הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

באווירה לא שפוטה שבה רואים עסקים נפתחים ונסגרים כל הזמן, זה מאוד כדאי לתת את העת לגבי המלכים העסקיים שיכולים לסייע להביא כמה שיותר לקוחות ולעשות היכרות עם השירות ו/או המוצרים שמוכרים. זה לא מספיק להקים אתר אינטרנט אם לא יודעים שהוא קיים וזה בהחלט לא מספיק לשים שלט נפלא בחנות מעוצבת אם אף אחד לא ממש מבין שהיא נפתחה ומה יש בתוכה.

פעולה של הפצה היא כזו שאר במידה ונעשתה כהלכה מביאה אל פעילות עסקית יותר טובה, עם כמות הולכת וגדלה של אנשים שפשוט נחשפו אל העסק הזה על ידי חלוקה של עלונים במיקום שהוא הכי רלבנטי לאותה קבוצה.

אומנם הפעולה מסתמכת על עיקרון המספרים הגבוהים, אולם עם כיוון יותר מדויק של העלונים אל עבר קהל יעד יותר נכון, כך גם התנועה אל העסק תהיה הרבה יותר גדולה. אם רוצים שהעסק יגדל חייבים לעשות מעשה, וחשיפה היא שם המשחק שמושך את הלקוחות עם מידע שיווקי שיוצר את האלמנט המעניין.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

עיצוב חתונות בסגנון צעיר ומודרני

בין המתחתנים הצעירים ישנה דרישה לעיצוב חתונות עם מראה רענן, צעיר ובעיקר קליל, הם מחפשים להחליף את סגנונות העיצוב הקלאסיים של מתחמי האירועים והחופות. עיצוב חתונות מהווה היום חלק בלתי נפרד מסגנון האירוע, כבר במבט ראשון...

תגובות

פורסם לפני 5 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה