הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

לפעמים זה מרגיש קצת להיות בסוג של חוסר אונים כאשר צריכים להתמודד אל מול גורמים שונים של הממשלה והרשות המקומית, כאשר כל אחד מאלה מקשה עם ביורוקרטיה מאוד לא פשוטה שהופכת כל דבר פשוט אל דבר אחר שלוקח הרבה מידי זמן.

מה קורה כאשר מגלה לה בעיה? נאמר, שסכום הארנונה הוא גבוה מדי והעיריה לא מגיעה אל עמק השווה עם אותו אזרח? זה חשוב במקרים הללו להבין כי הרשות העירונית היא לא המילה הסופית בזה העניין, וכי לכל אזרח שלו יש השגות לגבי התפעול של גורמי סמכות של העיר והמדינה, יכול לפנות בהמשך הטיפול עם עתירה מנהלית שמועברת לטיפול בית המשפט הרלבנטי במרחב.

זה מביא כל סוג של בעיה אל פתרון שנבדק עם זוג עיניים נוסף, ובאופן הזה לא חייבים להתפשר ולוותר על מה שהוחלט בצורה רשלנית או שגויה, אלא לקבל את הסיוע של המדינה עבור אזרח שאולי מרגיש מאוד קטן אבל בהחלט יש לו את הכוח לשנות עם כוח שמוסדר באופן חשוב ונגיש לכל אחד אשר מעוניין בכך.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

מה אתם יודעים על בסיס המיטה שלכם?

כאשר אתם מתכוונים לבצע רכישה של מיטה חדשה עד כמה אתם באמת מבינים מה המוכר מוכר לכם ומה צריך לדעת מבחינת האיכות של העץ? יש לא מעט פעמים שבהם השימוש עבור עץ אמיתי נעדר מן הבסיס של המיטה שהוא החלק הכי חשוב עבורכם מכיוון שעליו...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה