הבלוג של כרמל מילנר-סער

picanteria

צלמת סטילס, עיתונאית במאקו+מעריב. מנהלת תוכן ומדיה חברתית. בעלת העסק- הערך המוסף- כרמל מילנר-סער. אוהבת בני אדם, בעלי חיים, טבע, מילים וקולינריה. חיה באושר עם בת זוג מדהימה ושתי כלבות שהן החיים- מייפל וג'ינג'ר. לינק לדף... +עוד

צלמת סטילס, עיתונאית במאקו+מעריב. מנהלת תוכן ומדיה חברתית. בעלת העסק- הערך המוסף- כרמל מילנר-סער. אוהבת בני אדם, בעלי חיים, טבע, מילים וקולינריה. חיה באושר עם בת זוג מדהימה ושתי כלבות שהן החיים- מייפל וג'ינג'ר. לינק לדף העסק: https://www.facebook.com/Haerech.hamusaf/ לינק לדף הפרטי: https://www.facebook.com/carmel.saar

עדכונים:

פוסטים: 129

עוקבים: 19

החל מינואר 2017

“רק רוצים לרקוד” בשידורי קשת, הפקה מושקעת ומקצועית של “טדי הפקות”, הפציעה על המרקע שלנו בשבוע שעבר. כולנו למודי/ות תוכניות ריקוד, אבל צפייה עם כ”כ מעט רגעי חסד והנאה ולעומת זאת, רגעי הבל ומבוכה למכביר, לא זכורה לי כבר שנים, אם בכלל

27/06/2017

 

צילום מסך: כרמל מילנר-סער

צילום מסך: כרמל מילנר-סער

הכותרת, למקרה שתהיתם/ן היא לגמרי על אסי עזר, חצי מצמד המנחים שלצערי מוצא עצמו מככב במרכז הפוסט שלי וגם בתוכנית עצמה, הרבה יותר ממה שאמור, בכל זאת, התוכנית היא על אנשים שרוצים לרקוד. אין שום כוונה לגלות את אסי בתחום השירה, הריקוד, המשחק או הסטנד אפ, למרות שלגמרי עושה רושם שהוא מכוון לשם.

ניכר שבתוכנית הושקע עמל רב. הפקה ברמה של חו”ל. התפאורה מהממת, הסאונד מעולה, הכל מאד מהוקצע, השופטים/ות בהחלט מנוסים/ות ויודעי/ות דבר, אבל איך לומר, נדמה שעם בחירת המנחים מעט התרשלו שם.

כשצפיתי עם זוגתי בשבוע שעבר בתוכנית הראשונה, חוסר נוחות ותהייה ליוו אותנו לאורך כמעט שעתיים של תוכנית.

צילום מסך: כרמל מילנר-סער

צילום מסך: כרמל מילנר-סער

מתמודדים/ות שלרקוד הוא לרוב הרבה יותר מתחביב אצלם/ן, אצל חלקם/ן מדובר בחלום שלממש ושאיפה לקריירה מקצועית. אבל אצל המנחים שלנו, אסי עזר ורותם סלע, נראה כי כל מתמודד/ת שנראה או רוקד פחות מוואו, יזכה למקלחת של בוז, כל גוף יבחן באופן הכי יסודי וסקסיסטי וכל אודישן כושל אפילו חלקית, יהווה סיבה למסיבה בעבורם.

החלטתי לתת צ’אנס נוסף ולקוות שהתוכנית השנייה אכן תתמקד במה שהיא אמורה, לתת מקום מכובד למתמודדים/ות לנסות ולהתחיל להגשים את חלומם/ן.

השופטים/ות המכובדים/ות (ולעיתים לא מכבדים/ות)  צילום מסך: כרמל מילנר-סער

השופטים/ות המכובדים/ות (ולעיתים לא מכבדים/ות)
צילום מסך: כרמל מילנר-סער

צוות השופטים המקצועי שכולל את דוד דביר, אנה ארונוב, עדן שבתאי ועידן שרעבי (השניים האחרונים מוכרים בעיקר לאנשים מהתחום), מספק רגעים חביבים של חיוך, תובנות מקצועיות ומנומקות היטב, אך לצערנו, גם הם חוטאים לעיתים בזלזול, בצחוקים מיותרים תוך כדי אודישן, בוויכוחים על מתמודד/ת כזה או אחר, שנראים לרוב מבוימים והכל מתובל בקורטוב של התנשאות.

כן, דוד דביר, כבודך במקומו מונח, אך אין צורך להתייחס לחלק מהמועמדים בצורה כזו, הבנו שאתה היונתן רושפלד בחבורה.  כמובן, שהבחירות שלו בורחות מכל מה שקונצנזוס (רקדנית על עמוד שנבחרה רק על ידו), אבל כשזה מגיע לריקוד הודי, סגנון ייחודי לכל הדעות, זה כבר לא זה. נתנאל, מורה לריקוד הודי שלא נבחר על ידי אף אחד/ת מהשופטים/ות, זכה אתמול ללא מעט רגעי מבוכה ואף לא רגע אחד של חסד.

דוד דביר- בהחלט תעשה לנו טובה צילום מסך: כרמל מילנר-סער

דוד דביר- בהחלט תעשה לנו טובה צילום מסך: כרמל מילנר-סער

זה התחיל מהראיון הקצר לפני האודישן שעושים אסי ורותם לכל מתמודד/ת. בן זוגו של נתנאל מציג את עצמו וזוכה מיד למילים כמו: “איך אתם שונים”. “אתה נראה כמו רואה חשבון קר, גדול כזה”. “איך זה מסתדר?” “תראי רותם הוא ממש נכנס כאילו לפריז”. סירייסלי אסי??? דווקא אתה מגחך על הומו בפריים טיים? (לא שזה חדש במקרה שלו), עד מתי תזלזל באנשים שאינם דומים לך? אפשר לחזור להתמקד במתמודדים/ות ולהניח לבני/ות הזוג לנפשם/ן?? וכן, לא קיבלנו אותו, אבל בואו נריץ איזו דחקה על ריקוד הודי בביצוע השופטים/ות , תוך כדי “הפתעה” של אסי, כי מזמן באמת הוא לא קיבל זמן מסך.

אנה ארונוב- קסם צילום מסך: כרמל מילנר-סער

אנה ארונוב- קסם צילום מסך: כרמל מילנר-סער

ומהכיוון השני, עוד התמקדות בבן זוג, מהפן הכאילו חיובי. המתמודדת המוכשרת להפליא, מור, שבן זוגה הוא ה”מגה סלב” רון אלוף (שמעתם/ן עליו משהו אחרי הישרדות?). “וואו מור, תראי לנו את הקוביות שלך בבטן. איזה קטע רון מצא בת זוג עם יותר קוביות ממנו”.. ושאר פנינים שיצאו בעיקר מפיו של אסי ורותם שכמובן זרמה איתו כתמיד.

עד שהיא מתחילה את האודישן בכלל, ממשיכים לתת זמן מסך לבן זוגה, הנה הוא בתמונה מהישרדות והנה הוא חתיך ומרגש מאחורי הקלעים. אז הבנתם/ן כולכם/ן מי בן הזוג שלה? יופי! ועכשיו, תרקדי.

מתמודד מתוק בשם אופק שכמובן עבר, לא הגיע לאודישן עד שלא שמע את מעלליהם/ן של אסי ורותם בילדות (אסי סיפר שהיה קלפטומן  ונכנס לבתים של חברים עם המפתח שלקח מהם ללא ידיעתם), רותם לעומתו, סיפרה שהרגה בטעות ארנבת והאשימה את החברה שלה בכך ועוד. פחות מעניין אותנו, תודה. עידן השופט המתוק להפליא שלא הכרתי לפני כן, מסתמן כשופט הכי רגיש, אם תרצו, מאיר אדוני של תוכניות הריקוד, הוא מצליח לראות את עצמו בערך במחצית מהמתמודדים/ות, שמזכירים לו את ילדותו ואת הדרך שלו לריקוד. חמוד ומרגש אך גובל במעט מוגזם.

עדן שבתאי צילום מסך: כרמל מילנר-סער

עדן שבתאי צילום מסך: כרמל מילנר-סער

אנה שתמיד מקרינה סוג של קרירות ואף קשיחות, היא ללא ספק השופטת האהובה עליי. רצינית, מקצועית (למעט צחוק על מתמודד שלא היה ממש במקום) ומאד רגישה ומרגשת (ואסי,  תניח כבר לזוגיות שלה עם אסף גרניט). האנקדוטה הטיפשית בה הוא ורותם אוכלים לאנה את ארוחת הצהריים, שלכאורה גרניט שלח לה לאולפן ואנה מפתיעה אותם מאחור תוך כדי בליסה, תיזכר זמן רב כאחד הקטעים המבוימים והמביכים שחוותה הטלוויזיה שלנו לדעתי. הומור של כיתה ג’ 1 שממשיך ממש לאורך כל התוכנית.

עידן שרעבי- המאיר אדוני של תוכניות הריקוד צילום מסך: כרמל מילנר-סער

עידן שרעבי- המאיר אדוני של תוכניות הריקוד צילום מסך: כרמל מילנר-סער

נדמה שאסי, שהיה סייד קיק נפלא של ארז טל ב”האח הגדול” ועושה חיל כיוצר של “להיות איתה” שאף נמכרה לאחרונה לחו”ל, שכח מה זה להנחות, כפי שידע היטב בתחילת דרכו בתוכנית “אקזיט”. הוא בעיקר זוכר במשך תוכנית שלמה להרים לעצמו, לעוף על עצמו, להצחיק את רותם, לסחוף אותה להרצת דחקות על המתמודדים/ות, לנסות להצחיק את הצופים/ות ולסחוט מהם עוד קצת אהבה, אבל בכנות, תפקיד ליצן החצר שפוגש את מלכת הכיתה ומנסה להשתלט על השידור או לפחוד לגנוב עוד קצת זמן מסך, יוצא מפרופורציות גם בתוכנית השנייה ומעייף, כל כך מעייף.

אסי עזר ורותם סלע צילום מסך: כרמל מילנר-סער

אסי עזר ורותם סלע צילום מסך: כרמל מילנר-סער

צריך לזכור שעם כל הקלילות והכייפיות של תוכנית ריקודים והיא אכן מצליחה להעניק רגעים כאלה, מדובר באנשים בשר ודם, שבאו להציע את מרכולתם/ן והמינימום המתבקש הוא פשוט לאפשר להם/ן. לפחות להעניק להם/ן את החסד של זמן אודישן,  נקי, נטול דעות קדומות ומכבד, מה שלא תמיד קורה כרגע.

תום, מועמד מקסים וותיק בתחום השירה והמשחק, רוקד טוב ואחר, אך הביצוע לא הספיק לשופטים, המטרייה שהביא אכן הייתה פרופס מיותר ותוך כדי ריקוד הלכה לעולמה, למשמע הצחוקים של כולם/ן. הוא קיבל שלא בצדק לדעתי, ארבעה אדומים ואסי הגדיל לעשות ואמר: “אל תדאג, מקומך מובטח בכוכב הבא, תוכל לבוא ולשיר וגם שם לקבל ארבעה אדומים”, תוך כדי גיחוך מרושע. אכן גבר גבר.

היה לנו גם אודישן מקסים ליואב, בחור אתיופי מוכשר שכל שרצה זה להיבחר על ידי עדן. רצה וקיבל. לא לפני ששיתף בראיון המקדים את היחס הגזעני שקיבל מהמשטרה ובכלל. ולסיום סיומת, הדבר הראשון שעדן אמרה לו לאחר שבחרה בו, אנחנו נוציא ממך כאן את כל התחושות של הגזענות וכו’. בבקשה תוציאי יקירה, אבל על אמת, לא כי גזענות לא עוברת טוב מסך.

אנה ארונוב מתלהבת צילום מסך: כרמל מילנר-סער

אנה ארונוב מתלהבת צילום מסך: כרמל מילנר-סער

אודישן מרגש במיוחד היה של מיטל וסמי, זוג נכים על כיסאות גלגלים שנתנו נאמבר מקסים ולא פשוט בכלל ולמרות שבעיניי היה מוצלח למדי, הם לא עברו כי לא יוכלו לעמוד במשימות שיתנו להם בהמשך כך הצטדקה אנה. ו”אפילו עצם האודישן זה כבוד” הוסיף אסי. אבל האודישן זה לא מספיק, הם לא באו בשביל טפיחה על השכם על איך למרות המגבלה הם רוקדים. הם התאמצו והשקיעו לא פחות ואף יותר מכל מתמודד/ת אחר/ת, הייתי לוקחת אותם/ן קצת יותר ברצינות גם אם כיסאות גלגלים יצטלמו קצת פחות טוב מרגליים גמישות וחסרות מעצורים. הם קיבלו את הדין בחיוך ואמרו שבאו בעיקר כדי להעלות מודעות שאפשר הכל גם כשאת/ה נכה. מקסימים!!

המועמד שנראה הכי מבטיח לאחר שתי התוכניות הוא ללא ספק צ’ולקן הכובש מנמיביה, שריגש עם הסיפור האישי ולא פחות עם הריקוד המשובח. סיפור אישי בריאליטי לצערנו חשוב לא פחות מכישרון, במקרה הזה הוא מביא את שניהם וראוי לכל הצלחה. מועמד שנבחר פה אחד על ידי כל השופטים/ות ואין לי ספק שיגיע לגמר אם לא יכבוש אותו.

תום והמטריה- אודישן שפחות הצליח צילום מסך: כרמל מילנר-סער

תום והמטריה- אודישן שפחות הצליח צילום מסך: כרמל מילנר-סער

אם ניתן לסכם בכמה מילים, התוכנית מושקעת, מקצועית ובידורית נטו, תוכנית קלילה ונעימה להעביר איתה ערב של קיץ במזגן. ועדיין, הייתי שמחה וכפי שקוראת בטוקבקים ובשלל תגובות ברשת, גם צופים/ות רבים/ות היו שמחים/ות, לשיפור של הנקודות המאד לא נעימות ואף מציקות בתוכנית.

הפרסומות כאורך הגלות, על כל שני אודישנים ולעיתים אף אחד, יוצאים לפרסומות, זה מתיש וגורם לאיבוד עניין.

דוד דביר- אתה מנוסה ומוכשר, אך השמש לא רוקדת לך מה… בוא אלינו, לעם.

עידן שרעבי- אתה מתוק אמיתי, רגיש ומרגש אבל בוא נוריד את מפלס הדמעות וההשתפכות מעט.

עדן שבתאי- ללא ספק מקצועית, לי אישית מזכירה קצת את ריטה בהתנהגות הדיווה שלה, עם קצת פחות חשיבות עצמית תהיה לגמרי מעולה.

אנה ארונוב- את אנה אני אוהבת מאז ומתמיד, עם כמה שהיא יפה ומוכשרת, מעולם לא חשה עצמה לדעתי וזה קשה בין שופטים שכאלה, קצת פחות צחוקים תוך כדי אודישן ותהפכי לדובדבן של התוכנית.

אסי ורותם- כבודם/ן וניסיונם/ן במקומו מונח, אך מן הראוי שיתנו גם יותר כבוד למתמודדים/ות, כן אני קלילה ואפילו יש לי חוש הומור, אבל לא כזה. הדחקות המיותרות של אסי על כל מתמודד/ת, הסקסיזם והשטחיות בגישה לגופן/ם, מוצאם/ן, בני או בנות זוגם/ן, מוטב לו להיעלם מהפריים טיים ויפה תוכנית אחת קודם.

מבינה שיש לשניכם מסיבה לא ברורה, חוסר בשיגועים בכיתה או בתשומי, אבל זה לא המקום. התוכנית עוסקת בריקוד ולא בכם/ן. הפרסומת של המרכז ההוא לעיצוב הבית כבר הסתיימה, היא הייתה מאד מוצלחת והראיתם שם כמה אתם משתלבים נפלא ביחד, אבל, זה פחות עובד בתוכנית הזאת. וחליק, אל תתערבו בהחלטות המקצועיות של השופטים/ות. בגלל זה כנראה הם/ן השופטים/ות ואתם/ן המנחים/ות.

אסי עזר ורותם סלע ברגע מתנשא. צילום מסך: כרמל מילנר-סער

אסי עזר ורותם סלע ברגע מתנשא. צילום מסך: כרמל מילנר-סער

מציעה שההפקה תנסה לתת לרותם קצת יותר להוביל, היא אינטליגנטית, עוברת מסך מצוין ומנחה לא רעה בכלל, רק היא תוכל כנראה לרסן את כנראה את אסי ואין לי ספק שההנחיה תהפוך מאוזנת, רצינית ונעימה יותר לכולנו.

ולגבי המתמודדים/ות, רובם/ן ככולם/ן באמת מלאי/ות קסם וכישרון, תתמקדו בהם/ן.

הם רק רוצים/ות לרקוד- אז בבקשה, פשוט תנו להם/ן!!

 

“רק רוצים לרקוד”- שידורי קשת, ערוץ 2. כל שני בתשע.

המשך יום מרקד.

כרמל.

 

 

 

 

עוד מהבלוג של כרמל מילנר-סער

תצוגה מקדימה

שחיתות שזה למות- העוגות של רשת הצ'יזקייק פקטורי עשו עליה

מאז שאני מכירה את זוגתי, שמעתי על העוגות של ה"צ'יזקייק פקטורי" ועל המסעדות המצליחות של הרשת ברחבי אמריקה. כששמענו לראשונה שהעוגות מגיעות לארץ, ידעתי שאני חייבת לסדר לה טעימה (כמעט) לפני כולם/ן, טעימה שכל כולה עשויה גבינה...

תגובות

פורסם לפני 9 months

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

בא לשכונה בשר חדש- Meatpoint

לפני שבועיים יצאתי מפגישה עסקית מוצלחת בהרצליה פיתוח ועיניי צדו שלט צהבהב-לבן שהכריז על חנות חדשה בשם: MEATPOINT. באותיות קטנות יותר הופיע: בית הבשר דבאח, זה כבר אמר לי הכל. הצצתי פנימה והבנתי שדבאח, או לפחות נציגות שלו, פתח...

תגובות

פורסם לפני 4 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה