הבלוג של pinklady

pinklady

אוהבת לכתוב, מאז ולעולם, מבולבלת, מתפלספת, מטיילת, שואפת, מאוהבת ובעיקר חולמת...

עדכונים:

פוסטים: 226

החל מדצמבר 2013

קומדיה חדשה עולה מחר בבתי הקולנוע בדיוק בזמן לוולנטנייז. קאסט מוצלח שכולל את רבל ווילסון ודקוטה ג’ונסון מציג טיפוסי רווקים שונים בעיר הגדולה בשלל סיטואציות מצחיקות ורגעים קומיים מוצלחים

10/02/2016

3

אני אוהבת את רבל ווילסון. הקומיקאית האוסטרלית הזו חביבה עליי כבר שנים ובכל תפקיד שהיא מבצעת, אני מחבבת אותה קצת יותר. בסרט החדש “המדריך לסינגלס” היא משחקת תפקיד של צעירה שיודעת לחגוג, מחליפה גברים ברצף, שותה אלכוהול כאילו מדובר במים ובאופן כללי, ממש נהנית מהחיים.

לצידה של ווילסון משחקת דקוטה ג’ונסון (ההיא מחמישים גוונים של אפור), בתור בחורה שנמצאת בקשר ארוך טווח ומחליטה שהיא צריכה למצוא את עצמה לבדה ולכן לוקחת הפסקה מהקשר. היא מגיעה לניו יורק, מתחברת עם ווילסון וזו מלמדת אותה איך להיות רווקה ברצף חוויות משעשע.

הסרט מציג גם עוד כמה רווקות ורווקים, כל אחד נמצא במקום אחר ושואף למשהו. יש את זה שלא מעוניין בקשר רציני עם אף אחת ומצד שני ההיא שרק רוצה להתחתן כבר ויודעת מתי זה יקרה, איך ייראה, פרט לעניין השולי הזה – היא עדיין מחפשת את האחד.

יש כאן קאסט מוצלח של שחקנים, כולל אליסון ברי המשעשעת שאתם בטח זוכרים מ”קומיוניטי”, דיימון וויאנס ג’וניור שכיכב ב”נראה אותך שוטר” ולזלי מאן ששיחקה ב”בתול בן 40″ בין השאר. צוות השחקנים המוצלח הזה הופך את הקומדיה למשעשעת מאוד ומציג אוסף דמויות מגוון ורווקים שונים ומשונים.

5

לאורך כל הסרט עובר הרעיון שכל הדמויות צריכות להבין כיצד להיות סינגלס. צריך לדעת איך להנות עם עצמך מבלי לדעת להגדיר עצמך רק על ידי קשר זוגי ולהיתקע בחיפוש שלו ללא הפסקה. ביחס לקומדיה אמריקאית זה מרשים למדיי שהמסר הזה באמת מופנם בסרט ולא כל הדמויות מסיימות את הסרט עם בן או בת זוג באופן מפתיע.

הגעתי לסרט הזה אחרי יום מעייף מאוד ורק קיוויתי שיעלה על פניי חיוך במהלכו. שמחתי לגלות שזו קומדיה מוצלחת, לא רדודה, עם הומור נשי ויופי של גיוון בקאסט ובדמויות המוצגות על המסך. סרט כיפי למי שמחפש לצחוק.

[youtube jXD6l9RTcMk nolink]

התמונות: יח”צ באדיבות גלובוס מקס

החל מה-11 בפברואר בבתי הקולנוע בהפצת גלובוס מקס

עוד מהבלוג של pinklady

Thumbnail

פיברומיאלגיה – המחלה השקופה

אני איבחנתי לעצמי את הפיברומיאלגיה. הרגשתי שמשהו לא בסדר, שאני עייפה יותר, כואבת יותר ומצליחה לתפקד פחות בכל הפעילויות הרגילות שלי. המשקולות בחדר כושר היו יותר כבדות למרות שנותרו באותו המשקל, הייתי מתעוררת עייפה יותר...

הכאב ואני

זה תמיד מצליח להפתיע. אני בטוחה שהתרגלתי לכאב, שהוא שם, ואז פתאום הוא מרים טיפה את עוצמתו ומשאיר אותי המומה. אין דרך להסביר למי שלא חווה את זה, מה זה אומר שכואב כל הזמן. אנשים נוטים לנסות ולעודד את עצמם ותמיד שואלים...