הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

שוב המשקל העודף מציק? הפעם כאשר מדדתם את המגפיים שרכשתם לפני כמה שנים בחול באחד הסיילים של סוף העונה החלטתם כי זה הזמן להיכנס אל משטר של אכילה נכונה ולא להיאנח בכל פעם שמגלים עוד פריט שפשוט הוא קטן מידי למידות החדשות והגדולות שלכם.

האם לחבק את האני החדש שלכם ולהילחם בכל מה שאומר לכם כי גדול זה סוג אחר של יפה? ובכן, כל אחד חופשי לחבק את השומנים של עצמו, אבל אם מתקרבים אל גילאי הארבעים ונמצאים במקום עבודה שבו הישיבה היא כל מה שעושים, גם לאחר שמגיעים כבר הביתה זה יהיה הרבה יותר ראוי לכבד את הגוף שבו שוכנים ולהציע חלופת משקל שאולי אליה הרבה יותר רגילים.

אפשר לבצע דיאטת כאסח מהירה שתסייע לחזור אל הפיגורה הקודמת, אבל מאוד חשוב להיות מאוד ברורים לגבי המטרה, ולהתקדם אליה רק לאחר שמכינים את הגוף והנפש אל עבר שינוי שלא בהכרח יהיה חזרה אל העבר אלא יותר כניסה אל עתיד שחדש.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

מה אתם יודעים על בסיס המיטה שלכם?

כאשר אתם מתכוונים לבצע רכישה של מיטה חדשה עד כמה אתם באמת מבינים מה המוכר מוכר לכם ומה צריך לדעת מבחינת האיכות של העץ? יש לא מעט פעמים שבהם השימוש עבור עץ אמיתי נעדר מן הבסיס של המיטה שהוא החלק הכי חשוב עבורכם מכיוון שעליו...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה