הבלוג של prosites.site

prosites101

חברה וותיקה לבנייה וקידום אתרי אינטרנט מקצועיים. הנכם מוזמנים לבקר באתר הבית שלנו http://prosites.site/ לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות והצעת מחיר צרו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

עדכונים:

פוסטים: 51

החל מיולי 2017

מזנון צף, מזנון מרחף , המעבר אל עיצוב העתיד.

מזנון צף, מזנון מרחף – המראה אל עיצוב העתיד

מזנון צף מעבר אל עיצוב הפנים העכשווי.

הסגנונות בעיצוב פנים מתחלפים ומתפתחים בקצב מהיר, שאמנם אינו מהיר כמו קצב שינוי הסגנון בתחום האופנה של ביגוד, אך עדיין השינויים בסגנון עיצוב הפנים , בולטים לעין ומתאפיינים לעתים במעברים משמעותיים ביותר בין החומרים מהם מעוצבים הרהיטים וצורת הגימור והשילוב של רהיטים אלה במרחבי הבית השונים וכך אם בעבר היה הבית כולו עמוס ברהיטים כבדים שניצבו כמונומנטים. מהמיטות בחדר השינה, דרך השולחנות והכיסאות בחדרי האוכל, רהוט הסלון המסיבי ואפילו בחדרי העבודה והכניסה, הריהוט כולו היה ניצב שתול ברצפת החלל והישרה אוירה של כובד אין ספי. אחת הדרכים אשר מאפשרות לנו להתנתק מהרצפה (ומעיצוב העבר) ולעבור לתחושת קלילות ורכות כחלק מהעיצוב הנה מזנון צף, מזנון מרחף אשר מתחבר לקיר ואשר לכאורה אינו מחובר כלל לחדר ויחד עם זאת הנו חלק אינטגרלי ובלתי נפרד משאר הריהוט.

תהליכים ומעבר ממזנון ניצב למזנון צף

בעבר הרחוק נעשה שימוש בעיצוב הפנים ברהיטים כבדים עשויים עץ מלא וריפודי עור, אשר נועדו למלא את תפקידם במשך שנים ארוכות רהיטים אלה היו כבדים ומגושמים ולא ניתן היה ליצור מזנון צף מחומרים אלה אם בשל משקל החומרים ואם בשל מחסור בטכנולוגיות ליצור מזנון תלוי. בעקבות תהליכי פיתוח תעשייתיים מואצים במחציתה של המאה הקודמת הוכנסו לשימוש מגוון חומרים חדשים (כגון, בדי ריפוד, מלמין וסוגי דיקט שונים בעלי משקל קל וגמישות בעיבוד), בהליכי ייצור הריהוט.

עם השימוש בחומרים החדשים נוספו טכנולוגיות בתחום הפרזול ידיות, צירים, מסילות למגרות וכו’. טכנולוגיות אלה אפשרו יצירת קשת רחבה של רהיטים בעיצובים חדשניים שלא היו תלויים במגבלות החומר המקורי – העץ והעור ואפשרו מציאת פתרונות לחיבור הריהוט לקיר ויצירת מדפים תלויים שולחנות תלויים ומזנון צף שגם הוא מזנון מרחף, מזנון תלוי המתחבר לקיר בעזרת הטכנולוגיות שהתפתחו בשנים האחרונות.
בעבר כל רהיט היה חייב להיות ניצב על רצפת הסלון או כל חלל שלו יועד. רהיטים אלה היו כבדים עד מאוד, ופעמים רבות לא היו מוזזים ממקומם שנים ארוכות ואפילו למטרת ניקוי לא היה ניתן להזיזם. רהיטים כבדים אלה למעשה היו רהיטים לכל החיים והוזזו ממקומם רק כאשר הנסיבות הובילו להחלפתם.

מזנון צף – יתרונות הריהוט התלוי כגון מזנון מרחף, בסלון, במרד ובחדרי הישיבות וההמתנה.

המעבר חומרים קלים יותר והטכנולוגיות המתקדמות, מאפשרים כיום, לייצר מזנון צף כמעט לכל מטרה ולהתאימו בדיוק לצרכים שלשמם נבנה, ולחלל שבו מזנון צף זה אמור להיות תלוי.
ניתן כיום ליצר יחידות מזנון צף קצרות וקומפקטיות לשילוב בחדרי המתנה או כחלק מחדרי כניסה ולשלב בהן מגירות או דלתות זכוכית לאחסון או תצוגה של מוצרים או תיקיות. ומנגד יש אפשרות ליצירת מזנון צף אשר משתרע מקצה אחד של הסלון ועד קצהו או מזנון מרחף צר אשר משמש לתצוגה בגלריה לאורך קיר ארוך.
הטכנולוגיות בהן משתמשים לתליית מזנון צף מאפשרות הסתרה מוחלטת של החיבורים לקיר וכך מתווספת למזנון מרחף תחושת של רכות וקלילות לצד סולידיות הנובעת מעצם שילוב המזנון הצף אל הקיר.
בין אם אנו בוחרים להתאים את צבעי המזנון המרחף לצבעי הקיר או שאנו בוחרים, ליצור ניגודיות מודגשת בין צבע הקיר לצבע המזנון. השילוב של המזנון כחלק בלתי נפרד מהקיר משווה לו תחושה של סולידיות בסיסית לצד הקלילות הנובעת מכך שאין לו רגליים עליהם הוא ניצב.
יתרון בולט נוסף הוא האפשרות לשמור על הניקיון באזור שמתח למזנון צף. אין זה משנה באיזה גובה מעל הרצפה מחובר המזנון המרחף. תמיד יושאר מרווח מספיק שיאפשר ביצוע ניקיון מלא ללא צורך בעיקוב לשם הזזה של המזנון או ניקוי מסביב לרגליים או בסיס הרהיט.
יתרון נוסף טמון באפשרות לבצע תוספת משמעותית לכל סלון או חלל אחר מבין חדרי הבית, המשרד, או החלל המסחרי בהסתמך על שטח הקיר הפנוי. על ידי כך ניתן להוסיף או להחליף רק חלקים מעיצוב הפנים או להוסיף לעיצוב הפנים הקיים אלמנטים משמעותיים ושימושיים כגון מזנון צף.
הריהוט התלוי ובכלל זה המזנון הצף, המזנון המרחף ואפילו ארון ספרים צף הפכו לפופולריים ביותר בשנים האחרונות על ידי מעצבי הפנים, הן של המרחב הפרטי בסלון הבית והן במרחבים הציבוריים בחנויות או אולמות תצוגה לקהל הרחב.

מזנון  צף חובק את פינת הסלון משתלב עם דלתות לאחסון ותצוגה וממול מדף צף לתצוגה ושימוש כבר.

מזנון צף, מזנון מרחף עם וויטרינה ומדף צף ממול

עוד מהבלוג של prosites.site

תצוגה מקדימה

מתנות לאורחים בחינה - כשהנדיבות בלבבות נפגשת

למה כדאי לתת מתנות לאורחים בחינה ח הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם, בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָם:  אִם-תִּמְצְאוּ, אֶת-דּוֹדִי--מַה-תַּגִּידוּ לוֹ, שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי.  ט מַה-דּוֹדֵךְ מִדּוֹד, הַיָּפָה בַּנָּשִׁים:  מַה-דּוֹדֵךְ...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

מסמך החיים - בקשה לצו ירושה

העולם מתחלק לשניים – אילו שחיים את ה-עכשיו עם תכנון מזערי או ללא תכנון לעתיד, ואילו שחיים את העתיד, עם תכנון זהיר ל-עכשיו. לאיזה קבוצה אתה שייך? מאז ומעולם נולדנו לעולם...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

פאצ'ים - ההתפתחות מטכניקה לתיקון בגדים למרכז מסלולי האופנה

פאצ'ים מדורי דורות במשך מאות בשנים כאשר פריטי לבוש היו בעל ערך רב, גם פריטי לבוש פשוטים, היה הכרך לבצע בהם תיקונים כשהתבלו על מנת להמשיך ולהשתמש בהם. כבר בעבר הרחוק מאוד...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה