הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

הרגליים שלנו עוברות לא מעט במהלכו של כל יום. הן נושאות את המשקל של הגוף כולו ולמרות התפקיד החשוב שלהן אנחנו לא תמיד משקיעים בהן באותה המידה בחזרה. מה כבר יש לעשות עם כפות הרגליים מלבד את הציפורניים שם לקצוץ? ובכן, די הרבה, בייחוד אם אנחנו סובלים ממחלות שעל הרגליים משפיעות.

בעוד שיש אנשים שהולכים על מנת לפנק את הרגליים שלהם אל טיפול עיסוי בספא, יש כאלה שהולכים אל פדיקוריסטית שתוכל לשפר את מראה כף הרגל גם מבחינת מראה העור וגם מבחינת מראה הציפורניים עצמן. כאן יש לשים את הדגש לגבי ההבדל בין כזו שעברה קורס פדיקור רפואי לבין אחרת שעברה קורס פדיקור “רגיל”.

הראשונה תהיה עם הכישורים המקצועיים המתאימים על מנת לטפל בכל מיני בעיות ברגליים, כולל בעיות הקשורות למחלות כמו מחלת הסכרת, ורצוי שלא להקל בכך ראש ולוודא כי לה יש את התעודה ואת ההמלצות מאנשים אחרים. שעל הדעה שלהם סומכים.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

עיצוב חתונות בסגנון צעיר ומודרני

בין המתחתנים הצעירים ישנה דרישה לעיצוב חתונות עם מראה רענן, צעיר ובעיקר קליל, הם מחפשים להחליף את סגנונות העיצוב הקלאסיים של מתחמי האירועים והחופות. עיצוב חתונות מהווה היום חלק בלתי נפרד מסגנון האירוע, כבר במבט ראשון...

תגובות

פורסם לפני 5 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה