הבלוג של QueenCoach -רונה עודד רואה

queencoach

הרגע הזה שנופל לך האסימון שתמיד היית מלכה, שאת לא צריכה לרכוש את זה , להעתיק את זה, זה שלך. ההבנה שמלכלוכית הפכת לסינדרלה (מלכה) וכל זה קרה עקב שינוי הוויה, לקיחת אחריות, ושינוי התנהגות. כמלכה עליך לדרוש את מה שמגיע לך,... +עוד

הרגע הזה שנופל לך האסימון שתמיד היית מלכה, שאת לא צריכה לרכוש את זה , להעתיק את זה, זה שלך. ההבנה שמלכלוכית הפכת לסינדרלה (מלכה) וכל זה קרה עקב שינוי הוויה, לקיחת אחריות, ושינוי התנהגות. כמלכה עליך לדרוש את מה שמגיע לך, לחיות בשפע, לדעת לבקש, להסכים לקבל (פשוט כי מגיע לך)/ כשאת משדרת לעולם שאת מלכה- העולם לא יכול להתייחס אלייך אחרת. שמי רונה עודד רואה - ואני מאמנת מלכות ועוזרת להן להגשים חלום ולחיות את החיים שהן ראויות.

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מאוגוסט 2015

http://www.freedigitalphotos.net/

http://www.freedigitalphotos.net/Photo by Tuomas_Lehtinen

פעמים רבות הרגשתי שקופה, הרגשתי שהחיים עוברים לידי, שאני לא שם, ומכיוון שכך התאמתי את עצמי למצב וצמצמתי את עצמי יותר ויותר כאילו לא להפריע לעולם להתנהל, שהרי ממילא הוא מתנהל בלעדי.

בתקופה שהייתי ילדה ביסודי, אני זוכרת את עצמי רוצה להשתתף בשיעור מתוך התלהבות, לענות תשובות שאחרים לא יודעים, אבל כדי שלא יקנאו, לא ישנאו, לא יכעסו עלי, אני מצמצת את עצמי ונכנסת לצל, מנסה לא להתבלט, מתחילה להיות שקופה.

ככל שהחוויות האלו חזרו על עצמם יותר ויותר, הרגשתי יותר ויותר שקופה והתחלתי להאמין באמת שאין לי יכולות, שאני לא שווה, ואפשרתי לאנשים להתייחס אלי כאל שקופה ולא משמעותית.

הבעיה/המזל שלי היה שה”אני” שלי נלחם בי כל הזמן, רצה לצאת לאור, רצה להתחבר לכישורים, למי שאני באמת, לא נתן לי מנוחה, הציק, בלבל, הטריד וכל זה כדי שאצא מתוך ההשלמה הפסיבית שאימצתי לעצמי במשך השנים שאני שקופה, לא מסוגלת ליותר מדי, לא כדאי לי להתאמץ, להישאר בבינוניות, לא להעז ובעיקר לא להאמין בעצמי, לא לשאוף ליותר.

בדיעבד, זה מה שהוציא אותי מהצל שלי לאור, זה מה שעזר לי לצבוע את עצמי, להפסיק להיות שקופה.

הרצון שלי לחיות בשלום עם ה”אני הפנימי שלי, החזרה פנימה והחיבור ל”אני” עזר לי להבין מה קרה לי? מתי התחלתי להיות שקופה? איזו רגשות חוויתי באותה החלטה להיות שקופה? ובעיקר מה המצב של להיות שקופה “תרם” לי בחיים?

הבנתי של”אני” הילדה,  להיות שקופה,  עזר לי מבחינה חברתית,  היה לי חשוב להיות מקובלת חברתית, שיאהבו אותי, וזו הייתה הדרך שמצאתי בכלים המצומצמים שהיו ברשותי לזכות באהבתם,

ההבנה הזו גרמה לי לשחרר את עצמי מהכעס, הביקורת והאכזבה שלי מעצמי על ההתנהלות שלי, הבנתי שזה שירת מטרה, ומה שחשוב יותר הייתה ההבנה, שהיום יש ברשותי כלים רבים וטובים להיות מקובלת ואהובה מבלי לגמד את עצמי ובלי להיות שקופה. לאט לאט תוך עבודה עצמית והתפתחות צבעתי את עצמי בצבעים, התחברתי לאהבות ישנות שלי, התחלתי להאמין בעצמי יותר, התחלתי לחלום ובעיקר לאפשר לעצמי להגשים חלומות מתוך אני שווה ומגיע לי.

אחת הסיבות שלמדתי אימון היה מתוך הרצון לעזור ולחבר כמה שיותר אנשים אנשים לצבע שלהם, לאמונה בעצמם, ההבנה העמוקה מתוך הניסיון שלי היתה, שחשוב לצייד אנשים בכלים לתקשורת טובה עם אנשים בלי להיות שקופים, לאפשר להם להיות אהובים בצבעים הטבעיים שלהם.

אז אם אני צריכה לתת טיפ חשוב ביחס לאנשים השקופים, שאם רואים מישהו נצמד לצל כדי שלא יראו אותו, פשוט להסתכל עליו בעיניים אוהבות, לחבק אותו, לשדר לו שהוא חשוב ואהוב, שהוא לא שקוף.

רונה עודד- מחלום למציאות כבר היום
מאמנת ומנחת קבוצות ליחידים וסדנאות טל’ 052-3748268

מוזמנים להצטרף לדף העסקי שלי:

  • www.facebook.com/QueenCoach

עוד מהבלוג של QueenCoach -רונה עודד רואה

תצוגה מקדימה

"לחשוב מחוץ לצלחת"

"לחשוב מחוץ לצלחת" כמה פעמים שמעתם את המושג: "לחשוב מחוץ לקופסא" ? משמעות המשפט היא לחשוב בצורה יצירתית כדי להגיע לפתרון בעיה, לשיפור מסויים, כשמשהו תקוע ולא הולך צריך להסתכל עליו בצורה אחרת. בתקופת החגים כשהכל סובב...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מה קורה כשאני מחליטה לא להחליט?

  שנים רבות מה שהנחה אותי בחיים זה לתת למה שצריך לקרות לקרות, המשפטים המובילים אצלי היו " אני זורמת עם החיים", "מה שיהיה יהיה" "הזמן יעשה את שלו" וכ"ו...   לא שמשפטים אלו הם משפטים רעים, יש בהם המון אמונה: ביקום, בבורא...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

RESTART- איתחול מחדש

האם אתם מרגישים או הרגשתם בחייכם תקועים? מה ההרגשה כשזה קורה? עצב, עצבים, הרגשה של עמידה במקום, הרגשה של נסיגה אחורנית, אכזבה, כעס, דיכאון, חוסר אונים... וואו, כמה מילים קשות, האם אהבתם להיות במצב הזה?  לא!!!!! מה ההחלטה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה