הבלוג של publishing

ללמוד ולגדול ביחד

עדכונים:

פוסטים: 531

החל מנובמבר 2013

כולנו שמענו על אנשים שעושים כסף רב בבורסה. האם מדובר רק במזל, או גם חוש מסחר מפותח? אולי זהו שילוב של שניהם. יהיו הסיבות אשר יהיו, מכללות רבות מציעות קורס בורסה, המכשיר אנשים לסחור ולהשקיע בבורסה. האם באמת צריך כזה קורס? על כך במאמר שלפניכם.

מה לומדים

כאשר מדברים על קורס בורסה, מדובר בדרך כלל על קורס מבוא התחלתי, בדרגות אלו ואחרות של מורכבות. ישנם קורסים קצרים יחסית, אשר מבהם לומדים רק על מושגים בסיסיים, כמו למשל אג”ח, קרנות נאמנות, תעודות סל ומניות. עם זאת, יש קורסים אחרים, ארוכים ומפורטים יותר, אשר מכשירים את התלמיד מאלף ועד טף לסחור בבורסה, תוך שימוש במגוון טכניקות וכלים, כמו למשל ניתוח טכני, או אסטרטגיות מסחר אחרות.

האם לא ניתן לסחור בלי קורס בורסה?

אין ספק שניתן גם לסחור בלי קורס בורסה, אך בכך אתם מסתכנים באיבוד חלק ניכר מכספכם, משום שאתם לומדים על סמך הניסיון שלכם. קורס בורסה איכותי ישמש לכם נקודת זינוק מצוינת, שתיתן לכם את כל הידע והטיפים לתחילת מסחר עצמאי מצליח.

 

עוד מהבלוג של publishing

למה סאונה יבשה טובה לבריאות?

למה סאונה יבשה טובה לבריאות? אם אתם אוהבים לשמור על בריאותכם, שמעתם בוודאי על יתרונותיה של סאונה יבשה. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מן היתרונות הבולטים בצורת סאונה זו. מהי סאונה יבשה למעשה, סאונה יבשה היא סאונה לכל דבר, אך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

מתי כדאי לקנות מדרסים לילדים

הורים מתבקשים לעקוב מקרוב אחר תהליך הגדילה וההתפתחות של הילד, מיד כאשר מופיעים סימנים ראשונים ליציבה לא נכונה, מנח כף רגל לא שגרתי, נפילות מרובות, חוסר יציבות או כאבים באזור עמוד השדרה או הברכיים מומלץ יהיה לפנות לקבלת...

תגובות

פורסם לפני 5 years

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בזמן הקרוב אעלה כמה פוסטים מעניינים במגוון תחומים רחב, היכנסו בימים הקרובים כדי להתעדכן....

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה