הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

כל ההורים שמחים וגאים לראות את ילדיהם בגן הילדים, מבלים ונהנים. גנים רבים מחפשים על כן מתנות לגני ילדים, שנהוג לתת להורים בסוף שנה. אילו רעיונות קיימים בנושא? הפוסט הבא יעסוק בכך.

סרטי וידאו

סרטי וידאו הן ללא ספק רעיון נהדר לצורך מתנות לגני ילדים. סרטונים אלו מתארים את ילדי הגן מבלים ונהנים, על רקע פסקול מוזיקלי. הם בדרך כלל נעשים על ידי חברת צילום ועריכה מקצועית, כך שהתוצאה יוצאת מרשימה וזכירה לאורך זמן. ההורים יכולים לאחסן את הקליפ אצלם על המחשב, או אף להעלות אותו ליו-טיוב, ואז לשלוח לינק לסרטון לכל קרובי המשפחה, כולל קרובים הגרים בחוץ לארץ, או כאלו שמזמן לא ראו את הילדים.

תמונה קבוצתית

עוד רעיון עבור מתנות לגני ילדים הוא תמונה קבוצתית. כל הילדים מצטלמים ביחד, כולל הגננת ועוזרת הגננת. תמונה זו מבוצעת על ידי צלם המתמחה בנושא, וארח כך מוסיפים לה כותרות ואפקטים, קישוטים ועיטורים ויזואליים, באמצעות תוכנות לעיבוד תמונה, כמו פוטושופ למשל. רעיון של תמונה קבוצתית נולד הרבה לפני שהתפתחו טכנולוגיות הוידאו, כמובן, אך נראה שלאחרונה הסרטונים תופסים את מקומו.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

מתי כדאי לקנות מדרסים לילדים

הורים מתבקשים לעקוב מקרוב אחר תהליך הגדילה וההתפתחות של הילד, מיד כאשר מופיעים סימנים ראשונים ליציבה לא נכונה, מנח כף רגל לא שגרתי, נפילות מרובות, חוסר יציבות או כאבים באזור עמוד השדרה או הברכיים מומלץ יהיה לפנות לקבלת...

תגובות

פורסם לפני 5 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה