הבלוג של prosites.site

prosites101

חברה וותיקה לבנייה וקידום אתרי אינטרנט מקצועיים. הנכם מוזמנים לבקר באתר הבית שלנו http://prosites.site/ לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות והצעת מחיר צרו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

עדכונים:

פוסטים: 51

החל מיולי 2017

מהמרכז לפריפריה וחזרה למרכז עם מוניות אחדות

Achdot-Taxi

מוניות אחדות – קריאות, הסעות קבועות, משלוחים – שירותי מוניות מתקדמים

מוניות אחדות, תחנת מוניות בפתח תקווה הנה תחנה וותיקה המפעילה צי של למעלה מ-90 מוניות חדישות לשירות בפריסה ארצית. מוניות אחדות מספקת שירותי היסעים למוסדות וחברות על בסיס קבוע וכמובן מספקת שירותי הסעה קלסיים של מוניות על בסיס קריאה לשירות מידי. לחברת מוניות אחדות לקוחות קבועים המשתמשים בשירותי המשלוחים של החברה לכל קצווי הארץ.

לקביעת איסוף והסעה מראש או לקריאה מידית הנכם מוזמנים להיכנס לאתר הבית שלנו. אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל רחבי הארץ 24/7.

מוניות אחדות – מגוון שירותי המוניות מתקדמים

מוניות אחדות – תחנת המוניות בפתח תקווה, היושבת במרכז הסואן של העיר. מוניות אחדות מעניקה שירותי מוניות למרבית חלקי הארץ עם דגש על נסיעות קבועות ושירות מוניות לנתב”ג וחזרה. בנוסף אנו מספקים הסעות קבועות רבות לחברות ארגונים ומוסדות על פי סיכומים תקופתיים וחלקם אפילו הסכמים רב שנתיים.

שירותי המוניות הקלסיים של מוניות אחדות מתפרשים על כל הארץ אולם נוכחות מוניות אחדות בולטת מאוד ברחובות פתח תקווה ותל אביב. כאשר הזמינות של מניות אחדות מאפשרת מתן מענה כמעט מידי הן לקריאות טלפוניות והן לנוסעים מזדמנים ברחוב.

ההסעות הקבועות של מוניות אחדות מתחלקות לשניים. הסעות קבועות למוסדות חינוך והסעות לחברות מסחריות וארגונים אחרים. חלקן של ההסעות מתבצעות בקביעות על ידי נהגים קבועים וחלק מההסעות מבוצע על ידי הנהג הזמין על פי סידור העבודה של מוניות אחדות.

Achdot-Taxi1

הסעות לנתב”ג במוניות אחדות

גם נסיעות אלה בחלקן הנן נסיעות של לקוחות אשר קובעים את הנסיעה או האיסוף מראש על פי מועד הטיסה. רבים מהלקוחות המרוצים של מוניות אחדות, בוחרים להגיע לשדה ולחזור ממנו חזרה הביתה בנסיעה עם אותו נהג. במקרים אלה על פי קביעה מראש ימתין הנהג לנוסעיו בשדה התעופה על פי זמן הנחיתה שנקבע מראש או בהתאם לשינויים שנשלחו על ידי הנוסעים מחו”ל.

למותר לציין שמוניות אחדות מספקת שירותי הסעות במוניות לנתב”ג 24/7 גם ללא הזמנה מראש וכל שעליכם לעשות הוא להתקשר ומונית תגיע אליכם במהירות האפשרית.

מוניות אחדות מספקת גם שירות משלוחים בפריסה ארצית במתכונת דלת לדלת. נהגי החברה יגיעו למשרדכם ויאספו את הפריט שאותו יש להעביר. השירות הניתן הוא דלת לדלת כך שהנהג מבטיח שהפריט שנשלח יגיע לייעודו ללא דיחוי.

להזמנת הסעה או משלוח על ידי מוניות אחדות צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

עוד מהבלוג של prosites.site

תצוגה מקדימה

משאית מנוף - ייעול וחיסכון בכוח אדם ובזמן

האם כדאי להזמין הובלה על ידי משאית מנוף?   משאית מנוף - ייעול וחיסכון בכוח אדם ובזמן בחיי היומיום שלנו אנו חולפים אין ספור פעמים על פני משאית מנוף אשר חונה ליד אתר עבודות בנייה. לעתים חוסמת חלקו של רחוב ואפילו גורמת...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

מסמך החיים - בקשה לצו ירושה

העולם מתחלק לשניים – אילו שחיים את ה-עכשיו עם תכנון מזערי או ללא תכנון לעתיד, ואילו שחיים את העתיד, עם תכנון זהיר ל-עכשיו. לאיזה קבוצה אתה שייך? מאז ומעולם נולדנו לעולם...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

טיפים לשמירה על בטיחות בעת נהיגה ברכב

טיפים לשמירה על בטיחות  בעידן טרום הרכב האוטונומי קצין בטיחות בתעבורה השילוב בין הגורם האנושי ואביזרי רכב בשמירה על בטיחות בנהיגה. ישראל הנה מעצמה ברמה עולמית בתחומי...

תגובות

פורסם לפני 12 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה