הבלוג של

Pamela's Playhouse

עדכונים:

פוסטים: 9

החל מינואר 1970

פרטים אישיים
התחברות
התראות

קבלת התראות כאשר:

אם גם אתם נתקפים ברגע האחרון בפאניקה של קניית מתנות לבני המשפחה ולמארחים שלכם, דעו, שהיום קיימות מתנות קלאסיות ואף מתנות מקוריות יותר מהרגיל. לכן, קיבצנו לכם מספר דוגמאות, וכמה דגשים, על מה מומלץ לרכוש ומה לא. כדי שיהיה חג שמח.

12/12/2013

כלים שלובים

מתנה ליולדת ניניסטים של כלים, כגון: צלחות, כוסות וקערות הגשה, אסורים בתכלית האיסור. תשעים אחוז מהאוכלוסייה כבר עמוסים בסטים מסוג זה. אם חשבתם על סט שרכשתם אשר יונח ברוב טקס בארוחת החג, חישבו שנית. רוב הסטים שמוצעים למכירה, מכילים אבזור לשישה עד שמונה סועדים. לעומת זאת, בארוחות החג הישראליות, המספר הממוצע של הסועדים הוא 14. לכן, הסטים תמיד יהיו משני סוגים שונים. לתופעה זאת, אין פתרון ממשי, חוץ מלקנות שני סטים איכותיים תואמים, ולשם כך, צריך להיות נדיב במיוחד, וללא רגשות חרטה אחרי הקנייה. אך אל ייאוש! קיימים מספר כלי מטבח אשר יתקבלו בברכה, כגון: ואזות שקופות בינוניות שתמיד חסרות בבתים הממוצעים, מייבש חסה, כלי הגשה מפואר לחלת שבת או לחם, ספלי קפה איכותיים וגדולים (בשום אופן לא סרוויס!). מחירים הממוצע של כלים מסוג זה, נעים בין 100 ל – 150 שקלים, וניתן להשיגם ברשתות המובחרות לכלי בית.

הולכים לישון בשקט

בתחום הטקסטיל, מפת שולחן מכובדת בצבעי שמנת עם ראנר תואם, ישמחו כל מארחת. סט מצעים מפנק ואיכותי, הוא פריט שתמיד כיף ונחמד לקבל, סט מגבות לבנות חלקות ונעימות, בגדלים שונים היא מתנה נהדרת. לעומת זאת, מפות שולחן קפה קטנות, פחות מומלצות , וגם כפפות מטבח או מעמדי סירים מבד לשולחן. מתנות אלה מיותרות ואינן מעידות על לארג’יות מיוחדת. סטים איכותיים של מצעים 100% כותנה, מתחילים מ-250 שקלים. לכן, במקרה זה, ההשקעה קצת יותר גדולה, אבל השימוש במתנה מובטח וגם עליית קרנכם בעייני הכלל. מפת שולחן איכותית, לא אמורה לעלות יותר מ-100 שקלים חדשים.

אז עכשיו, כשיש לכם מושג מהם המתנות הפופולאריות ומהן המתנות הפחות פופולאריות, ניתן להתחמש במרפקים הכי חזקים שלכם, ולרפד את גופכם להגנה מההמון הזועם, לפני שאתם מתחילים את הקניות המטורפות לחג. אל תשכחו לרכוש כרטיסי ברכת חג שמח נוסטלגיים ומנצנצים, אשר שליחתם בלבד מחממת את הלב ומזכירה נשכחות. אז שתהיה שנה טובה, מלאת עצות טובות ומועילות!

עוד מהבלוג של Pamela

תצוגה מקדימה

מתנות ליולדת יש שם חדש: ניני

מתנות ללידה של ניני – איך לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אז מה אקנה ללידה הקרבה? התלבטתי ואז נזכרתי שאחת מחברותיי, סיפרה לי שלאחרונה צצים כפטריות לאחר הגשם, אתרי אינטרנט המציעים אופציה מרהיבה למתנה ללידה. מדובר...

תצוגה מקדימה

משלוח מתנות מהזן החדש

כאתם חושבים על רעיונות למתנה, אתם קודם כל מנסים לחשוב מה הייתם רוצים לקבל, וכאשר אתם חושבים על מתנה למסיבת babyshower, שתי המתנות הראשונות שעולות לכם לראש הן...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה