הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

בעשורים האחרונים המודעות לגבי איכות הסביבה והדרכים לשמור על כדור הארץ מפני זיהומים מיותרים רק הולכים ועולים להם בהתמדה. יש יותר מודעות לגבי שימוש במוצרים פעם נוספת לצד שימוש עד כמה שיותר מועט במוצרים שלא ניתן למחזר ורק מתאספים להם בתור אשפה.

פלסטיק הוא כזה שניתן לבצע בו שימוש מחדש, אך עדיין זה חשוב מאוד למעט את השימוש בו עד כמה שיותר. גם אם פלסטיק נראה כזה שבו כבר אי אפשר לעשות משהו מעבר לשימוש הראשוני, מספר רב של אתרים שעוסקים בכך יראו לכל אדם שחושק בשמירה על איכות הסביבה כיצד לבצע חידוש על ידי רכישה של צבע לפלסטיק בגוון אהוב, ויצירה של פריט חדש לחלוטין עם כמה שלבים פשוטים.

מה ניתן כבר לשדרג בעולם שלם של פריטים שאר עשויים לנם מפלסטיק עבה או פלסטיק דק וזול? הכל. החל מבקבוק פלסטיק של משקה ועד לפריט גדול יותר כמו שולחן וכסאות פלסטיק שמגיעים בגוון שלאחר הצביעה מחדש ייראה הרבה יותר עדכני ומעניין.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

עיצוב חתונות בסגנון צעיר ומודרני

בין המתחתנים הצעירים ישנה דרישה לעיצוב חתונות עם מראה רענן, צעיר ובעיקר קליל, הם מחפשים להחליף את סגנונות העיצוב הקלאסיים של מתחמי האירועים והחופות. עיצוב חתונות מהווה היום חלק בלתי נפרד מסגנון האירוע, כבר במבט ראשון...

תגובות

פורסם לפני 5 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה