הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

שכחו כל מה שאתם יודעים על חולצות מודפסות. כבר מזמן יש מכונות להדפסה אשר יכולות להדפיס עבור כל סוג של ייעוד, שכן לא כל אחד מבקש לבצע הדפסה שדומה אל האחר עם צרכים שמאוד משתנים, בייחוד עבור הדפסה על בד לצרכים עסקיים.

מעבר לעובדה כי מדובר בהדפס שהוא הרבה יותר איכותי מבחינת רמת הצבע והחדות של ההדפס, מדובר באפשרות להישאר עם החלק המודפס הזה למשך תקופה מאוד ארוכה של שימוש, עם כביסות וכל השאר. מה זה אומר? כי ההשקעה בהדפס היא הרבה יותר משתלמת מאי פעם, שם היה ניכר לראות כי ההדפסים היו מתבקעים לחתיכות ומתקלפים להם לאיטם.

הבדים הם לא רק אלה העשויים כותנה, אלא טווח רחב יותר של בדים מסוגים שונים שכל אחד מייעד לשימוש ספציפי אחר, ועם הבחירה של מכונת ההדפסה הנכונה אפשר להשיג את המטרה בצורה שהופכת את תחום ההדפסה למשהו מאוד מתקדם, בעל אפקטים ובהחלט דבר שמצריך שיחת היכרות וייעוץ להתאמה מושלמת.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

מה אתם יודעים על בסיס המיטה שלכם?

כאשר אתם מתכוונים לבצע רכישה של מיטה חדשה עד כמה אתם באמת מבינים מה המוכר מוכר לכם ומה צריך לדעת מבחינת האיכות של העץ? יש לא מעט פעמים שבהם השימוש עבור עץ אמיתי נעדר מן הבסיס של המיטה שהוא החלק הכי חשוב עבורכם מכיוון שעליו...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה