הבלוג של prosites.site

prosites101

חברה וותיקה לבנייה וקידום אתרי אינטרנט מקצועיים. הנכם מוזמנים לבקר באתר הבית שלנו http://prosites.site/ לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות והצעת מחיר צרו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

עדכונים:

פוסטים: 43

עוקבים: 0

החל מיולי 2017

מערכת מולטימדיה לרכב מימדים חדשים של בטיחות והנאה.

car-multimedia-system2

רדיו סיטי הנה חברה מובילה לאביזרי רכב המתמחה במכירה והתקנה של מערכת מולטימדיה לרכב לכל סוגי הרכבים. אנו מפעילים מערך של טכנאי התקנה המבצעים התקנות באתר הלקוח בפריסה ארצית. החברה מעניקה שירותי התקנות של מערכת מולטימדיה הן לרכבים פרטיים והן לרכבי ציי רכב גדולים.

מערכת מולטימדיה לרכב, מצטרפת למערך מסכים בחיינו המהווים מקור למידע זמין הזורם אלינו ממגוון מכשירים כמעט בכל עת. חשיבותו של מסך מערכת מולטימדיה לרכב כמקור מידע זמין ונוח לתפעול מקבל משנה תוקף וחשיבות לאור השינויים בתקנות התעבורה.

במקביל להחמרת החוקים והקנסות על צריכת מידע ממסכי טלפונים ניידים ומגבלות על הפניית קשב של הנהג לכל פעילות שאינה קשורה בנהיגה ברור כיום שלנהג נחוצה גישה נוחה ומידית למספר מקורות מידע הקשורים בעצם הנהיגה.

מערכת מולטימדיה לרכב שעשוע ואמצעי לשיפור השליטה ברכב.

מערכת מולטימדיה לרכב אכן מספקת לנהג והנוסעים חווית נסיעה משופרת כאשר ניתן לבחור ולהשמיע את המוסיקה המועדפת על הנהג או אחד הנוסעים או במידה ומתקנים מסכים אחוריים ניתן לצפות בסרט מוקלט או אפילו שידורי אינטרנט או שידור דיגיטלי כמובן על פי רמת השכלול של המערכת.

חשוב לציין כי מערכת מולטימדיה לרכב אשר מותקנת כהלכה אמורה לחסום את אפשרות הצפייה בסרטים ממקור כלשהו בזמן הנסיעה. יחד עם זאת ניתן להתחבר אל מערכת מולטימדיה לרכב בעזרת כבל ל-AUX או ל- Bluetooth ולהאזין לאודיו על פי טעמנו בתנאי שההתחברות הייתה לפני הנסיעה ואינה גורמת להפניית תשומת הלב מהנהיגה.
לצד השיפור בחוויית הנסיעה של כל הנוסעים נוסף ממד חשוב ומשמעותי לשיפור אמצעי השליטה של הנהג בזמן הנהיגה. כאשר מדבר בנסיעה רגילה הרי שכאשר מערכת המולטימדיה לרכב (בעיקר החדישות והעדכניות שבהן) מופעלת מההגה, נחסך מהנהג הצורך להפנות את מבטו או להסיר ידיו מגלגל ההגה. ניתן לעבור בן מקורות המידע והשימושים השונים במערכת המולטימדיה ללא מאמץ כלל.
לחיצת כפתור מעבירה אתכם מתכנת הניווט אל הרדיו ומהרדיו אל מחשב הדרך ומשם חזרה אל הרדיו להחלפת תחנה או אל כל מקור מידע אחר.
כאשר מדובר בנסיעה אחורה לצורך חנייה. במרבית המקרים מערכת מולטימדיה לרכב כוללת גם מצלמות רוורס ומאפשרות ביצוע של החנייה במהירות ובבטחה תוך מניעת עיכובי תנועה מיותרים.

מערכת מולטימדיה לרכב מותקנת כיום ברבים מהרכבים העולים על כבישי ישראל אולם חלקן של המערכות אינו מתקדם ולכן ישנה אפשרות לבצע שדרוג ולהחליף מערכת מולטימדיה שהגיע עם הרכב במערכת עדכנית ומשוכללת יותר.
יש לזכור כי תהליכי הפיתוח ושכלולן של מערכות המולטימדיה לרכב המהיר ומתנהל בקצב דומה לשאר המערכות הטכנולוגיות הסובבות אותנו (טלפונים סלולריים, מחשבים וכו’) ומכאן שגם מערכת מולטימדיה מקורית שהגיע ברכב יוקרתי לעתים ניתנת לשדרוג.
רדיו סיטי מתקינה ומשדרגת מערכות מולטימדיה לרכבי יוקרה וכל סוגי הרכב בבית הלקוח. לקבלת שירות צרו עמנו קשר 

car-multimedia-system1

עוד מהבלוג של prosites.site

תצוגה מקדימה

מתנות לאורחים בחינה - כשהנדיבות בלבבות נפגשת

למה כדאי לתת מתנות לאורחים בחינה ח הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם, בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָם:  אִם-תִּמְצְאוּ, אֶת-דּוֹדִי--מַה-תַּגִּידוּ לוֹ, שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי.  ט מַה-דּוֹדֵךְ מִדּוֹד, הַיָּפָה בַּנָּשִׁים:  מַה-דּוֹדֵךְ...

תגובות

פורסם לפני 2 months
תצוגה מקדימה

מסמך החיים - בקשה לצו ירושה

העולם מתחלק לשניים – אילו שחיים את ה-עכשיו עם תכנון מזערי או ללא תכנון לעתיד, ואילו שחיים את העתיד, עם תכנון זהיר ל-עכשיו. לאיזה קבוצה אתה שייך? מאז ומעולם נולדנו לעולם...

תגובות

פורסם לפני 8 months
תצוגה מקדימה

פאצ'ים - ההתפתחות מטכניקה לתיקון בגדים למרכז מסלולי האופנה

פאצ'ים מדורי דורות במשך מאות בשנים כאשר פריטי לבוש היו בעל ערך רב, גם פריטי לבוש פשוטים, היה הכרך לבצע בהם תיקונים כשהתבלו על מנת להמשיך ולהשתמש בהם. כבר בעבר הרחוק מאוד...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 1 month

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה