הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

כימיה טובה בין המטפל למטופל חשובה מאוד בכל טיפול פסיכולוגי, אין זה פשוט לאתר את הפסיכולוג המתאים ביותר לצרכים הנקודתיים של המטופל. החלפה של כמה מטפלים בתחילת התהליך נפוצה מאוד ואף מומלצת. פסיכולוגים בחיפה עוסקים בתחומים שונים ומביאים עמם קווי מחשבה ושיטות טיפול משלהם, אם המטפל הראשון אינו מצליח לעורר בכם תחושות של ביטחון ופתיחות כדאי לבחון את החלפתו לאחר 2-3 פגישות.

בחירת פסיכולוגים בחיפה – מה חשוב לשאול?

א.      המלצות של מטופלים קודמים וחברים כדאי תמיד לקבל אך יש לזכור כי לא כל מטפל התואם את הצרכים של חבריכם יתאים גם לכם.

ב.      שימו לב לתחומי ההתמחות של הפסיכולוג, ישנם פסיכולוגים בחיפה המתמחים בעבודה עם נוער, אחרים מתמחים בעבודה עם זוגות או טיפול בחרדות, בררו מהו תחום ההתמחות של הפסיכולוג ומהי שיטת הטיפול המועדפת עליו.

ג.       בדקו את מחירי הטיפולים תוך התייחסות למספר הטיפולים הדרוש לכם.

ד.      שימו לב למיקום הקליניקה ולשעות הקבלה של הפסיכולוג, אפשר למצוא פסיכולוגים בחיפה באזורים שונים של העיר. אם נחוצה לכם תחבורה ציבורים או חנייה במתחם ציבורי באזור בדקו את התנאים בשטח.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

מתי כדאי לקנות מדרסים לילדים

הורים מתבקשים לעקוב מקרוב אחר תהליך הגדילה וההתפתחות של הילד, מיד כאשר מופיעים סימנים ראשונים ליציבה לא נכונה, מנח כף רגל לא שגרתי, נפילות מרובות, חוסר יציבות או כאבים באזור עמוד השדרה או הברכיים מומלץ יהיה לפנות לקבלת...

תגובות

פורסם לפני 5 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה