הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

יועץ מס טוב הוא נכס עבור לקוחו. הוא ידאג לעדכן אותו בכל הטבות המס המגיעות לו, ולעמוד על ניצול מלא של זכויותיו בהתנהלות מול רשות המיסים. עם זאת, יש כמה כללי זהירות שאנו נדרשים למלא, בעת שאנו צריכים לבחור יועץ מס. מהם הכללים הללו? על כך בפוסט שלפניכם.

תעודת הסמכה

תעודת הסמכה של עמידה בהצלחה בבחינות של רשות המיסים היא מסמך קריטי עבור יועץ מס. על כן, דרשו לראות מסמך כזה, כולל תעודת סיום לימודי יעוץ מס במוסד מוכר או מכללה טובה. עניין זה יבטיח לכם כי אין לכם כאן עניין עם נוכל או מתחזה.

וותק וניסיון

הימנעו מלקחת יועץ מס שלא יכול להציג בפניכם כמה שנות וותק וניסיון במקצוע. המחיר שהוא דורש יכול להיות נמוך מאוד, אך אל תיקחו את הסיכון. אמנם אין צורך לבחור יועץ בעל עשרות שנות וותק, אך כמות מינימלית של שנות ניסיון (לפחות שנתיים) היא פקטור חשוב.

לקוחות מרוצים

כדי לא לקחת סיכון בבחירת יועץ מס, בקשו רשימה של כמה לקוחות מרוצים שלו, ושוחחו איתם, כדי לוודא את שביעות רצונם מהתנהלותו של היועץ.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

מתי כדאי לקנות מדרסים לילדים

הורים מתבקשים לעקוב מקרוב אחר תהליך הגדילה וההתפתחות של הילד, מיד כאשר מופיעים סימנים ראשונים ליציבה לא נכונה, מנח כף רגל לא שגרתי, נפילות מרובות, חוסר יציבות או כאבים באזור עמוד השדרה או הברכיים מומלץ יהיה לפנות לקבלת...

תגובות

פורסם לפני 5 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה