הבלוג של prosites.site

prosites101

חברה וותיקה לבנייה וקידום אתרי אינטרנט מקצועיים. הנכם מוזמנים לבקר באתר הבית שלנו http://prosites.site/ לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות והצעת מחיר צרו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

עדכונים:

פוסטים: 51

עוקבים: 0

החל מיולי 2017

הדפסה על קנבס - לנצור את הרגע. הדפסה על חולצות לקבל את פני הרגע. יאפשר לנו להנציח את ריגושי ההווה.

הדפסה על קנבס – לנצור את הרגע. הדפסה על חולצות לקבל את פני הרגע.

הדפסת תמונה על קנבס – הנצחת רגעים מרגשים בראי ההיסטוריה

הרגעים המשמעותיים ביותר בחיינו חולפים לבלי שוב ועל אף פלאי הטכנולוגיה המתקדמים ביותר, אין בכוחם של אמצעים אלה לסובב את גלגלי הזמן לאחור. הדפסת תמונה על קנבס של תמונה מיוחדת תשמר עבורנו את הרגע החשוב ותאפשר לנו לחוות שוב ושוב את הרגע ההוא שחלף. אם אנו מתכוננים לקראת אירוע משמעותי אנו יכולים להדגיש את מלוא המשמעות שלו על ידי הדפסה על חולצה ויצירת חולצה מיוחדת לאירוע שתקשור בין שותפינו לאירוע ותייצר חוויה ייחודית של קשר משמעותי ביותר.

הצורך בשימור וציון חווית הרגע באופן וויזואלי, מופיע כבר בתקופות פרהיסטוריות רחוקות לפני כארבעים אלף (40,000) שנה בתקופת שוכני המערות זמן רב לפני קיומו של הכתב הקדום. בעת ההיא היו נוהגים לחרוט ולצייר על קירות המערה חוויות מחיי היומיום והתייחסות לאספקטים נוספים ושונים של החיים.

בתהליך איתי של התפתחות, עברו לציור על מגוון חומרים (אבן, עץ ועוד) והגיעו לפני כ-800 שנה לציור על קנבס בצבעים מלאים. ציור על קנבס הינה טכניקה מורכבת, שנרכשת במשך שנים ארוכות. לוקח זמן רב להשלים ציור בטכניקה זאת, בעיקר כאשר משווים את הזמן שלוקח להפיק בטכנולוגיית הדפסה דיגיטלית עכשווית הדפסה על קנבס או הדפסה על חולצות. במשך מאות בשנים עסקו ציירים בהנצחת ההווה וניסיון לשחזר את העבר על גבי משטחי קנבס עצומים כמו גם בציורי קיר עצומים. עבודות אלה נמשכו לעתים על יותר מדור אחד ולכן הטכנולוגיות העכשוויות בהן משתמשים לצורך הדפסת תמונה על קנבס בולטות בזמן הקצר שלוקח להדפיסן וכן ביכולת לשמר את איכות הצבע המקורית.

בתרבויות רבות לצד התפתחות טכנולוגיות הדפוס של הכתב התפתחו מגוון שיטת להדפסה של דוגמאות איורים וציורים על חומרים שונים, ביניהם הדפסת תמונה על קנבס בעזרת טכניקה הקרויה הדפס משי. טכניקה זאת משמשת עד ימינו אלה להדפסה על חולצות או להדפסה על פריטי לבוש שונים הן כאשר מדובר על עבודה ידנית של הדפסה על חולצות והן כאשר מדובר על הדפסה על חולצות במסגרת תעשייתית.

התפתחות הצילום כשורש לטכנולוגיית ההדפסה על חולצות והדפסת תמונה על קנבס

המאמצים לתפוס את הרגע ולהנציחו בצורה וויזואלית, מקבלים תפנית משמעותית לפני כ-180 שנה עם הגילוי ותחילתה של פעולת הצילום. שהביא לפיתוח היכולת להעביר אל נייר הצילום את הנוף או הדמות המשתקפת דרך העדשה. ההתפתחות של טכנולוגיות הצילום, הובילה לניסיונות להשתמש בחומרים שונים על מנת להטביע עליהם את הצילום, אולם, במשך שנים ארוכות עד לפריצת העידן הדיגיטלי, הדרך להנצחת ושימור הרגעים היקרים לנו היה הדפסת תמונות בצבעים על ניירות פיתוח מיוחדים. התופעה הבולטת של ניירות פיתוח אלה בעיקר בנוגע תמונות צבעוניות היה משך חייהם עד אשר גוועו הצבעים המקוריים וכמעט לא היה ניתן לראות את התמונה המקורית וזאת בשונה משמעותית מטכנולוגיית ההדפסה על קנבס באמצעות מדפסת צבע דיגיטלית אשר מבטיחה הן את איכות ההדפסה והן את אורך החיים של התמונה.

כאמור עם בוא העידן הדיגיטלי ועמו, היכולת הטכנולוגית, להפוך תמונה וויזואלית בין אם זה צילום או ציור שבוצע בתוכנה לעיצוב גרפי, לקובץ דיגיטלי אשר מאפשר העברתו לתרגום ושימוש על יד מכשירים שונים שמיצרים מנתונים דיגיטליים אלה תמונה הזהה לתמונת המקור.

הדפוס הדיגיטלי קיים כבר מספר שנים ונפוץ מאוד ולאחרונה פיתחו חברות הטכנולוגיה מדפסות ייעודיות אשר מאפשרות לנו לבצע דפוס דיגיטלי על אין סוף חומרים כמעט.

הדפסת תמונה על קנבס והדפסה על חולצות – לסיכום, ננסה לחזור אל הרגע שלנו, המרגש.

הרגע ההוא המיוחד והנפלא, שחלף ולא ישוב. אולי לחלופין זהו הרגע שלו אנו מצפים בכמיהה, ומבקשים לקבל את פניו בדרכנו הייחודית. קיימות מספר דרכים אשר מאפשרות לנו לנסות ולציין את אירועי ההווה בעזרת טכנולוגית הדפסה דיגיטלית בצבע של קבצי מחשב מצולמים או קבצי גרפיקה ממוחשבים. הדפסת תמונה על קנבס של תמונת רגע כזה תשמר אותו ותנציח את זכרו לא רק בקרבנו אלה ברוחו של כל מי שייחשף לתמונה.

הדפסה על חולצות תאפשר לכם ליצור תפאורה ייחודית ובלתי נשכחת לכל רגע ואירוע לו אתם מתכוננים.

ב-סוואנה בלו ניתן להזמין הדפסה על חולצות והדפסת תמונה על קנבס בכל הגדלים. כמו כן ניתן לקבל הדפסה על מוצרים של מגוון תמונות ועיטורים גרפיים.

 

 

 

 

עוד מהבלוג של prosites.site

תצוגה מקדימה

מתנות לאורחים בחינה - כשהנדיבות בלבבות נפגשת

למה כדאי לתת מתנות לאורחים בחינה ח הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם, בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָם:  אִם-תִּמְצְאוּ, אֶת-דּוֹדִי--מַה-תַּגִּידוּ לוֹ, שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי.  ט מַה-דּוֹדֵךְ מִדּוֹד, הַיָּפָה בַּנָּשִׁים:  מַה-דּוֹדֵךְ...

תגובות

פורסם לפני 11 months
תצוגה מקדימה

מסמך החיים - בקשה לצו ירושה

העולם מתחלק לשניים – אילו שחיים את ה-עכשיו עם תכנון מזערי או ללא תכנון לעתיד, ואילו שחיים את העתיד, עם תכנון זהיר ל-עכשיו. לאיזה קבוצה אתה שייך? מאז ומעולם נולדנו לעולם...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

פאצ'ים - ההתפתחות מטכניקה לתיקון בגדים למרכז מסלולי האופנה

פאצ'ים מדורי דורות במשך מאות בשנים כאשר פריטי לבוש היו בעל ערך רב, גם פריטי לבוש פשוטים, היה הכרך לבצע בהם תיקונים כשהתבלו על מנת להמשיך ולהשתמש בהם. כבר בעבר הרחוק מאוד...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 10 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה