הבלוג של pichten1

pichten1

עדכונים:

פוסטים: 1

החל מאפריל 2015

שכפול מפתחות נראה לכולנו כמו פעולה פשוטה ויומיומית. בסך הכל פונים לחנות שמבצעת את הפעולה, מביאים את המפתח אותו מעוניינים לשכפל, ומבקשים מספר עותקים לכל בני הבית או העובדים במשרד. אולם, שכפול של מפתח לא תמיד מסתכם בפעולות פשוטות אלו. אספנו בעבורכם את כל הפרטים החשובים שעליכם לדעת על פעולת השכפול.

שכפול מפתחות - מתי ואיך?

באלו מקרים מומלץ לשכפל את המפתח?

שכפול מפתחות מתבצע כאשר יש צורך במפתח נוסף וזהה למפתחות אחרים. לרוב, יש צורך בשכפול על מנת שכל אחד מבני הבית יוכל להחזיק במפתח משלו, במקרים בהם ברצוננו להעניק מפתח לכל אחד מהעובדים במשרד, או במקרה בו יש צורך להשאיר מפתח נוסף אצל השכן מחשש לאובדן הצרור הקיים.  

סוגי מפתחות

ישנם מספר סוגים של מפתחות אשר ניתן לשכפל אצל מנעולן:  

  • מפתחות אשר מיועדים למנעולי צילינדר רגילים: אלו הם המפתחות הסטנדרטיים והנפוצים ביותר, אשר צדם האחד מכיל שיניים, והצד השני מכיל ראש משושה או עגול. מפתחות אלו נחשבים כקלים וזולים לשכפול, כאשר כל מנעולן יכול לבצע את העבודה.
  • מפתחות אשר מיועדים לדלתות פלדה: מפתחות אלו מתאימות לדלתות של רב בריח, פלדלת וחוסם, והם נחשבים מפתחות טובים יותר ממפתחות המיועדים לצילינדר רגיל. מפתחות אלו מצוידים בשורה של שקעים החרוטים משני צדיו של המפתח, מה שהופך אותם לבטיחותיים וממוגנים יותר. מפתחות אלו ניתן לשכפל אצל מנעולנים אשר מחזיקים במכונה מיוחדת לצורך שכפול של סוג מפתחות זה.
  • מפתחות חרוטים: מפתחות אלו מכונים מפתחות נחש, מאחר ופס חרוט עובר לכל אורכם. מפתחות אלו ניתן לשכפל רק אצל מנעולנים מקצועיים, המתמחים בשכפול מפתחות מסוג זה.

שכפול מפתחות אצל מנעולן מקצועי  

מומלץ מאוד לבצע שכפול של מפתח אצל מנעולן מקצועי. ישנן חנויות רבות אשר מעניקות שירותי שכפול, אך שכפול אצל מנעולן מבטיח עבודה מקצועית ובטיחותית.  

עוד מהבלוג של pichten1

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה