הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

אנחנו בזבזנים. לא משנה עד כמה נחשבו שאנחנו עושים הרבה עבור כדור הארץ בו כולנו חיים, עם מעט האפשרויות שנמצאות בידינו, עדיין זה פשוט לא מספיק. אם היינו ערים בצורה מלאה אל הכמות הבלתי נתפסת של חומרים אשר מועברים אל הזבל ובהם היה אפשר לבצע עוד שימוש על יד מחזור או לחסוך את הכמות הזו על ידי רכישות שהן הרבה יותר “ירוקות” לסביבה, היינו קורב לוודאי מזועזעים.

אבל, זה המצב הנוכחי, ועם כל מיני חוקים חדשים שאמורים למתן את הצריכה בלתי נשלטת בכל המוצרים שמזיקים לסביבה בצורה ניכרת אפשר רק לקוות שאנשים יתחילו לצאת אל קניות עם סל רב פעמי, לרכוש מגבות נייר שעשויים מנייר מתכלה שלא רק מציע שימוש מעולה בפעם אחת אלא גם חיסכון משמעותי ברכישה של כמות נמוכה יותר של מוצרי נייר.

זה אולי נשמע מעייף או מאוד מטריד להתחיל לחשוב בצורה אחרת, אבל כמו כל דבר חדש זה רק עניין של זמן עד שמתרגלים לדרך חיים חדשה שבה סוללים עתיד ירוק יותר לכל אלה שיבואו אחרינו.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

מה אתם יודעים על בסיס המיטה שלכם?

כאשר אתם מתכוונים לבצע רכישה של מיטה חדשה עד כמה אתם באמת מבינים מה המוכר מוכר לכם ומה צריך לדעת מבחינת האיכות של העץ? יש לא מעט פעמים שבהם השימוש עבור עץ אמיתי נעדר מן הבסיס של המיטה שהוא החלק הכי חשוב עבורכם מכיוון שעליו...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה