממש ידעתי לאן רציתי להגיע, לא ישבתי וקיבלתי החלטה מוגדרת).

אז החיים אכן לקחו אותי להמון מקומות, עברתי המון חוויות, ולמידה, הכרתי המון אנשים טובים והתפתחתי כאדם, אבל לא לקחתי בחשבון את הזמן.
לא לקחתי בחשבון שכשאני מחליטה לא להחליט,  ממש כמו בשיר של אריק איינשטיין “יושב על הגדר, רגל פה רגל שם…” יש לזה מחיר.

המחיר היה שנים רבות וטובות שלא יחזרו, 15 שנים של המתנה ליקום שיזיז מהלכים בשבילי, ייקח אותי למקום שאני צריכה להיות בו.

והיקום כן נרתם למעני, רק שזה לקח יותר מדי זמן, במקום לקבל החלטה חשובה ומשמעותית בחיי, 15 שנה של עבודה כשכירה במקום עבודה, שידעתי שלא טוב לי, שהרגשתי מבפנים תחושות של פספוס, כאב, אכזבה, עצב, רגשות אשם, המון רגשות קשים וכואבים רק בגלל הידיעה שיכולתי להיות: במקום טוב יותר, מאושר יותר, מחוברת ליעוד, שמחה ופורחת, תחושה של מגיע לי חיים טובים יותר ממה שאני חווה.

המון כאב ורגשות קשים יש במקום של להחליט לא להחליט. 

כאשר הבנתי את המחיר הכבד שזה גובה ממני, התחלתי לעשות עם עצמי עבודה התפתחותית, פיתחתי לעצמי מודל שיעזור לי לקבל החלטה, קראתי לו מודל מלכה,

מודל מלכה- הוא תהליך אימוני מובנה ופשוט שידעתי שאם אעשה את שלביו בצורה טובה אמיתית ומסודרת, הוא יביא אותי להחלטה הטובה ביותר בשבילי וארגיש “מלכה”  מאושרת, מחוברת, אחראית, אמיצה…

כאשר השתמשתי במודל הוא עזר לי לקבל החלטה ומה שלקח לי 15 שנים של סבל, קרה תוך חודש אחד בלבד, כמובן בעזרתו של היקום ובורא עולם אבל בעיקר בלקיחת אחריות על החיים שלי והזזת מהלכים לתוצאה הרצויה.

אני תמיד מדמה זאת למשחק קופסא, היקום ובורא עולם יוצר עבורי את המשחק, את המסלול, ואני זאת שצריכה לזרוק את הקוביה כדי להתקדם קדימה.

אני משחקת את החיים שלי, והחיים שלי מאז שעזבתי את העבודה כשכירה והקמתי עסק עצמאי שנקרא “מחלום למציאות כבר היום”, הם באמת חוויה, ממש כמו משחק, לפעמים אני מנצחת ולפעמים אני מפסידה, אבל הבנתי שבמשחק החיים, הכי חשוב זה באמת להינות ממנו, כי חיים רק פעם אחת.

אני מזמינה את כל מי שחשוב לו להיות משמעותי בחיים של עצמו, מי שרוצה להרגיש חי, מאושר מסופק, לא לחכות שהיקום, יחליט בשבילו, אלא לקבל החלטה עבור עצמו, לקחת אחריות והכי חשוב להינות מהדרך.

רונה עודד- מחלום למציאות כבר היום
מאמנת ומנחת קבוצות ליחידים וסדנאות טל’ 052-3748268

אתם מוזמנים להצטרף לדף הפייסבוק שלי: רונה עודד- מחלום למציאות כבר היום  

  • www.facebook.com/QueenCoach

 

 

עוד מהבלוג של QueenCoach -רונה עודד רואה

תצוגה מקדימה

"לחשוב מחוץ לצלחת"

"לחשוב מחוץ לצלחת" כמה פעמים שמעתם את המושג: "לחשוב מחוץ לקופסא" ? משמעות המשפט היא לחשוב בצורה יצירתית כדי להגיע לפתרון בעיה, לשיפור מסויים, כשמשהו תקוע ולא הולך צריך להסתכל עליו בצורה אחרת. בתקופת החגים כשהכל סובב...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

היום שבו הפסקתי לאהוב את עצמי

אני מסתכלת עליו ולא מבינה למה? למה אני לא יכולה להתקרב אליו? למה אני לא יכולה להסתכל עליו, אפילו מרחוק? כשאני חושבת עליו, מיגוון של רגשות קשים עולים בי : שנאה,  פחד,  דחייה,  אכזבה וחוסר רצון טוטאלי  להיות איתו  בקשר. מתי...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

RESTART- איתחול מחדש

האם אתם מרגישים או הרגשתם בחייכם תקועים? מה ההרגשה כשזה קורה? עצב, עצבים, הרגשה של עמידה במקום, הרגשה של נסיגה אחורנית, אכזבה, כעס, דיכאון, חוסר אונים... וואו, כמה מילים קשות, האם אהבתם להיות במצב הזה?  לא!!!!! מה ההחלטה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה