הבלוג של prosites.site

prosites101

חברה וותיקה לבנייה וקידום אתרי אינטרנט מקצועיים. הנכם מוזמנים לבקר באתר הבית שלנו http://prosites.site/ לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות והצעת מחיר צרו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

עדכונים:

פוסטים: 51

החל מיולי 2017

האימרה “כלב זה עוד ילד” יש לה בסיס. כבעלים לכלב או כלבה יש לנו אחריות כלפיהם: חיסונים, קניית מזון לכלבים, טיול, פינוי הפסולת שהם מטילים עם הרצפה ועוד. עם זאת, כל נושא השארת כלב ללא השגחה מקבל נימה מעט שונה.

בשונה מתינוק או ילד הדורש השגחה של מבוגר אחראי, אין חובה חוקית להצמיד מבוגר אחראי לכלב והוא רשאי להישאר ללא השגחה. יש לכך כמובן השלכות: אם מדובר בגור, הוא עלול לזרוע הרס בבית בזמן היעדרותכם. הוא ישרוט ויכרסם רהיטים, יטפס על משטח הנחה יאכל מכל הבא ליד, ויעשה את צרכיו איפה שרק בא לו.

בכלב בוגר יותר, הדגש הוא יותר על נפש הכלב. נטישת כלב משפיעה על הכלב בהרבה מובנים. תחושת הנטישה מתגברת אף יותר כאשר אופי הקשר בין בעל הכלב והכלב היה הדוק במיוחד, למשל כאשר בעל הכלב היה מובטל, או לא נאלץ לצאת מהבית לצורך עבודה, ויום אחד קרה שינוי שהבעלים נאלץ לצאת מהבית. חרדות נטישה אצל כלבים מתבטאות בבעיות התנהגות כגון היפר אקטיביות, יללות יתר, וזריעה של הרס בבית.

כדי להימנע מבעיות עתידיות ולא רצויות עם הכלב שלכם, מומלץ שלא להשאיר כלב לבד בבית, אלא להעניק לו סוג של מסגרת שתעניק לו משמעות וסדר יום. פנסיון כלבים הוא פתרון מושלם לכלב שנאלץ להישאר לבדו בבית. בפנסיון כלבים, הכלב שלכם יקבל תשומת לב שנגזלה ממנו עקב היעדרותכם, הוא יקבל מזון ושתייה, ויצא לו לשחק עם כלבים אחרים, כאילו הוא ממש בטיול אחד ארוך וכיפי.

פנסיון כלבים

חוות הדוד משה בכפר טרומן, מציעה שירות פנסיון כלבים מקיף הכולל מעון יום, בו תוכלו להשאיר את הכלב שלכם ליום אחד, ללכת לעבודה ובחזרה לאסוף אותו. אתם צריכים לטוס? מצויין! אנחנו ממוקמים בכפר טרומן, ליד שדה התעופה בן גוריון, כך שלא תצטרכו לעשות סיבובים מיותרים. פשוט עברו דרכנו, עשו Check-In לכלבכם, וסעו לשלום.

בחוות הדוד משה, הכלב שלכם יהנה מכ-15 דונם של כרי דשר פוריים, מגוון רחב של כלבים לשחק איתם, וצוות מיומן עם הרבה אהבה לכלבים. עם פנסיון כלבים, אין צורך יותר בהתלבטויות ודאגות. כשהכלב שלגם בפנסיון לכלבים אתם יכולים להתפנות לטיסה שלכם, לעבודה שלכם, או כל משימה העומדת בפניכם, ללא נקיפות מצפון ובראש שקט לחלוטין.

נאלצים להשאיר את הכלב לבד? צרו קשר עם חוות הדוד משה, ולא תאלצו לעשות זאת יותר.

עוד מהבלוג של prosites.site

תצוגה מקדימה

משאית מנוף - ייעול וחיסכון בכוח אדם ובזמן

האם כדאי להזמין הובלה על ידי משאית מנוף?   משאית מנוף - ייעול וחיסכון בכוח אדם ובזמן בחיי היומיום שלנו אנו חולפים אין ספור פעמים על פני משאית מנוף אשר חונה ליד אתר עבודות בנייה. לעתים חוסמת חלקו של רחוב ואפילו גורמת...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

מסמך החיים - בקשה לצו ירושה

העולם מתחלק לשניים – אילו שחיים את ה-עכשיו עם תכנון מזערי או ללא תכנון לעתיד, ואילו שחיים את העתיד, עם תכנון זהיר ל-עכשיו. לאיזה קבוצה אתה שייך? מאז ומעולם נולדנו לעולם...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

טיפים לשמירה על בטיחות בעת נהיגה ברכב

טיפים לשמירה על בטיחות  בעידן טרום הרכב האוטונומי קצין בטיחות בתעבורה השילוב בין הגורם האנושי ואביזרי רכב בשמירה על בטיחות בנהיגה. ישראל הנה מעצמה ברמה עולמית בתחומי...

תגובות

פורסם לפני 12 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה