הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

מעוניינים לייעל עוד יותר את טכניקת השיווק באמצעות חלוקת עלונים? זה הזמן להכיר מהם תלי דלת ולהתנסות בשיטה החדשה. בעבור אלו אשר אינם מכירים את המושג נסביר כי מדובר בעלוני פרסום אותם תולים על ידית הדלת של הלקוח. תליית העלונים על ידית הדלת מחליפה את חלוקת העלונים בתיבות הדואר.

מחקרים בתחום השיווק גילו כי תלי דלת מצליחים להעלות את החשיפה של הלקוח שלכם לתכני הפרסום. כאשר העלונים מחולקים עד לפתח הדלת ישנה סבירות גדולה יותר כי הלקוח יעיין בהם לרגע קל ויבחן האם המידע רלוונטי בעבורו. כמו כן, חשוב יהיה לציין כי תלי דלת מצליחים לייצור רושם חיובי יותר, הקמפיין יביא עמו תדמית חיובית ומרשימה יותר בהשוואה לחלוקת עלונים פשוטה בתיבות הדואר. נציין כי שיווק באמצעות תלי דלת כרוך לרוב בהדפסה של פליירים גדולים יותר בהשוואה לאותם פליירים המחולקים אל תיבות הדואר.

הפצת התלי דלת אפשרית בכל חלקי הארץ תוך פעילות בבתים משותפים, בתים פרטיים, טכניקות החלוקה הן תליית הפלייר על הדלת, הצמדת פליירים אל הדלת בעזרת מגנט והנחה של הפלייר על מפתן הדלת.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

לעשות ביטוח בטוח

מידי שנה בעלי רכבים מבטחים את הרכב שלהם מפני תאונות וגנבות אשר קורות לרוב בעלי הרכבים, שחוששים כי יצטרכו לשלם מחדש לרכישה של רכב חדש לאחר ששלהם נגנב או נהרס כליל לאחר תאונה ללא ביטוח מתאים. העלויות של ביטוח עבור רכב אינן...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה