הבלוג של pinklady

pinklady

אוהבת לכתוב, מאז ולעולם, מבולבלת, מתפלספת, מטיילת, שואפת, מאוהבת ובעיקר חולמת...

עדכונים:

פוסטים: 226

החל מדצמבר 2013

הגילטי פלז’ר החדש שלי משודר בערוץ 2, כולל 4 כלות ומצחיק אותי בכל שבוע מחדש. ארבע חתונות היא ההתמכרות החדשה שלי והיא מפתיעה אותי מידי תוכנית

19/08/2015

1

אני אוהבת ריאליטי, בין אם של מוזיקה (מכורה לאמריקן איידול), של ריקודים (הכי כיף היה So you think you can dance) או של אפיית מתוקים (עוד מישהו צפה במלחמות הקאפקייק?) ואז הגיע לערוץ 2 ריאליטי חדש העוסק בחתונות. הייתי שם לא מזמן, התחתנתי, אני זוכרת כמה תכנונים היו כרוכים באירוע הזה ועדיין משועשעת מהזכרונות מאז. הריאליטי ארבע חתונות היה נראה בעייני כהעברת זמן נחמדה מול הטלוויזיה בערב עצל, עד שגיליתי שזה ממש טוב ואני די מכורה.

קודם כל מדובר בתוכנית ארוכה. כל פרק הוא מעל שעה, לא כולל פרסומות, וכדי שאשב מעל שעה מול ריאליטי בו אף אחד גם לא מודח בסוף, הוא צריך להיות מעניין. ארבע חתונות הוא בהחלט כזה.

הפורמט במקור הוא בריטי ועובד כך שבכל פרק מוצגות 4 חתונות, כאשר בכל אחת מהן שלוש הכלות האחרות מתארחות. בתום החתונה הן מדרגות את החתונה לפי ארבעה קריטריונים: שמלת הכלה, האולם, האוכל, הטקס ומחליטות יחד על הדירוג הכללי של האירוע. בסופו של דבר הכלה שזוכה במירב הנקודות מקבלת חופשה יוקרתית עם בעלה הטרי.

2

עד כה צפיתי בשלושה פרקים של האושר הזה ונהניתי בכל פעם מחדש. מה שמשדרג משמעותית את התוכנית הוא קריינות הרקע של שי גולדשטיין שמוסיף הערות ציניות משעשעות. העריכה הופכת גם היא את התוכנית לריאליטי מוצלח כמו שהוא צריך להיות.

מה שקורה בתוכנית הזו, הוא בעצם מה שרבים עושים בכל מקרה כשהם מתארחים בחתונה. שיחת ה”מה היא חשבה לעצמה עם השמלה המזעזעת הזו?” או “האוכל נורא, מי מגיש כזה דבר” וביקורת על כל פרט כזה או אחר בחתונה, היא משהו שמתרחש בחתונות. כזה הוא האופי האנושי. התוכנית פשוט שמה מצלמה ודואגת לצלם את הנאמר. למעשה לא אתפלא אם רבים מהמוזמנים לחתונות מדרגים גם הם לעצמם את האירוע בקטגוריות השונות בדרכם הביתה.

3

 הליהוק מגוון למדיי וכך יצא שעד כה פגשנו גם דתייה מבני ברק, גם לוחמת מג”ב לשעבר (שהתחתנה בשישי בצהריים לתדהמת הבנות) וגם גיי שהתחתן עם בן זוגו. אם לחשוב על הערך המוסף של התוכנית, אין ספק שבעיני טוב היא עושה כשהיא מגלה לצופים שיש עוד כמה דרכים להינשא ולא כל חתונה חייבת להיראות בדיוק כהעתק שבלוני של הקודמת. עם זאת, ערכה האמיתי הגיע בעייני דווקא לקראת תום הפרק השלישי.

בסופו של כל פרק, זמן מה לאחר שנישאו, נפגשות שוב כל הכלות לרגע ההכרעה מי זוכה בחופשה. כבר קרה בפרקים הקודמים שאחת הכלות סיפרה במעמד זה שהיא בהיריון. הפעם סיפרה אחת הכלות שהיא ובן זוגה החליטו להתגרש. אז נכון שזו רק טלוויזיה, אבל פתאום, לפחות עבורי, זה הזכיר שוב שאחרי הערב המתוכנן לפרטי פרטים, המחשבה על כל פרט, החל מהתלתל ועד לצבע המפה באולם, מה שבאמת חשוב הוא החיים המשותפים. כמובן שאחרי שהיא סיפרה על הפרידה, שניהם זכו בחופשה ברגע בלתי הגיוני שכזה שיכול להתרחש רק בריאליטי.

ארבע חתונות עשויה טוב, משעשעת והיא הגילטי פלז’ר החדש שלי. כיף של שעה מול הטלוויזיה.

התוכנית משודרת בימי חמישי בשעה 21:00 בערוץ 2

צילומים: יח”צ

[youtube U3e2P4-z_70 nolink]

עוד מהבלוג של pinklady

Thumbnail

פיברומיאלגיה – המחלה השקופה

אני איבחנתי לעצמי את הפיברומיאלגיה. הרגשתי שמשהו לא בסדר, שאני עייפה יותר, כואבת יותר ומצליחה לתפקד פחות בכל הפעילויות הרגילות שלי. המשקולות בחדר כושר היו יותר כבדות למרות שנותרו באותו המשקל, הייתי מתעוררת עייפה יותר...

הכאב ואני

זה תמיד מצליח להפתיע. אני בטוחה שהתרגלתי לכאב, שהוא שם, ואז פתאום הוא מרים טיפה את עוצמתו ומשאיר אותי המומה. אין דרך להסביר למי שלא חווה את זה, מה זה אומר שכואב כל הזמן. אנשים נוטים לנסות ולעודד את עצמם ותמיד שואלים...