הבלוג של prosites.site

prosites101

חברה וותיקה לבנייה וקידום אתרי אינטרנט מקצועיים. הנכם מוזמנים לבקר באתר הבית שלנו http://prosites.site/ לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות והצעת מחיר צרו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

עדכונים:

פוסטים: 50

עוקבים: 0

החל מיולי 2017

דובי מתנה בתוספת כיתוב או הדפסה על כוסות מתנה

דובי מתנה

מה עדיף לתת מתנה ליקרים לי?  הדפסה על כוסות או דובי מתנה…?

שאלה כבדת משקל שהתשובה לה אינה חד משמעית. לעתים כשאנו מתכוננים לאירוע חשוב אנו נכנסים לבלבול באשר למתנה שברצוננו להעניק. על אף שכיום מקובל להגיש במגוון אירועים או חגים, מתנה בדמות תלושי קנייה, כרטיסי חיוב מתנה, ואפילו כסף מזומן או צ’ק הרי שאם קצת מחשבה מקדימה והשקעה ניתן להוסיף גם ממד ייחודי, אישי בעל משמעות רגשית למתנות חשובות אלה בעלות ערך כספי. אם אנו מוסיפים למתנה למשל ברכה ייחודית בהדפסה על כוסות או ספלים או לחלופין לצרף לתלושי המתנה שאתם מעניקים לקניית מוצרי חשמל דובי מתנה שמדגיש את אהבתכם למקבל המתנה.

חשוב לציין שניתן לשלב ולהעניק בו זמנית את שתי המתנות במקרים מסוימים.

נקודות למחשבה לפני שאני בוחר בין דובי מתנה להדפסה על כוסות.

  1. מי  הם מקבלי המתנה? גילם, קרבתנו אליהם, תפקידם בחיינו ושלנו בחייהם?

  2. האם המתנה שאני מבקש לתת הינה המתנה העיקרית או שהינה מתנה נלווית למתנה עיקרית?

  3. האם אני מעניק את המתנה לאדם יחיד או שברצוני להעניק מתנה דומה למספר אנשים?

  4. האם האירוע הוא אירוע פרטי או חג כללי שמין הראוי לציינו?

  5. האם ברצוני להוסיף ברכה ואז הדפסה על כוסות מומלצת או לחלופין ברצוני רק להדגיש את אהבתי ואז לדובי מתנה יתרון?

 

דובי מתנה – מתנה אישית לאדם קרוב ואהוב

כאשר מדובר באדם קרוב לנו הרי שללא קשר לגיל מקובל לשייך לדובי מתנה מאפיינים של אינטימיות, חיבה, אהבה, זיכרון מרגעים קסומים וכו’ בעבר ולעתים כמזכרת. כאשר אנו מעניקים דובי מתנה אנו מזכירים רגעים של חום ואהבה שחלפו וברצוננו להנציחם בזיכרון, או לחלופין מציינים את רגשותינו הקיימים כלפי אהובינו. דובי מתנה יכול גם להביע את תקוותנו ליחסי חברות חום וחיבה להם אנו מצפים כחלק ממערכת יחסים מתפתחת וצופה פני עתיד.

דובי מתנה הינו אחד האמצעים הבדוקים להנציח רגשות עזים של חום וחיבה בין חברים קרובים ובני משפחה כאחת. כמובן שניתן להעניק דובי מתנה גם לילדים ותינוקות על ידי קרוביהם הבוגרים יותר.

הענקת דובי מתנה מקובלת בין בני זוג או חברים טובים בכל הגילים בכל שלבי מערכת היחסים ביניהם. אנו נתאים את הדובי למקום ודרגת הקרבה שביניכם לבין מקבל המתנה.

ניתן להכין ולהזמין מראש דובי מתנה זהה גם לקבוצה קטנה של חברות למשל.

הדפסה על כוסות קפה הדפסה על כוסות בירה ועל כל סוגי הכוסות ניתן להדפיס תמונות ושילוב של תמונה ועיור גרפי לבחירתכם

הדפסה על כוסות

הדפסה על כוסות – מתנה שימושית ותזכורת יומיומית

הדפסה על כוסות כמתנה קבוצתית

הדפסה על כוסות הינה אחת המתנות המועדפות כאשר אנו מבקשים ליצור מתנה ייחודית לאירוע מסוים או אפילו להנציח רגע מחיינו ולשתף בו אחרים. בעזרת הדפסה דיגיטלית ניתן כיום להכין עיצובים הכוללים תמונות, עיטורים גרפיים או ציורים וכמובן ברכות וכיתוב המותאם לאירוע שלכבודו אנו מארגנים הדפסה על כוסות המתאימות בדיוק למטרתנו.

הדפסה על כוסות, מאפשרת ליצור למשל מתנה אחידה לכל עובדי משרד או חברי כל קבוצה אחרת שקיים מכנה משותף סביבו מתקיימת הקבוצה. ניתן להדפיס כיתוב הכולל את שם האדם תאריך ולוגו החברה למשל ולהעניק מתנה זאת כתוספת לאירוע גדול יותר. לעתים, קבוצת חברים הנוהגת להיפגש בבר מסוים, יציינו יום הולדת חשוב או אפילו את מסיבת הרווקים של חברם. לכבוד האירוע ניתן להזמין הדפסה על כוסות בירה. הדפסת תמונה על כוסות בירה של תמונה משותפת או כל עיור אחר ותאריך יוצרת מתנה ייחודית שימושית שתחבר בין חברי הקבוצה. הדפסה על כוסות מאפשרת יצירת מתנה אחידה או ייחודית לקבוצות.

הדפסה על כוסות כמתנה אישית

כאשר אנו מציינים אירוע מכל סוג שהוא, בין אם האירוע הינו פרידה מחבר לחדר או לעבודה ובין אם אנו מבקשים לציין את התאריך בו נהיינו לזוג. הדפסה על כוסות הינה המתנה האולטימטיבית הניתנת להתאמה לכל אירוע מכל סוג שהוא. אם אנו מעניקים כוס עם הדפסה לבן זוגנו אנו יכולים ליצור תמונה משותפת עם הקדשה ומילות אהבה  המתאימות ליום החגיגי. כאשר אנו מכינים מתנה לשותף לעבודה או חבר קבוצה שנפרד מהקבוצה ניתן להוסיף ולהכין בהדפסה על כוסות מתנה מופלאה שתכלול את תמונתם של כל חברי הקבוצה או החבר היחיד שרוכש את הכוס ובתוספת כיתוב וברכה מתאימה אנו יוצרים מתנה ייחודית שאין שני לה.

עוד מהבלוג של prosites.site

תצוגה מקדימה

מתנות לאורחים בחינה - כשהנדיבות בלבבות נפגשת

למה כדאי לתת מתנות לאורחים בחינה ח הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם, בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָם:  אִם-תִּמְצְאוּ, אֶת-דּוֹדִי--מַה-תַּגִּידוּ לוֹ, שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי.  ט מַה-דּוֹדֵךְ מִדּוֹד, הַיָּפָה בַּנָּשִׁים:  מַה-דּוֹדֵךְ...

תגובות

פורסם לפני 8 months
תצוגה מקדימה

מסמך החיים - בקשה לצו ירושה

העולם מתחלק לשניים – אילו שחיים את ה-עכשיו עם תכנון מזערי או ללא תכנון לעתיד, ואילו שחיים את העתיד, עם תכנון זהיר ל-עכשיו. לאיזה קבוצה אתה שייך? מאז ומעולם נולדנו לעולם...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

פאצ'ים - ההתפתחות מטכניקה לתיקון בגדים למרכז מסלולי האופנה

פאצ'ים מדורי דורות במשך מאות בשנים כאשר פריטי לבוש היו בעל ערך רב, גם פריטי לבוש פשוטים, היה הכרך לבצע בהם תיקונים כשהתבלו על מנת להמשיך ולהשתמש בהם. כבר בעבר הרחוק מאוד...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 8 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה