הבלוג של prosites.site

prosites101

חברה וותיקה לבנייה וקידום אתרי אינטרנט מקצועיים. הנכם מוזמנים לבקר באתר הבית שלנו http://prosites.site/ לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות והצעת מחיר צרו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

עדכונים:

פוסטים: 50

עוקבים: 0

החל מיולי 2017

תיקוני מטבח – מתיחת פנים וחידוש כללי

תיקוני מטבח - כיוון והחלפת דלתות, הוספת מדפים והתקנים פינתיים

תיקוני מטבח

תיקוני מטבח – התחנה המרכזית של כל בית

נפתח בהמלצה ברורה המצביעה על כך שאין צורך להחליף מטבח ותיק ותקין רק בשל תקלה מקומית בחלק מדלתות המטבח למשל או בקילוף הפורמייקה. אין צורך להזמין מטבח שלם חדש מכיוון שמגרת התבלינים או מגרת הסירים מסרבת לשתף פעולה….

בחיי היומיום של כל בית, מהווה המטבח תחנה מרכזית בעלת חשיבות, אשר כל בני הבית עוברים דרכה אין ספור פעמים ביום. בין אם מדובר בבית מרובה נפשות ובין אם עניינינו בבית שבו מספר הנפשות מועט הרי שהמטבח הינו המקום שבו יפגשו הדיירים מספר פעמים ביום.

המטבח הינו המקום שבו פותחים את היום ובו גם סוגרים את היום. בעיקר כאשר מדובר במשפחות עם ילדים אשר בנוסף לארוחות המסודרות נוהגים לשוטט בארונות המטבח ולחפש לעצמם מיני מינים של הפתעות.

השימוש האינטנסיבי במטבח גובה לרוב את מחירו ופעמים רבות גם אם מדובר במטבח איכותי הרי שלאחר זמן יש צורך בתיקוני מטבח על מנת להימנע מהצורך בהחלפת המטבח כולו.

בין אם הינכם גרים בביתכם ובין אם הינכם גרים בדירה שכורה, הרי שתיקוני מטבח  הנעשים בזמן סביר לפני שנגרם נזק גדול יכולים למנוע מכם הוצאות גדולות שאינן מתוכננות. בהרבה מקרים לא נעשה כל שימוש רשלני בארונות המטבח והתקלות המחייבות תיקוני מטבח נובעות משימוש רגיל ולכן יש אפשרות לתיקון מקומי ללא צורך בשיפוץ מטבח.

תיקוני מטבח – תקלות אופייניות

התקלות במטבח יכולות לנבוע ממספר גורמים ומושפעות לרוב מאיכותו של המטבח ומאפייני השימוש בו של בני הבית. לפיכם דוגמאות למצבים בהם מומלץ לבצע תיקוני מטבח.

  • צירי דלתות המטבח נעקרים ממקומם או מתפרקים כתוצאה מפגיעה בחומר ממנו עשויה הדלת או כתוצאה מבלאי של הציר עצמו. כחלק מתיקוני מטבח שמתבצעים על ידי הנדימן מימן ניתן להחליף צירים או למקמם מחדש.

  • מסילות המגירות נתקעות ומקשות על פתיחת וסגירת המגרות ואפילו גורמות לפגיעה בבני הבית (האצבעות נתפסות). גם במקרה זה בעל מקצוע אשר ייקח על עצמו את הטיפול בתיקוני מטבח זה יחליף או ישפץ את מסילות המגירות.

  • מתקן פינתי לא תקין בארון התחתון שמונע את ניצול שטח האחסון כהלכה. ניתן לבצע שיפוץ מטבח מקומי ולהחליף רק את מתקן האחסון ולהוסיף מערכת אחסון פינתית ייעודית כחלק מתיקוני מטבח חלקיים אך מקצועיים.

  • דלתות המטבח שאינן נסגרות כהלכה וכאשר הן נסגרות נשארים רווחים רבים. גם אם הדלתות עקומות אין צורך בהחלפת המטבח כולו. ניתן לבצע כיוון דלתות שיעלים את הרווחים.

  • דהיית צבע ולכלוך על הדלתות. ניתן לצבוע את דלתות המטבח. כיום קיימים צבעים מתאימים לכך או לחלופין בהשקעה לא גדולה, ובמידה וארונות המטבח תקינים ניתן לבצע שיפוץ מטבח וכחלק מתיקוני המטבח להחליף את הדלתות הקיימות.

  • תקלות בכיור וברז במטבח. גם כאן אין צורך להחליף מטבח בגלל ברז דולף. ניתן להחליפו ובמידת הצורך ניתן אף להחליף את הכיור כולו ללא צורך בהחלפת המטבח…
תיקון מטבחים - החלפת צירים , מסילות למגרות , החלפת יחידות אחסון פינתיות וברזים בכיור.

תיקון מטבחים

כפי שהדגשנו בפתיחה, ניתן כיום לבצע תיקוני מטבח כמעט לכל סוגי המטבחים ואין צורך בשיפוץ מטבחים מלא. אנו ממליצים לבדוק עם הנדימן בסביבתכם האם וכיצד ניתן לבצע תיקוני מטבח בביתכם באופן כזה של יפגע בשימוש היומיומי שלכם ובה בעת לאחר שיבוצע התיקון יהווה הדבר שדרוג משמעותי לאסתטיקה של המטבח בביתכם.

עוד מהבלוג של prosites.site

תצוגה מקדימה

מתנות לאורחים בחינה - כשהנדיבות בלבבות נפגשת

למה כדאי לתת מתנות לאורחים בחינה ח הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם, בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָם:  אִם-תִּמְצְאוּ, אֶת-דּוֹדִי--מַה-תַּגִּידוּ לוֹ, שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי.  ט מַה-דּוֹדֵךְ מִדּוֹד, הַיָּפָה בַּנָּשִׁים:  מַה-דּוֹדֵךְ...

תגובות

פורסם לפני 8 months
תצוגה מקדימה

פאצ'ים - ההתפתחות מטכניקה לתיקון בגדים למרכז מסלולי האופנה

פאצ'ים מדורי דורות במשך מאות בשנים כאשר פריטי לבוש היו בעל ערך רב, גם פריטי לבוש פשוטים, היה הכרך לבצע בהם תיקונים כשהתבלו על מנת להמשיך ולהשתמש בהם. כבר בעבר הרחוק מאוד...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 8 months
תצוגה מקדימה

מסמך החיים - בקשה לצו ירושה

העולם מתחלק לשניים – אילו שחיים את ה-עכשיו עם תכנון מזערי או ללא תכנון לעתיד, ואילו שחיים את העתיד, עם תכנון זהיר ל-עכשיו. לאיזה קבוצה אתה שייך? מאז ומעולם נולדנו לעולם...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה