הבלוג של prosites.site

prosites101

חברה וותיקה לבנייה וקידום אתרי אינטרנט מקצועיים. הנכם מוזמנים לבקר באתר הבית שלנו http://prosites.site/ לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות והצעת מחיר צרו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

עדכונים:

פוסטים: 51

החל מיולי 2017

יועץ בטיחות – בדיקות ואישורים על פי התקן הישראלי

שירותים של יועץ בטיחות

שמר בטיחות והנדסה – משרד מוביל למתן שירותי יועצי בטיחות בכל התחומים שבהם על פי התקן הישראלי והחוק יש לבצע בדיקות בטיחות כגון: בדיקות בטיחות לפי ת”י 1498 בדיקת מגרשי ספורט ת”י 5515 וכו’. שמר בטיחות והנדסה, בדיקות נגישות,יעוץ נגישות השירות וייעוץ נגישות מתו”ס, הכנת תיקי שטח וקונסטרוקטור. לקבלת שירות מידי מיועץ בטיחות צרו קשר באתר החברה.

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות – השומר מהאויבים הנסתרים העורבים לנו.

ניתן לומר שהגדרת תפקידו הכוללת של יועץ בטיחות, הנה שמירה על קיומן ועמידה במערכת תקנות, הנחיות ודרישות חוקיות בכל הנוגע לסביבה הציבורית, בה מתנהלים חיינו וחיי ילדינו. בין אם מדובר במבני חינוך, גני ילדים, מגרשי ספורט, אולמות ספורט, גני שעשועים, מבני ציבור, מבנים רבי קומות ואירועים המוניים ועוד.

חשוב לציין שבכל המקרים שהוזכרו וכן במקרים רבים נוספים יועץ בטיחות בעל הסמכה מתאימה, אמון על ביצוע בדיקות, הכנת רשימות תיקונים, חתימה על אישורי בטיחות ויצירת תיקי שטח המתחייבים לצורך אכלוס, שימוש במתקן או קיום אירוע רב משתתפים.

על יועץ בטיחות מוטלת האחריות למניעת מקרים בהם ייתכן שימוש לא נכון במתקן או שכתוצאה מהשימוש הנכון יפגעו המשתמשים במתקן. אם בשל ליקויים ואי עמידה בדרישות התקינה בעת הקמת המתקן או בשל פגמים בהליך הבנייה של המבנה.

לכאורה עם ההתקדמות וההתפתחות בכל תחומי הטכנולוגיות של הבנייה, אנו מוצאים עצמנו נהנים ממגוון אין סופי של מתקני ספורט, פרקי שעשועים, אירועים המוניים ופסטיבלים רבי משתתפים. אולם יש לזכור שככל שלפנינו מתקנים, מגרשים ומבנים משוכללים יותר כך עולה במקביל הצורך בפיקוח ושמירה על תקני הבטיחות הנדרשים. זהו תפקידו של יועץ בטיחות. לאפשר לנו ליהנות מהקדמה ללא ויתור על תקנות בטיחות מחמירות.

למגוון תפקידי שמירת ביטחוננו, ליועץ בטיחות תפקיד משמעותי וחשוב גם על פי ערכי החברה בה אנו חיים. ערכי וחוקי חברה המבקשת ודורשת השקעת מאמצים ייחודיים, על מנת להנגיש את המרחב הציבורי כולו לנכים ומוגבלי תנועה. יועצי בטיחות מספיקים (אם הוסמכו לכך) בדיקות וייעוץ נגישות.

Safety-consultant1

יועץ בטיחות – תפקיד שנתפר בחוט של דם נפגעים

חוקים ותקנות הבטיחות בתחומים השונים על פיהם פועל יועץ בטיחות נובעים בחלקם מתקלות וכשלים של מתקנים, קונסטרוקציות והיערכויות בעת השימוש. המקרים הבולטים הזכורים בצער בחברה הישראלית הנם אסון פסטיבל ערד – משתתפים נרמסו בשל צפיפות יתר ותכנון לקוי לקליטת הקהל. קריסת גשר המכביה, קריסת המתקן בהר הרצל ומספר גדול של נפגעים, חלקם בנפש, כתוצאה מחוסר תקינות של מתקנים במגרשי ספורט ( קריסת סלים וכו’).

חשוב לציין שאלו רק אירועים טראומטיים בעלי הד ציבורי רחב אולם במקרים רבים כאשר לא מתבצעת בדיקת בטיחות תקופתית גם בגן הילדים או במעון יום אנו עדים לתאונות שכאב וצער רב מלווים אותן. תאונות שהיו יכולות להימנע אם היו מזמנים יועץ בטיחות לביצוע בדיקת בטיחות בזמן הנדרש על פי התקינה. אם אתם הורים לילדים אל תהססו לפנות ולשאול מתי נערכה בדיקה בגן, בית הספר או במגרש המשחקים שבו מבלה ילדכם.

שמר בטיחות והנדסה מתמחים בכל תחומים שבהם על יועץ בטיחות מוטלת המשימה למנוע את הישנותם של מקרים כאלה. יועץ בטיחות הנו הגורם המוסמך למנוע את השימוש במתקן או מבנה שאינם עומדים בדרישות התקינה ומסכנים את המשתמשים בהם.

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות

עוד מהבלוג של prosites.site

תצוגה מקדימה

משאית מנוף - ייעול וחיסכון בכוח אדם ובזמן

האם כדאי להזמין הובלה על ידי משאית מנוף?   משאית מנוף - ייעול וחיסכון בכוח אדם ובזמן בחיי היומיום שלנו אנו חולפים אין ספור פעמים על פני משאית מנוף אשר חונה ליד אתר עבודות בנייה. לעתים חוסמת חלקו של רחוב ואפילו גורמת...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

מסמך החיים - בקשה לצו ירושה

העולם מתחלק לשניים – אילו שחיים את ה-עכשיו עם תכנון מזערי או ללא תכנון לעתיד, ואילו שחיים את העתיד, עם תכנון זהיר ל-עכשיו. לאיזה קבוצה אתה שייך? מאז ומעולם נולדנו לעולם...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

טיפים לשמירה על בטיחות בעת נהיגה ברכב

טיפים לשמירה על בטיחות  בעידן טרום הרכב האוטונומי קצין בטיחות בתעבורה השילוב בין הגורם האנושי ואביזרי רכב בשמירה על בטיחות בנהיגה. ישראל הנה מעצמה ברמה עולמית בתחומי...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה