הבלוג של pinklady

pinklady

אוהבת לכתוב, מאז ולעולם, מבולבלת, מתפלספת, מטיילת, שואפת, מאוהבת ובעיקר חולמת...

עדכונים:

פוסטים: 226

החל מדצמבר 2013

שנתיים עברו מאז שפתחתי את הבלוג והעליתי את הפוסט הראשון. היום, במבט לאחור, אני יכולה לומר שזו אחת ההחלטות הכי חכמות שעשיתי, לפתוח בלוג ולהתחיל לכתוב

17/12/2015

shutterstock_350854502

תמונה: Shutterstock

השבוע הבלוג שלי ואני חוגגים שנתיים ביחד.

אין לי מושג איך הזמן עבר כל כך מהר אבל כשאני מסתכלת אחורה אני יכולה להגיד בלב שלם שההחלטה לפתוח בלוג הייתה אחת החכמות בחיי.

זה נראה דבר מאוד קטן לפתוח בלוג ולהתחיל לכתוב, אבל עבורי זו הייתה מחויבות, הצהרת כוונות, שאני רוצה שהעולם יקרא מה יש לי לומר ואחרי יותר מ-200 פוסטים, די ברור שיש לי הרבה מה להגיד.

פתחתי את הבלוג הזה אחרי שנה לא קלה. בוקר אחד התעוררתי והגב שלי סירב לאפשר לי לזוז. מאותו היום הפכתי לא רק חולה מתפקדת שלוקחת תרופות, אלא חולה במשרה מלאה. כל עולמי היה טיפולים, רופאים וניסיון להבין מה עבר על הגב.

אחרי שנה כזו שבה לא עבדתי והייתי כבר לקראת סיום לימודי התואר השני, גיליתי מה הסכנה הכי גדולה עבורי – המוח שלי מתנוון ואני משתגעת משעמום. נורא קל להגיד שחופשת מחלה זה כיף, אבל אחרי שנה של חופשה כזו מסיימים בפעם השלישית את כל עונות האנטומיה של גריי, עושים מרתון של עוד 2 סדרות חדשות ומבינים שזה לא מספיק להגיד שיש זמן לקרוא ספרים או לשמוע מוזיקה, צריך גם סיבה לקום בבוקר.

חצי היה זה שלחץ שאפתח בלוג. תמיד כתבתי, גם במסגרת עבודתי היומיומית, והוא אמר בחוכמתו שזה יכול להיות מקום להרגיש שגלגלי המוח עדיין בתנועה.

מאז אותו היום בו לחצתי על פרסום הפוסט הראשון, הבלוג ואני התחלנו לצמוח ביחד.

בתחילת דרכו חששתי מכך שאני לא ממוקדת. אני מתעניינת בהרבה דברים – אוכל, טיולים, אפייה, ניו יורק, הצגות, ספרים, סרטים וגם פוליטיקה ותקשורת. בנוסף, יש גם את תחום ההתעניינות שנכפה עליי – בריאות, מחלות שקופות ומגבלות. היום אני חושבת שחוסר המיקוד הזה הוא דווקא יתרון.

כשאני מסתכלת בצד על מספר הפוסטים המשויך לכל קטגוריה ורואה שסך כל הפוסטים בנושאים שאינם קשורים למחלה, גבוה מהפוסטים שכן נוגעים אליה, אני מבינה שבלי להתכוון הצלחתי להעביר נקודה מאוד חשובה: אני לא רק חולה, אני גם קוראת, כותבת, אופה, לומדת, צוחקת, חיה. ברקע אני גם חולה, אבל זה לא מכניס אותי לריבוע הזה בלבד ומבחינתי הבלוג הזה הוא הוכחה ניצחת לכך.

אז אני חוגגת עם עצמי 2 שנות קיום של הבלוג, מערכת יחסים משמעותית שאני שמחה שהתחלתי, ומאחלת עוד המון פוסטים עם עוד הרבה קוראים וקוראות. ועכשיו שמישהו יארגן קאפקייק, בכל זאת, מדובר בחגיגה.

קאפקייק יום הולדת

עוד מהבלוג של pinklady

Thumbnail

פיברומיאלגיה – המחלה השקופה

אני איבחנתי לעצמי את הפיברומיאלגיה. הרגשתי שמשהו לא בסדר, שאני עייפה יותר, כואבת יותר ומצליחה לתפקד פחות בכל הפעילויות הרגילות שלי. המשקולות בחדר כושר היו יותר כבדות למרות שנותרו באותו המשקל, הייתי מתעוררת עייפה יותר...

הכאב ואני

זה תמיד מצליח להפתיע. אני בטוחה שהתרגלתי לכאב, שהוא שם, ואז פתאום הוא מרים טיפה את עוצמתו ומשאיר אותי המומה. אין דרך להסביר למי שלא חווה את זה, מה זה אומר שכואב כל הזמן. אנשים נוטים לנסות ולעודד את עצמם ותמיד שואלים...