עדכונים:

פוסטים: 4

החל מאוגוסט 2014

כאבי גב מהווים מעמסה משמעותית על חיים של אדם ממוצע בתרבות המערבית. חוסר הגמישות, קשיי התפקוד והכאב – המעיב על שמחת החיים הטבעית – כל אלו הינם גורמים ההופכים את חייהם של הסובלים מכאבי גב ללוקים בחסר וטעוני טיפול בריאותי משמעותי. הגב התחתון הינו החלק העיקרי הנושא את פלג הגוף העליון. מתוך שכך, כל פעולה ממושכת קשורה באופן זה או אחר לגב. בין שאנו מבלים את רוב היממה שלנו בעמידה, בין אם בישיבה מול מחשב ובין אם בתזוזה פיזית מרובה.

הגב הוא התומך העיקרי בגופנו. זו הסיבה שבריאותו וחיוניותו חשובה כל כך. כאשר הגב נמצא במצב לא מאוזן ההשפעה ניכרת בגוף כולו ובאורח החיים בכלל. להוציא הכאב המעיב על איכות החיים, מוגבלות התנועה והסכנה הממשית מצריכות מענה רפואי איכותי ולא מתפשר. בעוד שבשעות הערות יכולים אנו לפקח על מצבו של גבנו – להזדקף או להתמתח, לשנות תנוחה או לקום – בזמן השינה רובנו לא מודעים להשפעות המזרן על גופנו.

בחירה נכונה של מזרונים איכותיים ומומלצים יכולה לשפר לאין ערוך את איכות החיים של הסובלים מכאבי גב תחתון וכאבי גב אחרים. ריכזנו עבורכם את הקריטריונים המרכזיים לבדיקת איכותו של מזרן המיועד לסובלים מכאבי גב:

בדיקת איכות

ישנם לא מעט מוצרים שניתן להתפשר על איכותם. בכל הנוגע לאברי הגוף החשובים שלנו – פשרה עלולה לעלות לנו בלא מעט כאב וקושי. הפרט החשוב הראשון שיש לבדוק בבחירת מזרן לכאבי גב הוא התוצרת העומדת מאחוריו. על אף ההיצע העצום הקיים כיום בשוק והמחירים המפתים – רצוי שלא להתפשר על מזרן שזהותו לא ברורה.

רכות המזרן

מזרונים רכים

עלינו לבחור באיזה סוג אנו מעוניינים רך או קשה

לאחר שנים בהן הדעה הרווחת באשר למזרן המתאים ביותר גרסה לטובת מזרנים קשים, בשנים האחרונות הולכת ונפוצה ההבנה כי על מנת להחלים מכאב זקוק הגב לרכות והתאמה אישית. בחרו את המזרן הנוח לכם ביותר.

דרגת קושי ודרגת תמיכה

אף על פי לא מעט גרסאות ודעות רפואיות, כל גוף הינו ייחודי בפני עצמו ובעל צרכים משלו. מזרן קשה מדי יפריע לשקיעה של האגן וחגורת הכתפיים בזמן השינה ומזרן רך מדי ייצור במשך הזמן תופעת “התקערות”. לפיכך – תשומת הלב למידת התמיכה בגב צריכה להיות מאד קשובה על מנת למצוא את המזרן המושלם עבורכם.

עוד מהבלוג של iditinterior

Thumbnail

בסיס + מזרון או מיטה קומפלט – מה עדיף ולמה?

בחירת מערכת שינה היא לא עניין של מה בכך, הרי את חדר השינה אנו מחליפים כל כמה שנים טובות, לכן חשוב לבצע בחירה נבונה, כזו שתאפשר לכל אחד מאיתנו לישון בצורה נוחה ביותר. על מנת לבצע בחירה נבונה, עליכם להכיר את כל הסגנונות בשוק...

תגובות

פורסם לפני 4 years
Thumbnail

מצעים: סוגי מצעים למיטה, סגנונות שונים וייחודים, צבעים שונים ומה יותר מתאים לאווירת שינה?

מצעים נעימים במגע ויפים לעין ללא ספק משפיעים רבות על נראות חדר השינה שלנו, הרי המיטה בחדר השינה הינה המיקוד ולרוב נמצאת ממש במרכז החדר,  לכן חשוב לבחור בקפידה מצעים, שיהיו גם נעימים ורכים לגוף וגם יהיו מעוצבים בקפידה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

מיטה יהודית? הפתרון האולטימטיבי בשבילכם

מיטה יהודית היא אינה נחלתם רק של אנשים דתיים וחרדים, אלא יש לא מעט בני זוג המעוניינים לרכוש מיטה יהודית מטעמי נוחות. ראשית, נסביר כי מטרת מיטה זוגית לאפשר לבני זוג להפריד את המיטה בזמן שבה האישה נמצאת בנידה. בחירת מיטה...