הבלוג של יהודה אדלר

פרופסור יהודה אדלר

פרופ' יהודה אדלר, דיקאן למנהל בריאות במל"א - המרכז ללימודים אקדמיים ויו"ר האגוד הקרדיולוגי האירופאי למחלות לב

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מאוקטובר 2017

רק שש שנים אחרי שהיה בתחתית הרשימה של בתי החולים בהם מבקשים הסטאז’רים להתמחות, שיבא כבר שנתיים נמצא בראש הרשימה בשלושת המקומות הראשונים – עם סטודנטים המבקשים לעשות בו את הסטאז’ שלהם.

בשנה שעברה המרכז הרפואי שיבא מוביל בבחירת הסטאז’רים להתמחות בו – כשמחברים את כל הבקשות במקום הראשון והשני. בבחירה בעדיפות הראשונה – גם השנה איכילוב בראש בעדיפות הסטודנטים בבחירת בית החולים, 108 סטודנטים (המהווים 16% מסך הסטודנטים) בחרו בו כעדיפות ראשונה, בי”ח רבין דורג במקום השני – בחרו בו כעדיפות ראשונה 102 סטודנטים, ו בי”ח שיבא דורג במקום השלישי עם בחירה בו של 80 סטודנטים כעדיפות ראשונה.

בסך הכל 224 סטודנטים ביקשו את שיבא כמקום התמחות בעדיפות ראשונה ושנייה ובהסתכלות על שלוש העדיפויות הראשונות, 251 סטודנטים ביקשו להתמחות במרכז הרפואי שיבא. מדובר בעלייה משמעותית לעומת השנים הקודמות, בהן שיבא היה, כאמור, בתחתית הרשימה עם בקשות התמחות.

עוד עולה מהנתונים כי כ-85% מהסטודנטים קיבלו את מקום הסטאז’ שהיה אחד משלוש העדיפויות הראשונות שבחרו.

פרופ’ יהודה אדלר, יו”ר ועדת ההתמחות של שיבא בשש השנים האחרונות בהן חל המהפך, ומי שהוליך את המהפכה בביקוש לשיבא, אומר כי מדובר במהפך של ממש וציין כי הוא זוקף את ההישג המרשים לזכות צוות המנהלים, הרופאים הבכירים והמתמחים, “שהביאו את שיבא למקום בו הוא נמצא כיום”.

לשם השוואה, לפני שנתיים ביקשו את שיבא בעדיפות ראשונה 37 סטודנטים, ואילו לפני שנתיים 27 סטודנטים בלבד רצו להתמחות בשיבא כעדיפות ראשונה.

פרופ’ אדלר, המכהן בנוסף גם דיקן למינהל רפואי במרכז ללימודים אקדמיים (מל”א), אומר כי: “הישג זה בולט אף יותר אם ניזכר במצבנו לפני שש שנים אז בחרו אותנו כמקום ראשון מספר זעום של סטודנטים ובהשוואה לבתי החולים האחרים בארץ היינו בתחתית הרשימה.

בימים אלו מסיים פרופסור אדלר את תפקידו הזה בשיבא ןמסכם בשביעות רצון בולטת את ההישגים ומאחל לממשיכיו בתפקיד כי ידעו לשמר את הקיים ולהמשיך ולשפר את הנושא החשוב הזה.

פרופסור אדלר הינו דיקאן למנהל בריאות במל”א – המרכז ללימודים אקדמיים ויו”ר האיגוד הקרדיולוגי האירופאי למחלות שריר וקרום הלב.

עוד מהבלוג של יהודה אדלר

תצוגה מקדימה

יהודה אדלר

יהודה אדלר הוא רופא ישראלי, פרופסור חבר מלא לקרדיולוגיה באוניברסיטת תל אביב, מומחה בינלאומי לקרדיולוגיה ולרפואה פנימית ומומחה למינהל רפואי. מנהל פיתוח המשאב הרפואי שיבא תל השומר, מנהל "תלפיות שיבא" לאיתור וטיפוח מצוינות...

תגובות

פורסם לפני 3 years

פרופסור יהודה אדלר זוכה בהחלטת נציבות המדינה

פרופ׳ אדלר ביקש למסור הערב: ״אני מברך על קביעתה הנחרצת של הנציבות, בתום הליך חקירה ממושך, כי לא היה כל מעשה של הטרדה מינית מצידי. בכך מסתיים פרק קשה לי ולמשפחתי. תמיד נהגתי בכבוד בכל אדם וכך אמשיך לנהוג גם בעתיד. בכוונתי...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה