הבלוג של כרמל מילנר-סער

picanteria

צלמת סטילס, עיתונאית במאקו+מעריב. מנהלת תוכן ומדיה חברתית. בעלת העסק- הערך המוסף- כרמל מילנר-סער. אוהבת בני אדם, בעלי חיים, טבע, מילים וקולינריה. חיה באושר עם בת זוג מדהימה ושתי כלבות שהן החיים- מייפל וג'ינג'ר. לינק לדף... +עוד

צלמת סטילס, עיתונאית במאקו+מעריב. מנהלת תוכן ומדיה חברתית. בעלת העסק- הערך המוסף- כרמל מילנר-סער. אוהבת בני אדם, בעלי חיים, טבע, מילים וקולינריה. חיה באושר עם בת זוג מדהימה ושתי כלבות שהן החיים- מייפל וג'ינג'ר. לינק לדף העסק: https://www.facebook.com/Haerech.hamusaf/ לינק לדף הפרטי: https://www.facebook.com/carmel.saar

עדכונים:

פוסטים: 129

עוקבים: 19

החל מינואר 2017

**עדכון: יום א’- 23/7- 17:00, בית החולים רמב”ם הודיע כי חרף המאמצים של הצוות הרפואי, אמיר הלך לעולמו** אמיר פרישר גוטמן, בן זוגו ינאי ובנם המתוק רוי, הגיעו כבר בשישי לסופ”ש של בילוי בחוף הים בעתלית, יחד עם בני משפחה וחברים. המטרה הייתה לחגוג שנה לבשורה הטובה שקיבל כי אינו חולה בסרטן ובעצם קיבל אבחון שגוי. הוא נכנס למים עם אחייניתו, שחר והשניים נסחפו במים הסוערים. היא ניצלה אך הוא פונה במצב אנוש לבית החולים וגם הבוקר מצבו ממשיך להיות קשה והוא נלחם על חייו.

23/07/2017

אמיר פרישר גוטמן (לשעבר פיי גוטמן), בן 41, האוחז בכל כך הרבה תארים: זמר, יוצר, שחקן, כוריאוגרף ובמאי, קיבל בשבת האחרונה, שלא מבחירה, תואר אחד נוסף, גיבור. מדינה שלמה נעצבה איתו כשחשב שחלה בסרטן, מדינה שלמה שמחה איתו כשגילה שמדובר במחלה אחרת וכעת, מדינה שלמה מתפללת להישארותו בחיים ולבריאותו המלאה.

אמיר באירוע המחאה של הקהילה הגאה בנוגע לאימוץ צלמת: גלית סבג

אמיר באירוע המחאה של הקהילה הגאה בנוגע לאימוץ צלמת: גלית סבג

אמיר, בן זוגו ינאי ובנם רוי בן הארבע, הגיעו כבר בשישי לבילוי סופ”ש חגיגי בחוף נווה-ים שבעתלית, יחד עם בני משפחה וחברים/ות קרובים/ות, נכנס היום (שבת) אמיר למים עם אחייניתו בת התשע ועם חברתה והשלושה נסחפו. אמיר, באומץ רב, ניסה והצליח להצילה, אך כוחותיו תשו ולא יכל לים הסוער. הוא פונה במצב אנוש לבית החולים והרופאים/ות עדיין נלחמים על חייו.

הפרט המצמרר בסיפורו הוא שבדיוק ה-22/7 בחר אמיר לחגוג עם קרוביו את יום הולדתו החדש, לאחר השנה הקשה שעבר בה אובחן באופן שגוי, קיבל טיפולים קשים למחלת הסרטן וחווה ימים קשים וכואבים של מאבק, יאוש וכאב. לפני שנה בדיוק, קיבל בשורה נפלאה ואת חייו מחדש, לאחר שהובן כי קיבל אבחון שגוי והוא אינו חולה סרטן, אלא במחלה אחרת וקשה פחות, עם סימפטומים דומים הנקראת קיקוצ’י והנה, הוא טבע בדיוק בתאריך הזה.

צילום מסך מתוך אתר ynet

צילום מסך מתוך אתר ynet

לפי הדיווח בדף הפייסבוק של הזמרת מיכל אמדורסקי, חברתו הקרובה, שהייתה עימו בחוף, הוא נכנס למים עם אחייניתו שחר בת ה-9 ועם חברה שלה, השלושה נסחפו בים שהיה בסופ”ש הזה די סוער ועתיר מערבולות, אמיר בקושי רב, הצליח להרים את שחר מעל המים ולהצילה, אך ככל הנראה, בלע מים והגיע לאפיסת כוחות ולא הצליח לשחות אל החוף, לא ברור אם מצבו הבריאותי שלא היה תקין עדיין, השפיע על מצבו במים. החוף לא היה מוכרז ולכן לא היו שם כוחות הצלה. הוא פונה על ידי חברים/ות (ג’פרי, בעלה של מיכל) ועוברי אורח לחוף ועבר החייאה ראשונית עד להגעת כוחות ההצלה, לאחר מכן, פונה לבי”ח רמב”ם בחיפה כשהוא ללא דופק וללא הכרה ובמצב קשה, מאז עודכן מצבו לאנוש, במשך שעות נלחם הצוות הרפואי על חייו.

צילום מסך מתוך הפייסבוק של מיכל אמדורסקי

צילום מסך מתוך הפייסבוק של מיכל אמדורסקי

כל רשת הפייסבוק סערה ורחשה בשלל שמועות כבר משעות הצהריים המוקדמות, ניחושים ותפילות, הלם והספדים מוקדמים, עוד בטרם יצאה הודעה רשמית על המקרה ועל מצבו. הדף של אמיר התמלא שאלות ותהיות לגבי השמועות, שמאוחר יותר התחלפו בברכות להחלמה, בתפילות ובמילים מרגשות של מעריצים/ות, חברים/ות ומכרים/ות.

אמיר חווה השנה יחד עם בן זוגו ועם בנם את אחת השנים הקשות, אם לא הקשה מכל. גילוי על מחלת הסרטן בה חלה, טיפולים קשים ומתישים שעבר במשך כמה חודשים עד להגעתה המשמחת של חוות הדעת הנוספת, שהבהירה את הטעות. לאחרונה פורסם כי אמיר החליט לתבוע את בית החולים איכילוב על האבחנה השגויה שקיבל מהם.

מאז הגילוי מחדש וההבנה שאינו חולה במחלה הקשה מכל, יצא אמיר לדרך חדשה, הופק סרט מצוין על התקופה המדוברת “ההמתנה לחיים”, שליווה אותו בימי המחלה והטיפולים הקשים ובימי הגילוי הכל כך מאושרים , הוא אף החל ממש לאחרונה לרוץ ברחבי הארץ עם הרצאה אישית ומרגשת על כל שהיה: “על החיים ועל המוות- מה למדתי מכל זה” קרא לה.

אמיר וינאי לאחר ההרצאה הראשונה והמוצלחת של אמיר. צלמת: נטלי אביטל

אמיר וינאי לאחר ההרצאה הראשונה והמוצלחת של אמיר.
צלמת: נטלי אביטל

נראה היה שההרצאה מלאת ההשראה עוררה עניין רב והחלה לצבור תאוצה, שאמיר וינאי התחילו תקופת פריחה משמחת במיוחד, רק השבוע ביום חמישי, הגיעו להפגנת המחאה של הקהילה הגאה שנערכה בקריית הממשלה בת”א (בליווי שרה, אמו של אמיר) התמונות שלו משם, מספרות כמה היה נחוש וגאה בדרכו וכמה חיות ותאוות חיים הייתה בו אחרי הימים הנוראים שעברו.

אמיר החל את דרכו כעיתונאי וכדוגמן, אך הפריצה הגדולה שלו, הייתה כמובן בלהקת הבנים המצליחה “היי פייב”, אמיר היה חמישית ממנה וללא ספק, הפך לחמישית הבולטת והמצליחה מכל. רק בקיץ הקודם, לפני גילוי מחלתו, תוכננה הופעת איחוד גדולה של “היי פייב” עם כל החברים ואפילו בבימויו של אמיר.

גילוי המחלה דחה בתחילה את ההופעה ולאחר שהובן שמדובר בסרטן, ההופעה בוטלה לגמרי עד להודעה חדשה, לאכזבתם/ן של המעריצים/ות הרבים/ות.

האירוניה במקרה הנורא של הטביעה היום רבה. מדובר בכל זאת ביום שהוכרז על ידי אמיר כיום הולדתו החדש ולמעשה הגיע לים כדי לחגוג את זה, מעבר לכך, רק לפני כמה ימים העלו ינאי ואמיר בעמוד המשותף שלהם/ן בפייסבוק, פוסט עם מידע חשוב בנוגע ל”איך תצילו את עצמכם/ן ואת ילדיכם/ן מטביעה בעונת הרחצה הקרובה”. מצמרר.

צילום מסך מתוך הפייסבוק של אמיר וינאי.

צילום מסך מתוך הפייסבוק של אמיר וינאי.

מקריות כפולה ומצמררת שכזו. ואולי שום דבר לא מקרי בחיינו באמת, אולי הגורל שלכאורה הביא אל חייו את מחלת הסרטן ואז התהפך למחלה קשה בהרבה, הוא אותו גורל ששלח אותו לחגיגות בחוף הים, דווקא בתאריך שהפך את חייו על פיהם בשנית והפעם לטובה, כדי להציל את חיי אחייניתו. כמה אפשר לחוות בשנת חיים אחת. איזה חוסר צדק משווע ואירוניה אכזרית. החיים כטרגדיה!

אמיר, ינאי ורוי פרישר-גוטמן באירוע המחאה של הקהילה הגאה צלמת: גלית סבג

אמיר, ינאי ורוי פרישר-גוטמן באירוע המחאה של הקהילה הגאה צלמת: גלית סבג

מעבר לכשרונותיו הרבים, זוגיות המקסימה עם ינאי ואבהותו לרוי הילד שכה חיכו לו, חבריו/ותיו יספרו על אדם רגיש, חזק ומלא טוב. כזה מאז שיצא מהארון עשה שירות נפלא לקהילה הגאה, חיתן גברים ונשים גאים/ות וביטא את דעותיו הברורות בנושאי הקהילה השונים ואת אהבתו הגאה לינאי בכל מדיה אפשרית.

לבי עם בן זוגו ועם בנו, משפחתו וחבריו שחוו יום מפחיד וקשה ועדיין מתפללים ומקווים לכך שיצא גם מזה ויישאר איתנו, חי, בריא וחזק, עוד שנים רבות וטובות, מי ייתן ויקרה לו נס בשנית.

ליום ההולדת החדש שלך אמיר, אאחל לך חיים. פשוט חיים.

 

 

עוד מהבלוג של כרמל מילנר-סער

תצוגה מקדימה

אלה שמרים שאותי משמחים- עוגת שמרים שוקולד חלבה ממכרת

לכל אחד/ת יש את העוגה שהופכת עם הזמן לפייבוריטית שלו, זו האחת!! זוגתי מכירה אותי היטב, בכל זאת אנחנו יחד כבר למעלה משבע שנים. היא יודעת שאחרי שבוע של כאבי גב קשים ועייפות לא ברורה, יש דברים בודדים שישמחו אותי בסופ"ש. אחד...

תצוגה מקדימה

שחיתות שזה למות- העוגות של רשת הצ'יזקייק פקטורי עשו עליה

מאז שאני מכירה את זוגתי, שמעתי על העוגות של ה"צ'יזקייק פקטורי" ועל המסעדות המצליחות של הרשת ברחבי אמריקה. כששמענו לראשונה שהעוגות מגיעות לארץ, ידעתי שאני חייבת לסדר לה טעימה (כמעט) לפני כולם/ן, טעימה שכל כולה עשויה גבינה...

תגובות

פורסם לפני 9 months

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה