הבלוג של prosites.site

prosites101

חברה וותיקה לבנייה וקידום אתרי אינטרנט מקצועיים. הנכם מוזמנים לבקר באתר הבית שלנו http://prosites.site/ לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות והצעת מחיר צרו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

עדכונים:

פוסטים: 51

החל מיולי 2017

המינונים הנסתרים לטיפול בפיברומיאלגיה

פיברומיאלגיה

טיפול בפיברומיאלגיה על ידי איזון הורמונלי

האיזון ההורמונלי המיטבי מהווה אמצעי יעיל לטיפול בפיברומיאלגיה. כיום ניתן למצוא מרפאות ומרכזים ייעודיים אשר מתמקדים בטיפול בפיברומיאלגיה ותת פעילות בלוטת התריס. ריבוי המקרים שבהם תת פעילות בלוטת התריס ותסמונת הפיברומיאלגיה מופיעות יחדיו וריבוי התסמינים המשותפים והעובדה שלסובלות מפיברומיאלגיה כמעט תמיד יהיו ששיבושים בפעילות בלוטת התריס. הביאו לכך שלטיפול באיזון המיטבי של בלוטת התריס וכלל ההורמונים הקשורים לפעילותה, נועדה חשיבות רבה, בהתמודדות עם הסימפטומים והסבל הנגרם כתוצאה מפיברומיאלגיה.

אנו יודעים שהסובלות מפיברומיאלגיה חוו במשך שנים ארוכות מתגובות סביבתיות עוינות מצד הסביבה החברתית, משפחה ואפילו הגורמים המטפלים, אם בשל חוסר אבחון או בשל חוסר יכולת להתמודד עם התסמונת. מקורותיו הנסתרים של הסינדרום והאבחונים הלקויים, גרמו למטופלות רבות לצרוך על פי הנחיית רופאים לא מיומנים, תרופות שגויות שלא רק של עזרו אלה גרמו נזק רב, לעתים בלתי הפיך.

נדגיש שעל אף כי בפיברומיאלגיה וטיפול בה הנן חלק מסל התרופות הרי שעדיין קיימים מקרים רבים של הבחנה שגוייה שבעכבותיה נגרם סבל למטופלות.

מכאן, שכאשר אתן חוות תפקוד לקוי של בלוטת התריס, או שאתן חשות שאתן סובלות מתחילתם של תסמינים הקשורים לפעילות בלוטת התריס כגון: כאבים בלתי מוסברים, עייפות כרונית, שינויי קיצוני במשקל ללא קש לתזונה, בעיות עיקול או שינה וכו’. אל תהססו ופנו באופן מידי למרכז לאיזון הורמונלי על מנת לבדוק האם רמות ההורמונים שלכם הנן בתחום הנורמה או שקיימות חריגות.

נציין שגם אם הבדיקות הראשוניות שנעשו לכן כמו בדיקות TSH, ו-T3 ו-T4 ורמתם של הורמונים אלה בתחום הנורמה, הרי שלעתים הנורמה אינה מעידה על רמת ההורמונים המיטבית עבורכן.

תופעה ידועה היא שמטופלות מגיעות לרופאי משפחה אשר עורכים להן בדיקות סטנדרטיות של רמות הורמונים אלה. מכיוון שהתוצאות תקינות ובתחום הנורמה, יפנה הרופא המטפל וייתן למטופלות שלו תרופה לטיפול בסימפטום עליו התלוננה. תרופה שלא תשפיע על האיזון ההורמונלי ואולי אפילו תגרע ממנו.

אחת המטרות העיקריות בטיפול בפיברומיאלגיה היא להביא את הפעילות של בלוטת התריס למצב המיטבי האפשרי. השפעותיה כה רבות וישירות על כל מערכות הגיף ומכאן ההתמקדות באיזונה.

לעתים בתהליך הטיפול בפיברומיאלגיה אנו מוסיפים ברזל וקורטיזול לשיפור התפקוד של יותרת הכליה וזאת תוך בירור רמות TSH, ו-T3 ו-T4 ותמיכה שתביא לרמה הרצויה המיטבית עבור כל חולה וחולה.

הטיפול בפיברומיאלגיה, כאמור יהיה היעיל ביותר אם תפנו למרכזים ומרפאות העוסקות באיזון הורמונלי ותפקודים של בלוטת התריס.

פיברומיאלדגיה

עוד מהבלוג של prosites.site

תצוגה מקדימה

משאית מנוף - ייעול וחיסכון בכוח אדם ובזמן

האם כדאי להזמין הובלה על ידי משאית מנוף?   משאית מנוף - ייעול וחיסכון בכוח אדם ובזמן בחיי היומיום שלנו אנו חולפים אין ספור פעמים על פני משאית מנוף אשר חונה ליד אתר עבודות בנייה. לעתים חוסמת חלקו של רחוב ואפילו גורמת...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

טיפים לשמירה על בטיחות בעת נהיגה ברכב

טיפים לשמירה על בטיחות  בעידן טרום הרכב האוטונומי קצין בטיחות בתעבורה השילוב בין הגורם האנושי ואביזרי רכב בשמירה על בטיחות בנהיגה. ישראל הנה מעצמה ברמה עולמית בתחומי...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

מסמך החיים - בקשה לצו ירושה

העולם מתחלק לשניים – אילו שחיים את ה-עכשיו עם תכנון מזערי או ללא תכנון לעתיד, ואילו שחיים את העתיד, עם תכנון זהיר ל-עכשיו. לאיזה קבוצה אתה שייך? מאז ומעולם נולדנו לעולם...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה