הבלוג של Primal Move

primalmove

Primal Move הינה שיטת תנועה משולבת, בה המטרה היא ליצור תנועה טובה יותר, בהתבסס על תנועות ראשוניות ופרימיטיביות, אותן למדנו בעבר בתור ילדים. זוכרים איך זה לשחק, לרוץ, לשחק כדורגל, לזרוק אבן או לטפס על עץ בלי להרגיש כאב? זוכרים איך... +עוד

Primal Move הינה שיטת תנועה משולבת, בה המטרה היא ליצור תנועה טובה יותר, בהתבסס על תנועות ראשוניות ופרימיטיביות, אותן למדנו בעבר בתור ילדים. זוכרים איך זה לשחק, לרוץ, לשחק כדורגל, לזרוק אבן או לטפס על עץ בלי להרגיש כאב? זוכרים איך זה לנוע מתוך שמחה וכיף, ולהרגיש את הזרימה שבתנועה? מטרתה של שיטת Primal Move היא ליצור שינויים תוך כדי תנועות מהנות, יפות ומלאות מחשבה. דרך תנועות איכותיות יותר, אנו מסוגלים ליהנות מהדברים אותם אנו אוהבים לעשות בחיים. אנו מעוניינים להראות לך את הפוטנציאל הטמון אצלך ואצל כולנו. Primal Move- fundamentals (שלב 1) היא חטיבת הבסיס שלנו, בה ניתן מאוחר יותר להשתמש כתכנית לחימום או אפילו כתכנית בפני עצמה. Primal Move- Fundamentals (שלב 2) היא פתרון הכושר המלא שלנו, בו אנו משתמשים בתרגילים עם בני זוג, משחקים וכלים פשוטים על מנת לשפר כוח, בריאות לב-ריאה וסבולת. Primal Move- Velocity מיועדת לאלה שרוצים ללמוד לרוץ בבטחה, יחפים או עם נעליים נמוכות. Primal Move-Kids היא חטיבת הילדים עבור גורי האדם- משחקים, קואורדינציה וכיף הן מילות המפתח.

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מאוקטובר 2012

לפי מחקר שפורסם לאחרונה, כ-70% מהאוכלוסייה סובלים מכאבי גב תחתון, או LBP (Low Back Pain). מחקרים רבים מראים כי חיזוק שרירי הליבה יכול להוות דרך מצוינת לטיפול בכאבי גב תחתון. מאמר זה יציג בפניכם דרך מצוינת לחיזוק שרירי הליבה, שתעזור לכם להקל על כאבי הגב שלכם.

05/12/2012

לפי מחקר שפורסם לאחרונה, כ-70% מהאוכלוסייה סובלים מכאבי גב תחתון, או LBP (Low Back Pain). מחקרים רבים  מראים כי חיזוק שרירי הליבה יכול להוות דרך מצוינת לטיפול בכאבי גב תחתון.  מאמר זה יציג בפניכם דרך מצוינת לחיזוק שרירי הליבה, שתעזור לכם להקל על כאבי הגב שלכם.

שיטת התנועה Primal Move היא מוצר חדש בשוק הישראלי. השיטה פותחה, בין היתר, על מנת להקל על תהליך השיקום מפציעות של ספורטאים מקצועיים. אמנם לא כולנו ספורטאים מקצועיים, אבל לרובנו יש פציעה או כאב שמטריד אותנו בחיי היומיום, וכאמור, חלק גדול מאוד מהאוכלוסייה סובל מכאבי גב תחתון, או LBP.

Primal Move היא אמנם שיטה חדשה, אבל העקרונות עליהם היא מושתת קיימים משחר ההיסטוריה, אלו הן התנועות הפרימיטיביות. התנועות הפרימיטיביות מוגדרות כ: משיכה, דחיפה, מכרע, מכרע קדמי, התכופפות, פיתול ותנועות התקדמות. כל התנועות שהאדם “מתוכנת” לעשות, אבל משום מה, בתרבות המערבית המודרנית, לא עושה.

פעילות מהנה ובריאות

אז איך בעצם Primal Move עוזרת לכאבי גב? פשוט מאוד- במהלך אימוני Primal Move, אחד הדגשים המרכזיים הוא חיזוק וייצוב אזור הליבה ושרירי הליבה. אנחנו עושים את זה בדרך ייחודית וכיפית, כי אנחנו יודעים שרק דרך פעילות מהנה אפשר להשיג תוצאות אמיתיות שמחזיקות מעמד לאורך זמן.  התוצאה של אימון מתמשך ב-Primal Move תהיה (בין היתר) חיזוק שרירי הליבה, והקלה בכאבי הגב.

להמשך קריאת המאמר לחצו כאן

עוד מהבלוג של Primal Move

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 7 years

Primal Move – התעמלות נהדרת לילדים

הורים רבים יודעים כמה חשובה ההתעמלות לילדים שלהם. פעילות גופנית היא קריטית עבור התפתחותם הפיזית והנפשית של ילדים- היא משפיעה על איכות השינה שלהם, על הריכוז, על התהליכים החברתיים שעוברים עליהם וכן הלאה עוד ועוד השפעות...

תגובות

פורסם לפני 6 years

פריימל מוב כשיטה יעילה לחיטוב הגוף

המציאות בה אנו חיים, המורכבת במקרים רבים מהמעגל המוכר: מיטה – רכב – משרד – רכב – סידורים – מיטה, גורמת לכך שהגוף שלנו מתנוון ומאבד את צורתו. נוסף על כך, הטבע מחולל בנו שינויים טבעיים בצורת הזדקנות הגוף, הריונות ולידות....

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה