הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

הרבה דירות בבנייה החדשה של היום מגיעות עם מחסן אישי לשימוש של כל דייר בבניין אשר יכול לשמש בתור חדר נוסף, חדר משרד או חדר שמיועד לשמש אך ורק בתור מחסן.

תוספת של חדר עבור מחסן הינה תוספת מבורכת שכן כל משפחה חייבת מקום שבו היא תוכל לשים את כל אותם חפצים שאין בהם שימוש ברגע זה והם תופסים הרבה מקום. כך לגבי כלים מיוחדים של פסח שפשוט אין מקום עבורם בארונות המטבח, עגלת התינוק שכרגע לא צריך והציוד של העבודה שמוציאים רק כאשר צריך לתקן משהו.

עבור כל אלה יש לסדר אזורים ספציפיים על גבי מדפים למחסן אשר יכולים לשאת את כובד משקלם של חפצים כבדים יותר מאחרים. ישנם מדפים אשר יכולים לשאת עומס של עד 500 ק”ג וישנם מדפים חזקים במיוחד שעליהם ניתן להניח חפצים מעל למשקל זה.

חשוב לבדוק בחנות ממנה רוכשים את המדפים למחסן כי אכן אלו מדפים חזקים ועמידים אשר מיועדים לשימוש במחסן ויהיו פרקטיים עבור שימוש זה.

חלוקה נכונה למדפים תיתן לנו את הנוחות של איתור חפצים בקלות יחד עם גישה נוחה אליהם, ושמירה של כל דבר בצורה נכונה לאורך שנים או עד שנזדקק לו שוב.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

לעשות ביטוח בטוח

מידי שנה בעלי רכבים מבטחים את הרכב שלהם מפני תאונות וגנבות אשר קורות לרוב בעלי הרכבים, שחוששים כי יצטרכו לשלם מחדש לרכישה של רכב חדש לאחר ששלהם נגנב או נהרס כליל לאחר תאונה ללא ביטוח מתאים. העלויות של ביטוח עבור רכב אינן...

תגובות

פורסם לפני 5 years

איך למצוא משמעת עצמית לפיתוח פטנטים מוצלח?

אין זה משנה האם כבר יש לכם רעיון טוב או אם אתם עדיין מחפשים את הרעיון המהפכני שלכם, ללא יוזמה אישית והמון נחישות, משמעת עצמית ועבודה קשה, לא תצליחו לקצור את הפירות. אלו אשר טוענים כי אפשר להצליח עם פטנט טוב גם ללא עבודה קשה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה