הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

הבתים שלנו יכולים להיות חכמים. אם ישנם כבר שואבי אבק אשר יודעים לזהות לכלוך ועם תבנית חכמה של תנועה לנקות משטחים שלמים בעצמם בשעות מתוכנתות, אז למה שבית שלם לא יוכל לנהל את עצמו ולתפעל את כל אחד מן המכשירים הללו ולתפעל את כל אלה בצורה מתוכנתת מראש גם כן?

הרי כל המכשירים הללו הם חשמליים ורבים כבר עובדים על מערכת של חיווי אלחוטי, וכל מה שנותר הוא רק לחבר בין כל אחד מאלה לבין מערכת חכמה אחת ששולטת על כל אלה ומבצעת את ההפעלה והכיבוי שלהם באופן שהוא הרבה יותר נכון לדיירים של הבית.

לא צריכים לזכור לכבות או להדליק שום דבר, כי פחות או יותר עושים את אותו הדבר מידי יום ביומו, וכאשר עבור בית חכם מחיר הוא דבר שמציע יעילות גבוהה במחיר תחרותי, אין כל סיבה שלא להפוך את הבית למשהו חכם שמביא לשינוי הזה שלא ממש יודעים לשים עליו את האצבע.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

מה אתם יודעים על בסיס המיטה שלכם?

כאשר אתם מתכוונים לבצע רכישה של מיטה חדשה עד כמה אתם באמת מבינים מה המוכר מוכר לכם ומה צריך לדעת מבחינת האיכות של העץ? יש לא מעט פעמים שבהם השימוש עבור עץ אמיתי נעדר מן הבסיס של המיטה שהוא החלק הכי חשוב עבורכם מכיוון שעליו...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה