הבלוג של prosites.site

prosites101

חברה וותיקה לבנייה וקידום אתרי אינטרנט מקצועיים. הנכם מוזמנים לבקר באתר הבית שלנו http://prosites.site/ לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות והצעת מחיר צרו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

עדכונים:

פוסטים: 51

עוקבים: 0

החל מיולי 2017

logoלפני שאתם מחליטים בדקו מחירים עכשוויים של מחשבים ניידים באתר מוביל כגון - www.superprice.co.il

האם לפנות ליבואן מחשבים מקביל בעל מחירי מחשבים חסרי תקדים או, כדאי לפנות למעבדה לתיקון מחשבים ניידים בעידן ההתפתחות הטכנולוגית הדוהרת?

בניגוד לדעה הרווחת ברצוננו להמליץ על גישה שתאפשר לכם שיקול דעת משמעותי ובעיקר לאחר התייעצות עם מומחים לתיקון מחשבים ניידים.

כאמור לעיל, האם כדאי לפנות למעבדה לתיקון מחשבים ניידים בעידן ההתפתחות הטכנולוגית הדוהרת? זאת היא שאלת השאלות של כל בעלי המחשבים הניידים באשר הם. בתשובה לשאלה חשובה זאת מושקעים מאמצי פרסום ועיצוב דעת קהל רבים ביותר על ידי יצרנים, יבואנים ומשווקי מחשבים חדשים. מטרתם של מאמצים אלה הנה ביסוס והנצחה של הגישה הרווחת כיום, שכאשר יש תקלה במחשב נייד ופקעה האחריות לתקינותו, מעת הרכישה, לא כדאי, משתלם, לתקנו ומומלץ להחליפו בחדש.

גישה זאת המעודדת ”ישן מפני חדש תוציא” בכל מקרה. מטרתה בראש וראשונה לגרום למשתמש הממוצע לוותר מראש על הרעיון שקיימת אפשרות לתיקון מחשבים ניידים ולגשת מיד לשיקולי רכישת מחשב נייד חדש.

צר לנו שהמחשב הנייד שלכם התקלקל !!! אך במקרה זה לפניכם אולי ההזדמנות להימנע מהוצאה משמעותית ולא מתוכננת.

ברצוננו לסתור את מהות גישה זאת ולאפשר לכם להוסיף לשיקוליכם מספר דרכים אפשריות נוספות לפעולה כאשר המחשב הנייד שלכם חדל לפעול כהלכה ויש צורך להחליפו או לפנות למעבדה המתמחה בתיקון מחשבים ניידים.

מעבדה לתיקון מחשבים ניידים מול משווק מחשבים ניידים או טכנאי הבית שלכם?

תיקון מחשבים ניידים אינו דומה מהותית לתיקון מחשבים נייחים, על אף שבמקרים רבים כיום, ניתן למצוא מחשבים נייחים שגודלם צומצם משמעותית, הרי שתיקון מחשבים ניידים משמעותי כדאי שיבוצע במעבדה ייעודית אשר מצוידת במכשור המתאים לצורך כך. הן לאבחון התקלה והן לתיקונה בדרך היעילה והזולה ביותר. מבנה המחשב הנייד שונה ממחשב נייח ומקובל כיום שבמקרה של תקלה שגורמת למחשב להפסיק לתפקד לאחר בדיקה שטחית ימליצו לכם לבצע תיקון כולל למשל החלפת לוח אם או תיקון יסודי אחר. כמעט בכל המקרים ישלחו המשווקים ובעלי החנויות את מחשבכם הנייד לאבחון התקלה וקבלת הצעת מחיר למעבדה מקצועית לתיקון מחשבים ניידים.

כאן המקום לציין ולחזור ולהדגיש, שלא דילרים של מחשבים ולא כל טכנאי מחשבים ואפילו מעבדת מחשבים, מצוידים במכשור הספציפי הנדרש לשם אבחון ואיתור מקור התקלה. מכאן הנטייה הלא מבוססת, להצביע על כל תקלה כעל תקלה קולוסלית המחייבת השבתה של המחשב. מעבדה מקצועית שמצוידת במכשור ההכרחי לאבחון תקלות יסודי ולתיקון מחשבים ניידים תוכל להצביע על תקלה מקומית, ברכיב זה או אחר ועל האפשרות להסתפק בתיקון נקודתי בלבד. למשל החלפת צ’יפ בודד על פני לוח האם במקום החלפת לוח האם כולו. תיקון שמשמעותו חיסכון במאות ולעתים אלפי שקלים. חיסכון אשר יאפשר לכם בתוספת הוצאה זניחה על שדרוג להמשיך ולהשתמש במחשבכם הוותיק לו אתם רגילים ללא צורך בהשקעה וברכישת מחשב נייד חדש.

כאשר מוסיפים מידע זה לשיקולי כדאיות התיקון, התמונה משתנה מהותית ומכאן שכאשר יש לכם אפשרות מומלץ לפנות ישירות למעבדה לתיקון מחשבים ניידים ולקבל הצעת מחיר לתיקון לאחר בדיקה יסודית ואמינה.

למה לבחור מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ולא לפנות למשווק או טכנאי הבית שלי?

מן האמור לעיל, ניתן להניח בוודאות רבה, שכאשר המחשב הנייד שלכם חדל לפעול, מומלץ לפנות ישירות למעבדה מקצועית, לתיקון מחשבים ניידים, מכיוון שגם דילרים, משווקים, ואפילו מעבדות קטנות וטכנאי מחשבים פרילנסרים, ייקחו את מחשבכם ויעבירו אותו לבדיקה וזאת בעיקר לנוכח אי הסכמתכם, לאחר בדיקה שטחית, לקבל את המלצתם להשבתת המחשב והחלפתו במחשב בחדש או פשוט לתקנו בעלויות לא פרופורציונליות לערכו. למשל מחשב נייד פשוט בן כשנתיים שעלותו כ2000 ש”ח באבחון שטחי יסבירו לכם שיש להשקיע מאות רבות של שקלים בהחלפת לוח אם ולעתים בבדיקה יסודית יתברר שבהשקעה של מאות בודדות של שקלים ניתן להחליף קבל או צ’יפ אחר בלוח האם והמחשב חוזר לעבודה תקינה ואין צורך בהחלפתו.

משמעות תיקון פשוט וזול זה, הנה הפסד כספי משמעותי לדילרים, משווקים או טכנאי הבית אשר כולם ימליצו על רכישת מחשב חדש ומכאן ההמלצה לפנות ישירות למעבדה.

מעבדה לתיקון מחשבים ניידים המצוידת במכשור מתאים תבצע עבורכם במהירות ובמקצועיות הנדרשת תיקונים מקומיים במחשבכם הנייד ללא צורך בעלויות גבוהות לשם המשך השימוש במחשבכם. תיקונים אלה כוללים החלפת מקלדת, החלפת מסך מגע, החלפת שקעים, החלפת כונן ובקיצור כמעט כל רכיב במחשב הנייד ניתן להחלפה במידה ובדיקה בעזרת המכשור המתאים תצביע על תקלה מקומית.

כפי שציינו בפתיחה, על אף הדעה הרווחת, המלצתנו היא, שלפני שאתם מחליטים האם לתקן את מחשבכם הנייד או לבצע השקעה לא צפויה ולהחליפו בחדש ובעיקר אם ברצונכם לקבל החלטה מושכלת הלוקחת בחשבון את המשתנים המציאותיים ולא המדומים עליכם לפנות קודם ולקבל אבחון תקלה והצעת מחיר לתיקון ממעבדת מחשבים המתמחה בתיקון מחשבים ניידים.

עוד מהבלוג של prosites.site

תצוגה מקדימה

מתנות לאורחים בחינה - כשהנדיבות בלבבות נפגשת

למה כדאי לתת מתנות לאורחים בחינה ח הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם, בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָם:  אִם-תִּמְצְאוּ, אֶת-דּוֹדִי--מַה-תַּגִּידוּ לוֹ, שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי.  ט מַה-דּוֹדֵךְ מִדּוֹד, הַיָּפָה בַּנָּשִׁים:  מַה-דּוֹדֵךְ...

תגובות

פורסם לפני 11 months
תצוגה מקדימה

מסמך החיים - בקשה לצו ירושה

העולם מתחלק לשניים – אילו שחיים את ה-עכשיו עם תכנון מזערי או ללא תכנון לעתיד, ואילו שחיים את העתיד, עם תכנון זהיר ל-עכשיו. לאיזה קבוצה אתה שייך? מאז ומעולם נולדנו לעולם...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

פאצ'ים - ההתפתחות מטכניקה לתיקון בגדים למרכז מסלולי האופנה

פאצ'ים מדורי דורות במשך מאות בשנים כאשר פריטי לבוש היו בעל ערך רב, גם פריטי לבוש פשוטים, היה הכרך לבצע בהם תיקונים כשהתבלו על מנת להמשיך ולהשתמש בהם. כבר בעבר הרחוק מאוד...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 10 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה