הבלוג של תכשיטי הנסיכה ראשון לציון

תכשיטי הנסיכה – קניון הזהב ראשון לציון

תכשיטי הנסיכה יוצאת לשוק עם מגוון גדול של צמיגים, שרשראות, שעונים, עגילים וטבעות בהתאמה אישית לכל אחד ואחת. כאן אנו נעניק לכם את כל הטיפים הנכונים לבחירת תכשיט בשבילך! בשבילנו את הנסיכה!

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מיולי 2015

כשאנחנו חושבים על מיגון לבית או לעסק, יש לא מעט מודלים שאנחנו יכולים ללמוד מהם, ובראשם בנקים וחנויות תכשיטים. על אף שבעבר היו הבנקים, המוסדות הרגישים ביותר לפריצות ומעשי שוד, היום עבר הכסף המזומן אל מספרים על פני מסך המחשב, והבנק איבד מזוהרו כמטרה המועדפת על פורצים ושודדים. את מקומו תפסו חנויות תכשיטים שצריכות להתמודד יום יום עם אתגר לא פשוט: מאות ואלפי מוצרים קטנים, אפילו זעירים, שכל אחד מהם יכול למלא ארנק.

מיגון עסק דרך עיניו של בעלי תכשיטי הנסיכה בראשון לראשון

על האתגר הזה והאופן בו מתמודדות איתו חנויות התכשיטים, מספר לנו אמיר אסל, הבעלים של חנות התכשיטים המצליחה בקניון הזהב בראשון לציון, תכשיטי הנסיכה. “ישנם בעלי חנויות תכשיטים”, מסביר אסל, “שרואים את כל עניין המיגון כמטלה. מיגון חנות תכשיטים הוא אכן לא עניין פשוט, אבל אני דווקא רואה בכך חלק טבעי בעסק שגם כך מחייב תשומת לב רבה והקפדה על הפרטים הקטנים. מבלי להיכנס לפרטים, תכשיטי הנסיכה היא חנות תכשיטים, שהתכשיטים המונחים על דלפקיה יכולים לעזור להרבה אנשים לסגור את החוב שלהם, ולצערנו ישנם כמה אנשים שגם מוכנים לעשות את מה שצריך לעשות כדי להניח עליהם את ידם”.

מיקום החנות בתוך קניון הזהב – מרכיב חשוב במערך המיגון

“את החנות הזאת שזכתה לכינוי 24 קראט עם סטייל, הקמתי ובניתי עם המון מחשבה אבל בצורה מאוד טבעית וזורמת. לא הרגשתי שאני מתאמץ לקבל החלטות או לשנות את העולם. עשיתי את הכל מתוך אהבה ועם המון היגיון פשוט”, ממשיך אמיר אסל להסביר. “זאת הסיבה שבחרתי למקם את החנות בתוך קניון, שמעניק לי יתרון פנומנלי בכל נושא המיגון. הקניון הוא מבנה סגור שנהנה משמירה צמודה 24 שעות ביממה, ושלל מערכות אבטחה המיועדות להגן על כלל החנויות הפועלות בתוכו. מבחינת החשיבה של שכבות הגנה, זוהי כנראה שכבת ההגנה הטובה ביותר שיכולה לבקש עבור עצמה, חנות תכשיטים כמו תכשיטי הנסיכה“.

embedded by Embedded Video

YouTube Direkt

מערכות מיגון בסיסיות – אי אפשר בלעדיהן

אלא שאסל לא הסתפק במיגון שמספק הקניון לחנויותיו, והתקין בחנות שורה של מערכות מיגון מתוחכמות, שעל חלקן הוא מסרב בכלל לדבר. “מצלמות זה ברור, ואני יכול לומר שכרגע אין אף פינה בחנות, שאינה מנוטרת 24 שעות ביממה על ידי מצלמות רגילות ומצלמות אינפרה אדום. בנוסף לכך, ישנה כמובן מערכת אזעקה עם חיבורים קוויים ואלחוטיים, דרך קו הטלפון, הסלולר והאינטרנט גם יחד, ישירות אל מוקד אבטחה הממוקם סמוך לקניות ופועל 24/7 מסביב לשעון”. אבל לאסל חשוב להדגיש שאלו הן דווקא המערכות הפשוטות שמפעילה החנות כדי למגן את עצמה מפני מעשה שוד ופריצה.

מערכות מיגון מורכבות – הגביע הקדוש של עולם המיגון

לדבריו, בחנות מותקנות מספר מערכות חישה מתקדמות, המסוגלות לזהות פעילות חריגה בשעות חריגות על פי מספר פרמטרים, שלנו נותר רק לנחש אותם, וכוללים כנראה חום, תנועה, נפח וכדומה. “אני לא יודע מה קורה עם בעלי חנויות תכשיטים אחרים”, אומר אמיר אסל, “אבל אני אישית הולך לישון טוב בלילה, עם ידיעה ברורה שהחנות שלי מוגנת”. לאורך זמן, הוא מסביר, אתה מתחיל לפתח לעצמך שלווה פנימית, כשמערכת המיגון שבנית לעצמך מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם, אבל חשוב לו מאוד שאותה שלווה פנימית לא תהפוך לשאננות.

תפקידו המכריע של הגורם האנושי

“תכשיטי הנסיכה עוברת בדיקה של מערכות המיגון אחת למספר שבועות, וזאת בנוסף לבדיקה אישית שאני עורך בחנות בכל בוקר. מדי בוקר, כאשר אני מגיע אל החנות, אני מבצע בדיקה של מספר מערכות, כל יום מערכות שונות, מוודא שכל המצלמות תקינות, שהחיבורים הסלולריים עובדים ושהחיישנים השונים עובדים בצורה תקינה”. ואכן, אם יש משהו שעליו יכולים להסכים כל מומחי האבטחה הוא, שמרבית המקרים בהם נכשלו מערכות אבטחה בתפקידן, הם מקרים בהם אחד מרכיבי המערכת לא תפקד כראוי ולא עשה את עבודתו, ולכן לגורם האנושי ישנו תפקיד מכריע בווידוא כי כל המערכות עובדות בצורה מלאה. מערכת מיגון שמתפקדת בצורה מלאה, תוכל לעצור כל מקרה פריצה, או לפחות לדווח ולהתריע על כך בזמן, וזה בדיוק מה שמנחה את אמיר אסל מחנות תכשיטי הנסיכה בקניון הזהב בראשון לציון, כאשר הוא חושב על מיגון העסק שלו.

מהי שכבת ההגנה שעוד לא חשבתם עליה עבור העסק שלכם?

לא כל החנויות ממוקמות אמנם בתוך קניון מוגן, אבל כל חנות וכל עסק יכולים למצוא את המרכיב הנוסף שיעניק להם שכבת הגנה נוספת מעבר למערכות המיגון הבסיסיות. עבור תכשיטי הנסיכה, את התפקיד הזה ממלאות מערכות השמירה והמיגון של קניון הזהב, ועבור עסקים אחרים מדובר בשכבות הגנה נוספות שמומחי אבטחה יכולים בהחלט לשלב אותן במסגרת תהליך יסודי של תכנון המיגון עבור העסק. גם לעסק שלכם יש שכבת הגנה כזאת, והתפקיד שלכם הוא לזהות אותה בסביבה בה אתם ממוקמים.

עוד מהבלוג של תכשיטי הנסיכה ראשון לציון

תצוגה מקדימה

טבעות נישואין עם משמעות

יום החתונה זה אחד מהימים החשובים ביותר לזוג מיום רגיל בו אנו מוקפים בכל בני המשפחה והחברים, שבאו לחגוג עימנו את יום חתונתינו, להנות ולתמוך בשמחתינו. יום הנישואין הוא אירוע של פעם בחיים ועל כן, חשוב שהאירוע, על כל המוזמנים,...

תכשיטים כמעבירי מסרים

תכשיטים נענדים לא רק על מנת לשדרג את ההופעה ולהעצים את הרושם שרוצים לעשות על אנשים. יש מי שהם משמשים עבורם מקור למשיכת תשומת לב, ודאי ללכידת מבטים משתאים. יש העונדים תכשיטים ...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מתנה ליום האישה – כל מה שגבר צריך לדעת

אם אתה מחפש מתנה ליום האישה עבור האישה המיוחדת שלך, אתה בוודאי רוצה לקנות לה משהו מיוחד, שיביע את האהבה הגדולה שלך אליה. אם האישה שאיתך אוהבת תכשיטים, זה מה שאתה צריך לדעת כדי לקנות לה את התכשיט המתאים: תכשיטי כסף...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה