הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

כמעט כל אדם שחוזר בתשובה עושה זאת לאחר שהוא התחבר אל קהילה של אנשים דתיים. זרם החוזרי בתשובה בדרך כלל משתייך אל הזרם החב”דניקי או אל הזרם של חסידי ברסלב. כל אחד מאלה מעניק את הסביבה אשר מסייעת להתקדם אל עבר החזרה בתשובה ולקיים את מצוות הדת היהודית לפי צורת ההתנהגות שבה דבקה כל קהילת מאמינים.

כולנו מכירים את נחמן מאומן, ומכירים לא מעט יהודים אשר יוצאים בטיסה אל עבר אומן עם כמות מאוד גדולה של חסידי ברסלב שמגיעים אל המקום הזה בבת אחת מידי כמה פעמים במהלכה של השנה. מה שרבים לא מבינים הוא את העובדה כי רבי נחמן הוא למעשה בילה את שנת חייו האחרונה באומן, אבל בפועל התגורר לפני כן שנים רבות בברסלב. זה המקור לשמה של חסידות ברסלב.

המילים נ  נח נחמן מאומן הן אלו אשר הועברו על ידי הרב אודסר בפתקים שמצא בין כתבי רבי נתן מברסלב. מלל זה הפך להיות סימן היכר של חסידי ברסלב, והוא נחשב למקרב את הגאולה.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

עיצוב חתונות בסגנון צעיר ומודרני

בין המתחתנים הצעירים ישנה דרישה לעיצוב חתונות עם מראה רענן, צעיר ובעיקר קליל, הם מחפשים להחליף את סגנונות העיצוב הקלאסיים של מתחמי האירועים והחופות. עיצוב חתונות מהווה היום חלק בלתי נפרד מסגנון האירוע, כבר במבט ראשון...

תגובות

פורסם לפני 5 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה