הבלוג של prosites.site

prosites101

חברה וותיקה לבנייה וקידום אתרי אינטרנט מקצועיים. הנכם מוזמנים לבקר באתר הבית שלנו http://prosites.site/ לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות והצעת מחיר צרו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

עדכונים:

פוסטים: 51

החל מיולי 2017

אילוף כלבים מתקדם למשמעת מרחוק

עליית עוד שלב באילוף כלבים

אילוף כלבים מתקדם מיועד לכלבים אשר עברו אילוף בסיסי ורוצים לעבור לשלב הבא – פקודות ללא רצועה.

אילוף כלבים

אילוף כלבים מתקדם ניתן לבצע רק לאחר שהכלב עבר בהצלחה אילוף כלבים בסיסי. מטרת אילוף מתקדם היא לשפר את היכולות של הכלב בתחומי המשמעת והמוטיבציה.

באילוף כלבים בסיסי מלמדים את הכלב פקודות בסיסיות כמו שב, ארצה, אלי, חופשי. בעוד שבאילוף כלבים מתקדם עובדים עם הכלב על אותן פקודות אך מוסיפים גירויים חיצוניים והסחות דעת ולבסוף משמעת מרחוק ללא רצועה.

מהם גירויים חיצוניים והסחות דעת באילוף כלבים

לאחר שהכלב עבר אילוף בסיסי במקום ניטרלי ללא גירויים ניתן לעבור לשלב הבא. כאשר שלב זה נמצא מחוץ לבית כשהכלב חשוף לכל הגירויים. להלן כמה דוגמאות:

חתולים

רוב הכלבים נובחים ורודפים אחרי חתולים לעומת כלבים שגדלו באותו בית עם חתול. באילוף כלבים מתקדם אנו מלמדים את הכלב להתעלם מהחתולים ברחוב ולהיות קשוב לבעלים.

שאריות אוכל

כלבים רבים אוכלים כל סוג מזון אשר נזרק ברחוב כמו חטיפים, אוכל שהושאר בכוונה לחתולים ועוד. אכילת שאריות ברחוב היא סכנה לכלב, רוב מקרי המוות של חנק עקב הדבקות בתולעת הפארק הם כתוצאה מאכילת שאריות אוכל בחוץ או אכילת שקיות אשר שימשו לאריזת מאכלים, ישנם כלבים שבולעים שקיות אלו וזקוקים לאחר מכן ניתוח עקב חסימת מעיים, (חיות אינן מבדילות בין אוכל ממשי לאריזות אוכל, כל עוד יש ריח של אוכל הם אוכלים). לכן חשוב מאוד לאלף את הכלב להתעלם מאוכל שאריות מזון מחוץ לבית.

אכילת דשא הוא דבר נורמלי לחלוטין

זאת הדרך של הכלב להתמודד עם בעיות בבטן כמו גזים או בחילה. אכילת דשא תגרום לכלב להקיא ולשחרר את ההרגשה הלא טובה.

כלבים

המפגשים בין כלבים עלולים להיות תוקפניים במיוחד לרוב אצל כלבים זכרים לא מסורסים עקב סיבות רבות. באילוף כלבים מתקדם מלמדים את הכלב להתעלם מכלבים אשר נובחים לכיוונם.

ריחות

התקשורת של כלבים וחיות אחרות הם דרך ריחות, כאשר הכלב נעצר ומתחיל לרחרח הוא מקבל אינפורמציה רבה מהכלב שהיה באותו מקום לפניו למשל סימון טריטוריה, כלבה מיוחמת ועוד. השימוש באף הוא דבר חשוב לכלב, אך לפעמים מקשה על הטיול עם הכלב, לכן באילוף מקדם מלמדים את הכלב להתעלם מחלק מהריחות.

אילוף כלבים מתקדם מאפשר לכם הבעלים לטייל עם כלבכם ללא רצועה וללא דאגה. כלבים מאולפים הם כלבים מאושרים בעלי משמעת חזקה.

עוד מהבלוג של prosites.site

תצוגה מקדימה

משאית מנוף - ייעול וחיסכון בכוח אדם ובזמן

האם כדאי להזמין הובלה על ידי משאית מנוף?   משאית מנוף - ייעול וחיסכון בכוח אדם ובזמן בחיי היומיום שלנו אנו חולפים אין ספור פעמים על פני משאית מנוף אשר חונה ליד אתר עבודות בנייה. לעתים חוסמת חלקו של רחוב ואפילו גורמת...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

מסמך החיים - בקשה לצו ירושה

העולם מתחלק לשניים – אילו שחיים את ה-עכשיו עם תכנון מזערי או ללא תכנון לעתיד, ואילו שחיים את העתיד, עם תכנון זהיר ל-עכשיו. לאיזה קבוצה אתה שייך? מאז ומעולם נולדנו לעולם...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

טיפים לשמירה על בטיחות בעת נהיגה ברכב

טיפים לשמירה על בטיחות  בעידן טרום הרכב האוטונומי קצין בטיחות בתעבורה השילוב בין הגורם האנושי ואביזרי רכב בשמירה על בטיחות בנהיגה. ישראל הנה מעצמה ברמה עולמית בתחומי...

תגובות

פורסם לפני 12 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה