הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

בין המתחתנים הצעירים ישנה דרישה לעיצוב חתונות עם מראה רענן, צעיר ובעיקר קליל, הם מחפשים להחליף את סגנונות העיצוב הקלאסיים של מתחמי האירועים והחופות. עיצוב חתונות מהווה היום חלק בלתי נפרד מסגנון האירוע, כבר במבט ראשון יעביר סגנון העיצוב מסר תדמיתי לאורחים.

סגנון העיצוב המתאים לכם ביותר הוא זה אשר מאפיין אתכם ותואם את תכונות האופי האישיות שלכם. שימו לב לפרטים כמו בחירת צבעים, עיצוב מרכז השולחן, עיצוב מתחם קבלת הפנים וכמובן גם עיצוב החופה. אולמות האירועים מאפשרים היום סגנונות רבים של עיצוב חתונות בהתאם לבקשה אישית של בני הזוג, לרוב, מעצבי אירועים מתקבלים בברכה במתחמי האירועים. כדאי לזכור כי כאשר האירוע שלכם מוצלח ומרשים גם מתחם האירועים מפיק מכך תועלת, האורחים באירוע שלכם עשויים להפוך בעתיד ללקוחות של מתחם האירועים.

עיצוב חתונות צעיר ומודרני משלב צבעים אופנתיים, רעיונות מיוחדים כמו עיצוב מרכז שולחן עם תמונות אישיות, אקווריום או פסלים, עיצוב המתחם עם יצירות אומנות וצילומים, עיצוב חופה עם תאורת לד ובעיקר, בהעדר אלמנטים קלאסיים של עיצוב חתונות מיושן.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

מתי כדאי לקנות מדרסים לילדים

הורים מתבקשים לעקוב מקרוב אחר תהליך הגדילה וההתפתחות של הילד, מיד כאשר מופיעים סימנים ראשונים ליציבה לא נכונה, מנח כף רגל לא שגרתי, נפילות מרובות, חוסר יציבות או כאבים באזור עמוד השדרה או הברכיים מומלץ יהיה לפנות לקבלת...

תגובות

פורסם לפני 5 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה