הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 534

החל מנובמבר 2013

מידי שנה בעלי רכבים מבטחים את הרכב שלהם מפני תאונות וגנבות אשר קורות לרוב בעלי הרכבים, שחוששים כי יצטרכו לשלם מחדש לרכישה של רכב חדש לאחר ששלהם נגנב או נהרס כליל לאחר תאונה ללא ביטוח מתאים.

העלויות של ביטוח עבור רכב אינן נמוכות, וככל שמדובר בנהג בעל רקוד עשיר של תאונות או ברכב יוקרתי במיוחד, כך העלויות של הביטוח ילכו ויטפסו להם, בזמן בו מלבד ביטוח החובה אנשים רבים מבצעים גם ביטוח מקיף.

באופן זה מבטחים רבים נתקלים בעלויות של כמה אלפי שקלים אותם הם צריכים לשלם מידי שנה רק על הביטוחים עבור הרכב, עוד לפני ששילמנו על תיקונים או על הדלק עבור הרכב שלנו.

לכן חשוב מאוד לבצע השוואת ביטוח רכב מול כל החברות המבטחות ולבדוק מלבד המחיר המוזל האם קיצצו לנו את מה שהיינו מקבלים במקרה של ביטוח בעלות המלאה.

חשוב תמיד לוודא את התוכן של הביטוח כדי שלא תמצאו את עצמכם עם מחיר מעולה אבל עם ביטוח שאינו מכסה כל מה שנצטרך בשעת הצורך.

השוואת ביטוח רכב תעניק לנו את היכולת להבדיל בין העלויות של הביטוחים השונים של חברות הביטוח ולמצוא את אלה שיתאימו לנו יותר מאשר אחרים.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

עיצוב חתונות בסגנון צעיר ומודרני

בין המתחתנים הצעירים ישנה דרישה לעיצוב חתונות עם מראה רענן, צעיר ובעיקר קליל, הם מחפשים להחליף את סגנונות העיצוב הקלאסיים של מתחמי האירועים והחופות. עיצוב חתונות מהווה היום חלק בלתי נפרד מסגנון האירוע, כבר במבט ראשון...

תגובות

פורסם לפני 5 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה