הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

במציאות הבטחונית המורכבת בה אנו חיים, ישנן כמה דרכים ושיטות להקל על האיומים הבטחוניים ולהבטיח את שלום בני המשפחה. בניית ממ”ד היא אחת הדרכים הללו. האם כדאי לבצע בניית ממ”ד, ואם כן- מי יכול לבצע זאת? על כך בפוסט שלפניכם.

 

האם כדאי לבנות ממ”ד

 

גם אם נידמה לכם שאתם גרים בישוב שקט ורגוע, נניח הרחק ממרכז הארץ, עדיין אינכם יכולים לדעת בוודאות שאתם מחוץ לטווח הסכנה. יותר מכך, גם אם יש לכם בבניין מקלט מאובזר, עדיין כדאי לשקול לבצע בניית ממ”ד, כי זהו חדר מוגן שמהווה את הסביבה המוגנת הקרובה ביותר אליכם, ברגע שיש סכנה קיומית, מכל סוג שהוא.

 

מי יכול לבצע את העבודה

 

כדי לאתר אנשי מקצוע שיכולים לבצע בניית ממ”ד, כדאי לשאול חברים וקרובים משפחה, שנעזרו בשירותיהם. לחילופין, ניתן לחפש ברשת, באמצעות גוגל, חברות המתמחות בכך, ולבקש מהן הצעת מחיר. העדיפו חברה שצברה ניסיון רב ככל האפשר, ויכולה לתת לכם פרטי קשר של לקוחות מרוצים היכולים להעיד בשבחה.

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

מתי כדאי לקנות מדרסים לילדים

הורים מתבקשים לעקוב מקרוב אחר תהליך הגדילה וההתפתחות של הילד, מיד כאשר מופיעים סימנים ראשונים ליציבה לא נכונה, מנח כף רגל לא שגרתי, נפילות מרובות, חוסר יציבות או כאבים באזור עמוד השדרה או הברכיים מומלץ יהיה לפנות לקבלת...

תגובות

פורסם לפני 5 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה