הבלוג של prosites.site

prosites101

חברה וותיקה לבנייה וקידום אתרי אינטרנט מקצועיים. הנכם מוזמנים לבקר באתר הבית שלנו http://prosites.site/ לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות והצעת מחיר צרו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

עדכונים:

פוסטים: 54

החל מיולי 2017

שתלים דנטאליים

דוגמה לשתל דנטלי

שתל דנטלי – הסודות שמאחורי החיוך ומתחת לכתר…
כיום האסתטיקה של הפה והקוסמטיקה של הפנים, שלובים זה בזה והדרך למיצוי והעצמת היופי הטבעי הטמון בפנים של כולנו, עוברת לעתים במרפאתו של רופא שיניים המתמחה בתחום האסתטיקה של הפה.

היופי טמון באופי - מצב של חוסר שיניים חלקי או אסימטריה של הפה והלסת לאורך זמן משפיע לא רק על המראה החיצוני שלנו. מצב זה של חוסר איזון. אסימטריה של המנשך או שימוש יתר בצד אחד של הפה ביחס לצד השני (לעיסה רק בצד אחד), יגרום לרוב לכאבים ועיוותים שהשפעתם ארוכת טווח. עיוותים שלצידם אי נוחות, סבל וכאבים גם בחלקים אחרים של הגוף ולא תמיד ניתן לאתר את מקורם.

שתל דנטלי – יישור שיניים - בעבר היה מקובלת הגישה אשר על פיה הדרך היחידה בה ניתן להתגבר בעיות אסתטיות של מערכת השיניים הנה על ידי הליך ממושך של יישור השיניים על ידי מבני גשר קבועים או פלטות לילה בצורות שונות אשר מתפקידן לגרום לשיניים לזוז ולהגיע למיקום ומצב רצוי. הליך זה יכול להתמשך על פני מספר שנים אשר במהלכן נגרמת תחושת אי נוחות מתמשכת.

פתרון זה עדיין מקובל ומומלץ ביותר כאשר מבחינה קלינית מדובר על חניכיים ושיניים בריאות אולם כאשר מדובר במצב בו קיימות שיניים פגועות וחניכיים לא בריאים אזי יש צורך בהתערבות מורכבת יותר.

בשנים האחרונות מקובל ביותר הפתרון המסתמך על השימוש בשתל דנטלי והטכנולוגיה של שתלים מרובים, בעיקר כאשר מדובר בשיניים וחניכיים לא בריאים אשר מעידים על צורך עכשווי ועתידי, בהתערבות קלינית מתמשכת שטומנת בחובה רגעי חוסר נחות וסבל רבים.
בטכנולוגיות החדשניות של השימוש בשתל דנטלי או בשתלים מרובים, משך הפרוצדורה הרפואית והליך ההחלמה והחזרה לשגרה קצר יחסית, ובעיקר ההצלחות הנצברות הפכו את הליך הטיפול האסתטי בפה בעזרת ריבוי שתלים לנפוץ ביותר.

מקובל מאוד כיום שנשים וגברים בעלי אמצעים מבצעים החלפה מלאה, יזומה, של כל מערכת השיניים על ידי שימוש בשתל דנטלי שעליו מולבש כתר והדומה דמיון מובהק בצורתו לשן המקורית. פרוצדורה זאת משתמשת בטכנולוגיות חדישות המפחיתות משמעותית את תקופת האי נוחות ומשך ההחלמה עד לתוצאה הסופית של ההליך.

שתל דנטלי – חלופה לשיניים תותבות - הטכנולוגיה הוותיקה ביותר לצורך החלפת שן או שיניים חסרות, הנה יצירת פלטת בסיס מחומרים פלסטיים ומתכת, אשר משתנה בגודלה על פי מספר השיניים שעליה לשאת ומיקומה בחלל הפה. פלטה זאת מאפשרת שיחזור טוב של מערכת השיניים אולם השימוש בה גורר מצבי אי נוחות רבים וצורך בטיפול יומיומי בפלטה ובחניכיים.

גשר במקום שתל דנטלי - טכנולוגיה נוספת להתגברות על מצב של חוסר שיניים, כתוצאה מפרוצדורה קלינית או פגיעה פיזית חיצונית, הנה “גשר”. בטכנולוגיה זו מתבססים על קיומן של שיניים בריאות אליהן מחברים שן חלופית. פלטת גשר זאת הנה קבועה ורק בביקור אצל רופא השיניים ניתן להסירה ולטפל בה. המגבלה הבולטת לשימוש בטכנולוגיה זאת כאמור, היא הצורך בקיומן של שיניים בריאות לצד השן הפגועה שיש להחליפה. בנוסף גם טכנולוגיה זאת מותירה את המשתמש בה, עם תוספת חיצונית מורגשת בחלל הפה. תוספת זאת – הגשר בין השיניים הבריאות לשן החדשה, גם היא מאתגרת מבחינת הצורך בשמירה על ניקיונה וגורמת לעתים רבות לאי נוחות רבה.

שתל דנטלי וכתר כמעט כמו המקור - שתל דנטלי והכתר הסופי העוטף אותו הנם למעשה, החיקוי המושלם כמעט, לשן אותה היה צורך להחליף ולכן זה הוא הפתרון המועדף כיום בכל מצב שבו יש לבצע החלפת שן מסיבות קליניות רפואיות (אם בשל פגיעה פיזית בשן או אבדן שן כתוצאה ממחלת חניכיים למשל). לעתים נמנעים מפתרון זה בשל מניעים כלכליים.

שתל דנטלי – הסודות שמאחורי החיוך ומתחת לכתר, כאשר מדובר בפרוצדורה שמטרתה האסתטיקה של הפה והפנים אזי במקרים רבים כיום מבצעים הליך של ריבוי שתלים שבו מתבצעת החלפה מסיבית של שיניים רבות בו זמנית וקיבוע שתל דנטלי במקום כל שן שהוצאה.

הטכנולוגיות הכירורגיות החדשניות הזמינות כיום מאפשרות לרופא שיניים המתמחה באסתטיקה של הפה לבצע פרוצדורה מורכבת של החלפת מספר רב של שיניים והחלפתם בשתלים וכתרים ומתן מענה בדרך זאת גם לצד האסתטי של הפנים וכל זאת בזמן קצר משמעותית מהזמן הנחוץ לביצוע יישור שיניים בדרך הישנה.

ראוי לציון שכאשר נשקלת האפשרות לבצע הליך של קיבוע שתל דנטלי יחיד או החלפה מסיבית של שיניים בהליך של ריבוי שתלים עליכם ליצור קשר עם רופא מומחה לכירורגיה ואסתטיקה של הפה.

עוד מהבלוג של prosites.site

Thumbnail

מתנות לאורחים בחינה - כשהנדיבות בלבבות נפגשת

למה כדאי לתת מתנות לאורחים בחינה ח הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם, בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָם:  אִם-תִּמְצְאוּ, אֶת-דּוֹדִי--מַה-תַּגִּידוּ לוֹ, שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי.  ט מַה-דּוֹדֵךְ מִדּוֹד, הַיָּפָה בַּנָּשִׁים:  מַה-דּוֹדֵךְ...

תגובות

פורסם לפני 3 years
Thumbnail

מזנון צף / מזנון מרחף - להמריא אל עיצוב העתיד.

מזנון צף מעבר אל עיצוב הפנים העכשווי. הסגנונות בעיצוב פנים מתחלפים ומתפתחים בקצב מהיר, שאמנם אינו מהיר כמו קצב שינוי הסגנון בתחום האופנה של ביגוד, אך עדיין השינויים בסגנון עיצוב הפנים , בולטים לעין ומתאפיינים לעתים...

תגובות

פורסם לפני 3 years
Thumbnail

פאצ'ים - ההתפתחות מטכניקה לתיקון בגדים למרכז מסלולי האופנה

פאצ'ים מדורי דורות במשך מאות בשנים כאשר פריטי לבוש היו בעל ערך רב, גם פריטי לבוש פשוטים, היה הכרך לבצע בהם תיקונים כשהתבלו על מנת להמשיך ולהשתמש בהם. כבר בעבר הרחוק מאוד...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים